وودی آلن خاطرات ‘بموقع هیچ چیز” برای انتشار در مارس 7

فیلمساز وودی آلن خاطرات بجا از هیچ چیز در نهایت خواهد بود با انتشار در آوریل این سال است.

Grand Central انتشار یک بخش از Hachette Book Group, را از خاطرات در مارس 7, این شرکت در بیانیه ای گفت به انواع.

“کتاب جامع حساب های خود را در زندگی شخصی و حرفه ای و توصیف کار خود را در سینما, تئاتر, تلویزیون, کاباره ها و چاپ” چاپ و نشر گفت.

این کتاب که در آن آلن نیز نوشته شده است در مورد روابط او با خانواده و دوستان و “عشق از زندگی خود” را نیز انتشار در کانادا و ایتالیا و فرانسه و آلمان و اسپانیا در کنار ما است.

این گزارش در سال گذشته که آلن تبادل خاطرات خود به چندین ناشران بود اما رد در پی #MeToo جنبش است.

چند hyphenate مدیر تبدیل به یک موضوع بحث بیش از متداول شدن از تجاوز جنسی اتهامات وارد علیه او توسط او گام به پدر دیلن فارو که گرفتار بخار در پی #MeToo قیام. او بارها و بارها رد کرده است.

اتفاقا Hachette بخش کمی قهوه ای و شرکت منتشر گرفتن و کشتن توسط آلن estranged son رونان فارو در سال 2019. در این کتاب Farrow نوشت: در مورد گزارش گیری در #MeToo جنبش که منجر به سقوط بسیاری از قدرتمند هالیوود مدیران.

دیلن در زمان به توییتر به شدت این شرکت برای خیانت او را برادر خود تصمیم به انتشار آلن خاطرات.

“Hachette انتشار وودی آلن خاطرات عمیقا ناراحت کننده برای من شخصا و مطلق خیانت برادر من که شجاع, گزارش, سرمایه گذاری شده در توسط Hachette داد صوتی متعدد بازماندگان تجاوز جنسی توسط مردان قدرتمند. برای ثبت من هرگز تماس با هر واقعیت چکرز به منظور بررسی اطلاعات در این ‘خاطرات’ نشان دادن فاحش کناره گیری Hachette را از اساسی ترین مسئولیت” او گفت: در بیانیه ای که در سایت میکرو وبلاگ نویسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید