اعلام جزئیات اعتماد برای ساخت مسجد در ایودیا پس از هولی: Zufar Farooqui

اوتار پرادش سنی مرکزی وقف هیئت مدیره روز پنج شنبه گفت: این امر اعلام مدتی پس از هولی جزئیات برنامه ریزی شده اعتماد برای ساخت یک مسجد در ایودیا.

 

وقف رئیس هیئت مدیره Zufar Farooqui گفت: این خبرنگاران پس از جلسه هیئت مدیره که در آن او گفت: این موضوع از شکل گیری پیشنهادی اعتماد بود نه مورد بحث امروز است.

“موضوع پیشنهادی اعتماد برای ساخت یک مسجد به عنوان به خوبی به عنوان یک Indo-اسلامی, مرکز تحقیقات, یک بیمارستان و یک کتابخانه در پنج هکتار طرح اختصاص داده شده پس از دادگاه عالی ایودیا حکم در دستور کار جلسه امروز گفت:” آقای Farooqui.

او گفت: این جلسه مورد بحث و دیگر مسائل مربوط به وقف و عمل گرفته شده بر روی آنها.

“جزئیات مورد اعتماد و اعضای آن اعلام خواهد شد از طریق یک کنفرانس مطبوعاتی پس از هولی” او گفت:. هولی می افتد در هفته آینده در روز سه شنبه 10 مارس.

این وقف هیئت مدیره پس از آن آخرین دیدار در فوریه 24, که در آن تصمیم گرفته بود به شرایط پنج هکتار زمین داده شده توسط دولت برای ساخت مسجد در ایودیا کرده بود نیز گفت: این امر به زودی راه اندازی اعتماد برای ساخت مسجد.

هیئت مدیره تا به حال نیز تصمیم به ساخت یک Indo-اسلامی مرکز تحقیقات کتابخانه عمومی خیریه بیمارستان و سایر امکانات مفید در زمین کنار مسجد.

در یک حکم تاریخی در ماه نوامبر در Ramjanmabhoomi-ببری مسجد اختلاف دیوان عالی کشور بود و حکومت به نفع ساخت و ساز از یک معبد. آن را تا به حال نیز حکم داد که یک جایگزین پنج هکتار طرح باید توان برای ساخت یک مسجد در ایودیا.

در سال 1992 قرن 16 ببری مسجد بود که در مورد مناقشه سایت در ایودیا تخریب شد karsevaksاین ادعا که در اصل وجود یک رم معبد در نقطه ای.

به زودی پس از سال گذشته حکم در ایودیا زمین اختلاف وجود دارد پیشنهادات است که اهل سنت مدیره باید قبول طرح.

وجود دارد همچنین پیشنهاد شده که به جای مسجد به جای تخریب ببری مسجد جامعه مسلمان باید با ایجاد امکانات عمومی مانند بیمارستان.

بر اساس دیوان عالی کشور حکم این مرکز خواسته بود اوتار پرادش دولت برای تخصیص دادن پنج هکتار زمین برای اهل سنت وقف هیئت مدیره. این اوتار پرادش کابینه ساخته شده سهم پس از جلسه خود از تاریخ 5 فوریه.

سهمیه نامه ای است که به صورت یک طرح در Dhannipur روستا در ایودیا را Sohawal منطقه در ایودیا-لکنو بزرگراه حدود 20 کیلومتر از منطقه مرکزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید