خواهد شد که در سایه این دربی ؟

دهه گذشته شاهد ایالت گجرات در خط مقدم در زمینه کریکت با امثال Cheteshwar Pujara, Ravindra Jadeja و Jasprit Bumrah داشتن افزایش از طریق صفوف. ظهور این ستاره نیز چراغ خود را به طرف های مربوطه رسیدن به اوج جدید در کریکت داخلی.

در حالی که گجرات — Bumrah خانه تیم مسجل خود را قبل از ازدواج Ranji جایزه در 2016-17, Saurashtra — تیم Kathiawari کاوالیرز Jadeja و Pujara — ساخته شده است آن را به نهایی سه بار در آخرین هفت نسخه.

جای تعجب نیست پس از آن که گجرات دربی در Saurashtra انجمن کریکت ورزشگاه بیش از پنج روز آینده تصمیم خواهد گرفت که یکی از این دو فینالیست از Ranji جایزه. با گجراتی غول را به هر یک از دیگر در دربی تحت الشعاع این محدود “DRS” ساخت تا قبل از روز مسابقه.

خلاصه

هر دو تیم خواهد بود و بدون سه ستاره, اما آنها کاپیتان که epitomise “پیشرو از جلو”.

Parthiv پاتل ممکن است تا به حال بهترین فصل با بید اما شیوه ای که در او شکل گرفته این تیم در طول دهه گذشته قابل تحسین است به حداقل می گویند. خود را صد در مقابل گوا در آخرین هفته چهارم را به گجرات اعتقاد به این که جانباز است و اوج در زمان مناسب.

Jaydev Unadkat در ضمن شده است بی امان همه را از طریق فصل و ظهور به عنوان پیشرو چوگان-یادداشت برداری با 55 موهای رنگ شده. فساد حاکم از Jaydev شاه میدوی را از طریق فصل گذشته Unadkat تضمین کرده Saurashtra را کمتر شناخته شده ستاره را تبدیل به یک نیروی توانمند.

حل و فصل نگاه

واقعیت این است که تیم را حل و فصل نگاه — با هسته ای دست نخورده برای حداقل سه سال — کمک کرده است رهبران دو کشور. هر دو Parthiv و Unadkat خواهد بود امیدوار است که هم تیمی های خود را به مناسبت افزایش یابد, زمانی که آن را مهم ترین.

با وجود واجد شرایط برای knockouts برای چهار فصل سال در یک ردیف Parthiv & Co. خواهد بود مشتاق به کتاب در آخر برای اولین بار پس از دستیابی به موفقیت خود را در فصل 2016-17. Saurashtra در ضمن مشتاق است که در ساخت آن به فینال برای دومین فصل پی در پی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید