زمانی که 10 فیلمسازان آمد و با هم به شوت ‘این مستند کوتاه’ عملا

تصور کنید که مونتاژ یک تیم از 10 فیلمسازان از نقاط مختلف کشور برای یک پروژه است که شامل خود همکاری خلاق در حالی که پیوستن به مستند محدودیت. تصور کنید راه اندازی فریم بر روی اینترنت که در آن بازیگران به عنوان سینماگران. تصور کنید ساعت انتظار با تکیه بر نور طبیعی که برای دریافت یک شات بی نقص است. تصور کنید که داشتن خود را کمی استدلال با سردبیر و طراح صدا بیش از تلفن.

با توجه به این تبدیل شده است ‘طبیعی’ در نور COVID-19 گیر این است که چگونه این مستند کوتاه, یک گلچین از 10 فیلم کوتاه کمتر از پنج دقیقه به ضرب گلوله کشته شد تقریبا. “ما می خواستیم به سند منحصر به فرد این دوره در زندگی ما و اینکه چگونه افراد مختلف از گروه های مختلف سنی هستند که شاهد یک زمان مثل این و چگونه آنها را در واکنش به آن می گوید:” Priyanjoli باسو خلاق تولید کننده Hoga سینما که در تولید فیلم با آن اتفاق می افتد ،

حتی قبل از این مستند Priyanjoli بود تندرست ایده های خاموش, فیلمساز Satish راج Kasireddi و تولید کننده اخاب Jafri از آن رخ می دهد ، چه آغاز شده به عنوان یک بازی گاه به گاه گفتگو میان سه نفر از دوستان به هنگام تولد به یک جای ایده جالب از حلقه در یک دسته از افراد فقط به نوشتن احساسات خود را در مورد فلج کننده اثر مستند تا به حال در آنها. هنگامی که این داستان را تایید کردند, آنها تا به حال هفت روز از حل مشکل پرداختن زمان واقعی مسائل فنی است. “انتقال بالا پایان فایل در زمان بیشتر از زمان واقعی شلیک,” او می گوید و اضافه میکند: “در ابتدا وجود دارد بسیاری از” nos ” اما ما تا به حال 10 مدیران که آمد در هیئت مدیره است.”

آنها تا به حال یک بانک از سردبیران و نویسندگان و صدا مهندسین و طراحان صحنه و لباس که به اشتراک گذاشته شده با جهت تیم. هیچ موضوع خاص برای فردی, کوتاه, اگر چه بزرگتر موضوع: مستند “به عنوان مثال ما یک کارگردان Amberee Pitamber که علاقه مندان به سفر. اما او در حال حاضر در گیر هیماچال پرادش و مستند احساسات خود را از طریق فیلم.”

صبر کلید’

برای کلکته-بر اساس فیلمساز Sourya دب, بزرگترین درس یادگیری از این ورزش صبر بود. خود را کوتاه سلام عسلاست در مورد یک زن که به تنهایی زندگی می کند و برای پیدا کردن سگ گمشده او. “این فیلم نشان می دهد که جنبه های مثبت رسانه های اجتماعی می گوید:” Sourya بیش از تلفن از کلکته. کوتاه خود را به دو کاراکتر بازی توسط بنگالی بازیگر Sonali گوپتا و نوازنده Samantak Sinha. تنها مختصری که داده شد به او شلیک تصویری بر روی آی فون با رزولوشن 4K.

Filmmaker Sourya Deb

برای بازیگر’ بخش Sourya می گوید او می خواهد به دنبال شوهرش کمک کند و به دستورالعمل ها را به او بیش از, تلفن, مودبانه تلنگر او را به (re)تنظیم قاب. “عمه [Sonali Gupta] را کلیک کنید عکس و ارسال آن را به من و من (re)تنظیم زاویه دوربین — شما می تواند حرکت کمی به سمت راست/چپ ؟ آن مطمئن جذاب بود برای من.”

فیلمبرداری شد و به عنوان چالش به عنوان پس از تولید برای برخی از تکنسین شد در بمبئی. آنها به اشتراک گذاشتن یک درایو رایج که در آن فیلم هایی خوب, بد و بدتر — آپلود شده برای سردبیر و VFX هنرمند به ریز لحن آنها. “من نگران بود در مورد رنگ بندی. اما آنها فرستاده من سه گزینه برای من به از را انتخاب کنید می گوید:” Sourya اضافه کرد: “من مطمئن هستم که همه ما می تواند به جلو و چیزی مثل این دوباره حتی پست مستند.”

A still from ‘Hello Honey’

صدای سکوت (کارگردان Himanshi هندا), کما (یاش Bandi), Firaaq (Amberee Pitamber), Greeny-قصه (Aakar Kaushik)ببینید شما در طرف دیگر (Roy Dipankar), Bichaari Chidiyaan (Ida علی), Doori (ترنس هری Fernandes), Desafio – چالش (Sayak باتاچاریا) و توقف کامل (سینتیا Roli Gupta) از دیگر فیلم های در جلد. 1 از این مستند کوتاه.

این مستند کوتاه به تولید رفت در 15 مارس در اوایل این سال و پیچیده شده بود تا در 20 روز در ماه آوریل است. Priyanjoli می گوید وجود یک جلد. 2 در حال حاضر در کار می کند. “ما شده اند در گفتگو با برخی از OTT سیستم عامل برای انتشار این مستند کوتاه, Vol. 1,” او اضافه می کند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید