خواهد, خروج آسمان باز پیمان اعلام کرد ایالات متحده

ایالات متحده داده است متوجه است که آن را به خروج از پیمان آسمان های باز (OST) یک توافقنامه ای که اجازه می دهد تا کشورها برای نظارت بر امضا کنندگان’ اسلحه توسعه با انجام پروازهای نظارت بیش از هر یک از دیگر مناطق. وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo که اعلام خروج گفت: روسیه بود “به طور مداوم و وقیحانه” نقض پیمان است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این قرارداد می تواند اصلاح شود و یا یکی از جدید می تواند ساخته شده است.

“من فکر می کنم ما یک رابطه بسیار خوب با روسیه است. اما روسیه نمی پایبند به پیمان بنابراین تا زمانی که رعایت آنها ما را بیرون بکشد. اما وجود دارد یک فرصت بسیار خوب ما یک توافق جدید یا انجام کاری قرار داده است که توافق دوباره با هم” او گفت:.

ایده پشت این OST اولین پیشنهاد در سال های اولیه جنگ سرد توسط رئیس جمهور سابق آمریکا دوایت آیزنهاور به ثمر دهه بعد و امضا شد و در سال 1992 در دوران جورج دبلیو بوش در انتخابات ریاست جمهوری و پس از اتحاد جماهیر شوروی سقوط کرده بود. OST آمد به اثر در سال 2002 تحت جورج دبلیو بوش و آن را اجازه می دهد تا آن 34 امضا کنندگان به رفتار غیر مسلح پروازهای شناسایی بیش از قلمرو کشورهای پیمان. ایالات متحده با استفاده از پیمان مشتاقانه تر از روسیه است. بین سال های 2002 و سال 2016 ایالات متحده پرواز 196 پرواز بیش از روسیه (علاوه بر داشتن تصاویر از کشورهای دیگر) در مقایسه با 71 پرواز پرواز توسط روسیه طبق یک گزارش. کریس فورد ارشد دیپلمات های ایالات متحده برای عدم گسترش سلاح های هسته همچنین با اشاره به تغییرات به امنیت محیط زیست به عنوان یک دلیل برای ایالات متحده خروج از OST.

آمریکا خروج در سال گذشته از دیگر سلاح مقابله با غرب امضا کرده بود با روسیه — Intermediate-Range Nuclear Forces (INF) پیمان — به عنوان به خوبی به عنوان آن خروج قریب الوقوع از OST مطرح شده است و این احتمال قوی است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است تمدید جدید پیمان استارت یک توافق امضا شده توسط دولت اوباما با روسیه که کلاه روسیه و آمریکا زرادخانه هسته ای. این شروع جدید پیمان است که با توجه به منقضی بهمن به بعد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است نگران است که توسعه جدید شروع خواهد تاثیر منفی معامله اسلحه با چین و روسیه است. وزارت امور خارجه آمریکا گفت: کنگره آمریکا در اوایل این سال است که از آن نگران است که هسته ای چین ذخایر می تواند دو برابر شود اگر این شروع جدید پیمان ادامه داد: به عنوان است بدون از جمله چین طبق یک گزارش در سیاست خارجی مجله.

مارشال Billingslea از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فرستاده ویژه برای کنترل تسلیحات گفت: در روز پنج شنبه که شروع جدید پیمان رنج می برد از “برخی از جدی تأیید بیآنکه” و این که ایالات متحده در نظر گرفته شده برای ایجاد یک جدید کنترل تسلیحات رژیم است که عبارتند از چین است.

در همین حال روسیه گفت: این امر در ادامه به افتخار تعهدات خود تحت پیمان. “تا زمانی که این پیمان است که در نیروی ما قصد داریم به طور کامل دنبال تمام حقوق و تعهدات است که به ما” معاون وزیر امور خارجه الکساندر Grushko گفت ریا نووستی news agency.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید