بالدار-بازدید کننده اوراق قرضه با کشاورز خانواده

یک گله از Kuttanadan اردک شنا در تشکل های استقبال بازدید کنندگان برای Malippadam این روز است. گله متعلق به Hashimiyah یک کشاورز-تقدیر-داخلی ماهیگیر که زندگی در نزدیکی این polder-تبدیل waterbody در Kollad, کتیم.

اما وجود دارد یک پرنده با بال گسترده و عظیم لایحه که حرکت می کند در میان آنها احتمالا یک مهمان از کشور همسایه.

این پرنده یک نقطه-صورتحساب سقا آمد به Hashimiyah خانواده حدود پنج ماه پیش. همسرش, Sreedevi پیدا اندازه بزرگ پرنده با منحصر به فرد سر بلند شناور در آب با یک بال آسیب است. “ما هنوز مطمئن شوید که چه جدی آسیب دیدگی شد اما مشخص بود که پرنده ضعیف بود و نمی توانست پرواز کند. بعد به ما آموخته است که یک گله از پلیکان تا به حال به سمت چپ خود فصلی خانه در شاليزار میدان نزدیک” Hashimiyah گفت.

آموزش قدرت

بازدید کننده که تغذیه ماهی زنده نگه می دارد و شناور در آب دور ساعت در حالی که Hashimiyah و همسر او شده اند و رسیدن به آن را در خود فیبر قایق. و بازدید کنندگان در حال حاضر به نظر می رسد که توسعه یک باند باور نکردنی با زن و شوهر که در حال آموزش آن به حرکت همراه با قایق به اندازه کافی برای به دست آوردن قدرت.

“این است که احتمالا در انتظار بازگشت گله خود را در طول فصل آینده بنابراین به عنوان به بازگشت به خانه با آنها. تا پس از آن ما تصمیم به نگه داشتن آن امن از شکارچیان” آقای Hashimiyah گفت: در حالی که روایت یک زن و شوهر از تلاش برای به دام انداختن پرنده.

هر چند مسئولان جنگل که تا به حال بازدید این نقطه چند هفته پیش آمد تا با یک طرح برای تغییر بالدار-بازدید کننده به یکی دیگر از محل امن آنها داد تا بعد.

با توجه به P. O. Nameer استاد حیات وحش با کرالا کشاورزی دانشگاه تریسور نقطه-صورتحساب پلیکان در حال محلی پرندگان مهاجر که در پرورش مستعمرات در سراسر تامیل نادو Kanataka و آندرا پرادش است. “از اواخر آن نیز آغاز شده است برای رسیدن به محلی وضعیت مسکونی با کشف یک محلی پرورش نقطه در Alappuzha,” او گفت: تحسین شفقت نشان داده شده توسط اردک کشاورز و خانواده اش به سمت پرنده در پریشانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید