این فیلم در قرنطینه پیدا کردن یک محل در جریان سیستم عامل?

فیلمساز Satish راج Kasireddi کار بر روی یک سری برای Netflix بکشد زمانی که دولت هند اعلام کرد در سه هفته مستند در مارس 24. “من بی قرار و این یک جنگ سناریو. که باعث شد من به فکر می کنم در مورد چگونه فیلمسازان مشغول به کار بودند در زمان جنگ — آنها همچنان به انجام کار خود را درست مانند سربازان آیا ایشان,” او می گوید. Netflix بکشد سری بود به ناچار به تاخیر افتاد اما Kasireddi به پایان رسید تا conceptualising (و شرکت های تولید کننده در کنار Priyanjoli باسو و اخاب Jafri) مستند کوتاه, منتخبی از فیلم های کوتاه توسط یک صف مستقل فیلمسازان مشغول به کار در خانه در طول مستند. در میان آنها است عارف علی برادر بالیوود مدیر Imtiaz Ali و کلکته-بر اساس فیلمساز Sourya Deb.

نگه داشتن آن ساده است

ایده این است برای استفاده هر چه منابع یکی می تواند به دست آوردن و یا در نزدیکی خانه و ایجاد یک فیلم کوتاه بیش از پنج دقیقه به تسخیر “تجربه مشترک از زندگی را در خود نگه دارد”. ترنس هری Fernandes یکی از 10 مدیران برجسته در مستند کوتاهمی گوید: “بسیاری از افراد درگیر در این دسته اول باید تاریخ جامد مستقل فیلمسازی, انجام پروژه های با بودجه کم و نه زیاد از منابع است. به طوری که آنها استفاده می شود به کار تحت محدودیت.”

این فیلم در حال حاضر آماده برای انتشار در یک جریان پلت فرم; تیم در حال حاضر در حال مذاکره با چند بازیکن (هیچ یک پاسخ داده اند به ما نمایش داده شد). در ضمن جستجو برای آینده فیلم همچنان ادامه دارد.

مستند کوتاه یکی از چندین پروژه هر دو در هند و در سراسر جهان (مراجعه کنید) که در آن فیلمسازان در حال به چالش کشیدن خود را برای ایجاد هنر در حالی که محدود به محیط فوری خود را. خواننده و بازیگر Andrea Jeremiah (از Vada چنای) تنظیم شده است به ستاره در یک تک بازیگر فیلم کوتاه به نام, کاملا به سادگی مستندبه کارگردانی Aadhav Kannadasan (بازیگر و نویسنده شناخته شده برای Ponmaalai Pozhudhu و Kaalidas).

مشغول سراسر جهان

  • مرغ نغمه سرا
  • کارگردان: Adam Mason
  • تولید شده توسط Michael Bay (ترانسفورماتور) این هیجان انگیز خواهد بود که اولین فیلم خارج از لس آنجلس به ضرب گلوله در طول مستند.
  • یاش گیل قدرت نیم ساعت
  • کارگردان: Milli Bhatia
  • دکتر, ستاره Sacha Dhawan نقش سرب در این 30 دقیقه فیلم, نوشته شده توسط نویسنده Nikesh Shukla. Dhawan ارائه تکان دهنده مونولوگ به عنوان یک شوی طنز کار بر روی یک livestream برای اولین بار.
  • فضاهای #1 و #2
  • کارگردان: یونانی فیلمسازان
  • به تسالونیکی جشنواره بین المللی فیلم دعوت مدیران به ایجاد فیلم های کوتاه تحت مستند با الهام از ژرژ Perec مقاله گونه از فضاهای. در یوتیوب.

بازمانده تنهایی

Rahul Riji Nair, که با این نسخهها کار در Malayalam صنعت فیلم به تازگی منتشر شده است داستان زنده ماندن در یوتیوب — مجموعه ای از هشت کوتاه (همه به جز یکی نوشته شده توسط Nair خودش) ساخته شده تحت مستند. در این داستان شخصیت های خود را به دام افتاده در راه های مختلف و برای غلبه بر موانع قابل توجهی: پای یک مرد دوخته شده است پس از یک تصادف اتومبیل یک claustrophobic yuppie گیر داخل آسانسور شکسته به پایین یک دزد می یابد خود را در داخل یک احتمالا خانه خالی از سکنه… “من فکر می کنم این ایده از بقا مربوط است به خصوص در حال حاضر می گوید:” Nair. “بسیاری از مردم در حال فکر کردن در مورد چگونه می توانید از طریق این دوره دشوار بسیاری از صنایع در حال تغییر بسیار سریع است. فیلمسازان فکر ” در صورت عدم وجود سالن سینما را OTT سیستم عامل را بیش از همه چیز؟’ اساسا همه چیز نیست در کسی کنترل در حال حاضر و مانند هر هنرمند دیگر من هم خود من ترس و نگرانی در مورد وضعیت.”

خود فیلم شگفتی است که شما اغلب از آن شروع می شود به عنوان ترسناک به پایان می رسد و تا شبیه یک نجیبانه, کمدی, همه در عرض پنج دقیقه یا بیشتر. قابل توجه feat با توجه به شرایط — Nair صحبت می کند در مورد تطبیق یک فرایند که در آن ده ها تن از مردم بودند که از راه دور کار بر روی تولید است. در آخرین فیلم ما با یک پیر سگ با سخت پاهای عقبی سمت راست پس از او رها شده در خانه خود را. ما بیچاره نوشیدن از گیاهان گلدانی خشک می باشد. هنگامی که یک همسایه و راهنمایی بیش از یک سطل می ایستد بر روی آن و سپس تماس به سگ از طریق یک پنجره باز مخاطب دارای نفس خود را بهترین دوست انسان نجات در نیک از زمان ؟ این یک دستکاری لحظه به حدی اما همچنین بسیار شایان ستایش است. “Jayakrishnan Vijayan که شات که فیلم یک باند که با سگ (از آن است که همسایه خود را)” Nair می گوید و اضافه می کند “او می دانست که آن را طول می کشد یک چرت زدن در طول روز و شات سگ-غش صحنه فقط در زمان مناسب.”

واضح است که این مستند را آزمایش کرده است ما ابتکار در بیشتر راه بیش از یک و فیلمسازان در حال افزایش به چالش.

tinyurlis.gdclck.rutny.im

دیدگاهتان را بنویسید