جهان آلودگی کربن می افتد 17 درصد در طول همه گیر اوج: مطالعه

جهان قطع آن روزانه دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای توسط 17 درصد در اوج COVID-19 اپیدمی خاموش شدن در ماه گذشته یک مطالعه جدید در بر داشت.

اما با زندگی و گرما به دام انداختن گاز در سطح ومیگوید نسبت به نرمال مختصر آلودگی شکستن خواهد شد به احتمال زیاد یک قطره در اقیانوس” وقتی که می آید به تغییر آب و هوا, دانشمندان گفت.

همچنین بخوانید: Cauvery, شاخه های فرعی نگاه پاک به عنوان همه گیر نگه می دارد و آلودگی دور

در مطالعه خود از انتشار دی اکسید کربن در طول coronavirus گیر یک تیم بین المللی از دانشمندان محاسبه شده است که آلودگی هوا در حال رفتن به بالا و برای سال به پایان خواهد رسید تا بین 4% تا 7% پایین تر از 2019 سطوح. که هنوز هم بزرگترین سالانه کاهش انتشار کربن پس از جنگ جهانی دوم است.

همچنین بخوانید: بلند کردن مستندات بیش از حد به سرعت می تواند جرقه مرگبار تجدید حیات’: که

آن خواهید بود 7% اگر دقیقترین مستند قوانین باقی می ماند تمام طول سال در سراسر جهان 4 درصد اگر آنها برداشته به زودی.

برای یک هفته در ماه آوریل ایالات متحده با کاهش سطح دی اکسید کربن در حدود یک سوم.

بزرگ کاهش تولید گازهای گلخانه ای توسط هند و اروپا

اطلاعات | ایالات متحده خرس جهانی فشار از جدید کروناویروس موارد

چین بزرگترین تولید کننده گرما به دام انداختن گازهای قطعه قطعه آن آلودگی کربن توسط نزدیک به یک چهارم در ماه فوریه با توجه به مطالعه سهشنبه در مجله طبیعت تغییر آب و هوا. هند و اروپا و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای با 26 درصد و 27 درصد بود.

بزرگترین افت جهانی شد و از آوریل 4 تا 9 زمانی که جهان خارج می گردند 18.7 میلیون تن (17 میلیون متریک تن) از آلودگی کربن یک روز کمتر از آن انجام شد در روز سال نو.

چنین جهانی پایین سطح انتشار نشده اند ثبت شده از سال 2006. اما اگر جهان را برمی گرداند به آن به آرامی افزایش آلودگی هوا در سال آینده کاهش موقت به مقدار “یک قطره در اقیانوس” گفت: مطالعه منجر نویسنده Corinne LeQuere یک آب و هوا دانشمند در دانشگاه شرق آنجلیا.

“آن را مانند شما یک حمام با آب پر شده و شما در حال خاموش کردن شیر برای 10 ثانیه,” او گفت:.

30 آوریل جهان کربن آلودگی سطح رشد کرده بود توسط 3.3 میلیون تن (3 میلیون متریک تن) یک روز از آن کم نقطه پیش از آن در ماه. دی اکسید کربن باقی می ماند در هوا تا حدود یک قرن.

خارج از کارشناسان ستایش مطالعه به عنوان جامع ترین و در عین حال گفت: این نشان می دهد که چقدر تلاش لازم است برای جلوگیری از سطوح خطرناک بیشتر گرم شدن کره زمین.

“که بر یک حقیقت ساده: رفتار فردی به تنهایی … نمی خواهد ما وجود دارد” دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا آب و هوا دانشمند مایکل مان بود که بخشی از این مطالعه گفت: در یک ایمیل.

“ما نیاز اساسی تغییر ساختاری. اگر جهان می تواند نگه دارید تا سالانه کاهش انتشار مثل این بدون یک بیماری همه گیر برای چند دهه یک فرصت مناسب و معقول زمین می تواند به جلوگیری از گرم شدن کره زمین یکی دیگر از 1.8 درجه (1 درجه سانتیگراد) گرم شدن کره زمین از هم اکنون” نویسندگان این مطالعه گفت. اما گرفتن این نوع از کاهش سالانه بین المللی برای رسیدن به این هدف بعید است آنها گفت.

اگر در سال آینده بازده 2019 آلودگی سطح آن معنی است که جهان تنها خریدم حدود یک سال تاخیر در هدف قرار دادن اضافی 1.8 درجه (1 درجه سانتیگراد) گرم شدن کره زمین است که رهبران در حال تلاش برای جلوگیری از LeQuere گفت. که سطح هنوز هم می تواند رخ دهد در هر نقطه از 2050 به 2070 نویسندگان گفت.

مطالعه انجام شده توسط جهانی کربن پروژه یک کنسرسیوم متشکل از دانشمندان بین المللی که تولید معتبر سالانه برآورد دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای. آنها در نگاه 450 پایگاه داده ها نشان انرژی روزانه استفاده و معرفی یک مقیاس برای اندازه گیری همه گیر های مربوط به اجتماعی حبس در آن تخمین می زند.

نزدیک به نصف کاهش انتشار آلاینده آمد کمتر از حمل و نقل آلودگی عمدتا مربوط به اتومبیل و کامیون ها و نویسندگان گفت. در مقابل این مطالعه نشان داد که کاهش شدید در سفر هوایی تنها اختصاص 10 درصد از کل آلودگی رها کردن.

در آمریکا بزرگترین کاهش آلودگی دیده می شد در کالیفرنیا و واشنگتن با کاهش بیش از 40 درصد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید