خود را مستند راهنمای must-watch live مباحث


حمایت شهرستانها مرحله

این یک گشت داستان مجموعه در چنای. تا حدود دو سال پیش Nithin D’mello و Siddharth کومار بودند سازماندهی راز موسیقی کنسرتهایی در خانه های مردم. آن را در ماه مارس سال 2020 است که آنها مجموعه ای به بازگشت به صحنه با یک محل مناسب خود را دارند: آنها حتی موفق خشک اجرا از فضا در تاریخ 3 مارس. در حال حاضر محدود به خانه های خود این دو شده است میزبانی موسیقی تصاحب خود Instagram صفحه برای سه هفته گذشته و ادامه خواهد داد به انجام این کار برای بسیاری آمده است. Follow @sc_stage به گوش جدید, indie در, artiste هر چهارشنبه.

Chennai musician Troydon Netto

Vir Das در خانه

این کمدین معروف شده است به طور پیوسته با قرار دادن مطالب خود را در Instagram هم می خندد و بسیج تلاش های امدادی برای COVID-19. او Vir Das در خانه سریال در حال حاضر ورود به دور سوم خود را یکی از مباحث هر کارگردانی به طور کامل نسبت به موسسه خیریه کمک کرده است و سازمان ها مانند آکسفام هند است. آینده خود را مجموعه در حال برنامه ریزی برای مارس 29 و 30 مه جمعه و شنبه و درآمد حاصل را به نفع سازمان های غیر دولتی مانند بمبئی-بر اساس Ghar Bachao Ghar Banao Andolan که با این نسخهها کار با زاغه نشينان و سازماندهی کارگران بخش از شهر است.

مطابق زندگی بی حد و حصر

این تیم پشت Ibis موسیقی گیگابایت (هر دو جهانی و هند خاص) در حال حاضر بالهای آن بیشتر است. جهانی مهمان نوازی گروه Accor که صاحب Novotel و Ibis, در میان دیگران, راه اندازی کرده است یک “شیوه زندگی, زنده برنامه وفاداری” نامیده می شود مطابق زندگی بی حد و حصر (تمام). این #ALLatHome کمپین اتحاد پخت و پز جلسات یوگا و تعداد زیادی از موسیقی زنده متمرکز در هند مخاطبان جریان در Facebook و Instagram. تا کنون آن را برجسته موسیقی جاز شب توسط بنیانگذار Piano Man Group, DJ شب با آزتک ها و بیشتر. این جریان را در محل رسمی از دسته ها و صفحات خود را به بسیاری از خواص بنابراین فقط به دنبال #ALLatHome در Instagram و یا Facebook و انتخاب کنید آنچه شما می خواهم.

Arjun Sagar Gupta

OddPops indie Instatalkies

تاسیس گروههای fledgeling خواننده-ترانه سرایان محترم موسیقی روزنامه نگاران… این سری امکانات همه آنها را. OddPops’ Instagram زندگی هستند که کمتر در مورد عملکرد و بیشتر مورد بحث با کاندید چت, پوشش همه چیز را از فرایندهای خلاق به دولت از indie در مدار دومی تبدیل شدن بیشتر و بیشتر مربوطه و یک موضوع مشکل مکالمه در زمان هایی از این. تا کنون مهمانان را شامل زمانی که چای ملاقات نان تست خواننده گروه Ashwin Gopakumar, Parvaaz درامر Sachin Banandur و سوئیس Instrumental, post-rock ساز و برگ غرور در میان دیگران. وجود دارد یک جلسه جدید هر چهارشنبه دوشنبه و جمعه در OddPops Instagram کانال.

Parvaaz, the band

ما خیلی دوست دارم به می دانم که چگونه شما مشغول نگه داشتن در خانه. به ما بگویید که شما در حال تماشای زنده در metro@thehindu.co.in.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید