Zarrilli کار تجسم سکوت

هنگامی که کسی می گذرد در آنها نه تنها شما را سوگوار بلکه بر دوش به پیدا کردن یک راه برای به یاد داشته باشید و آنها را شامل در افکار خود را. این تلاش من برای حفظ دوست عزیز من و فیلیپ Zarrilli — 1947-2020.

وجود دارد تعداد کمی از مردم که می تواند گذشتن دو جهان با عشق و احترام است که فیلیپ بود. و من نمی گویم این از علاقه برای مرد اما از هیبت در ظرافت است که با او ساکنان این دو عرصه: غربی/شرقی مدرن/سنتی سوماتیک/مغزی. و او که با سهولت گردیده با یک ماده از factness که نمونه کار خود را, آموزش, آموزش و نگرش به زندگی و مرگ است.

فیلیپ اول به هند آمد به قطار در Kathakali در سال 1976 پس از اینکه تحت تاثیر کار تئاتر-نوآوران/انسان شناسان مانند جرزی Grotowski و یوجنیو باربا بودند که چرخش به سمت شرق در جستجوی سوماتیک روش برای ساخت تمامیت حضور و انرژی در عملکرد. اما در انجام این کار آنها بودند و شاید هم به خطر می اندازند رندر شرقی عملکرد سنت به عنوان با ارزش به عنوان آشکار است در Barba را مشاهده Kathakali که او خواستار “یک دور ستاره پر زرق و برق به من کمک پیدا کردن راه خود را به برخی از سایر کهکشان است.”

روش آموزش

فیلیپ را اعلام کرد قصد در شروع آموزش خود را در کرالا Kalamandalam بود برای تبدیل شدن به یک Kathakali مجری اما برای درک خود را از پیش نمایشی آموزش روش های است که می تواند مورد استفاده در آموزش مدرن روز بازیگران. خود را دقیق آموزش رقص-تئاتر به زودی فرم به رهبری او را به kalaripayattu, هنر رزمی است که در خدمت به عنوان مقدماتی آموزش رقص-تئاتر شکل که تا به حال تاثیر عمیقی بر Grotowski و در آن فیلیپ را وعده از پیش نمایشی از روش های است که او به دنبال آشکار شدن. بیش از دو دهه آینده او تکرار سفر به کرالا به خود را اختصاص به آموزش در kalaripayattu تحت هدایت کارشناس Govindankutty Nair در CVN کلاری, تریواندروم; نه تنها به یادگیری و استفاده از آن برای بازیگر-آموزش اما به درونی آن و تبدیل شدن به یک استاد و پزشک.

عمیقا تثبیت شده در فرم او ادامه داد: به باقی می ماند یک خودروی ناظر-شرکت کنندگان. من فکر می کنم یکی از مهمترین و درک بینش است که فیلیپ ارائه می دهد به تئاتر انسان شناسی این است که این اشکال فرهنگی نه تنها غنی مخازن فرهنگ بلکه امری عادی در فرهنگ محلی است. با انجام این کار, او deflates خودی/خارجی سوژه/ابژه تقسیم تقریبا در یک سکته مغزی.

می توان گفت که موقعیت خود را به طوری با ظرافت و من ممکن است اضافه کردن معمولی و در این میان داخل و خارج فیلیپ آورده خود آگاهی نه تنها به فرم (به عنوان آشکار است از او بسیار بازتابنده نوشتن در Kathakali, Kalaripayattu و بازیگر-آموزش) بلکه به زمینه فرهنگی تئاتر را وادار به ارزیابی از غرب فکری سنت, نمایندگی, ویژه, از, آسیایی دیگر.

فیلیپ می ایستد هر دو قد بلند و تمیز در او عمیقا همهجانبه و در عین حال unfussy و سازمان ملل متحد-زیبا کننده معروف تعامل با اشکال. اگر او انتقادات غرب از دیدگاه او این است که به همان اندازه انتقادی-هشدار و نمی خرید به بسیاری از اجتماعی و سیاسی و فرهنگی روایت است که به نظر می رسد برای تبدیل شدن به بخشی از آموزش از تجسم اعمال (و من می گویم که از تجربه دست اول به عنوان یک دانشجو و پزشک Bharatanatyam).

سه شیوه

این چه روش آموزشی است که او ابداع و تدریس شامل سه اجباری, شیوه یوگا kalaripayattu و تای-چی-وبسایت های کوان. اگر من می توانید به یاد دو چیز که بود از برای من در فیلیپ بازیگر-آموزش آن نفس و گوش دادن. او به عنوان رهبری آموزشی, شما در واقع می تواند او را ببیند قرار است که در ایستگاه های گوش دادن در تنفس-لحظه ای از اینجا و اکنون.

من می گویند که هر دو او و کار خود را تجسم سکوت — سکوت از توجه و احترام گوش دادن. خود تئاتر بود و در واقع یک منظره در گوش دادن: آهسته جذب می شود, فکر, هماهنگ و گیج!

با فیلیپ عبور جهان از تئاتر بین المللی از دست داده است یک معلم نظریه پرداز و مدیر که قادر به موفقیت گارنر و پرورش-پیش نمایشی ضربه; کسی که دوباره مراحل را به عملکرد-ساخت به عنوان مخالف به مفاهیم کلمات و semiology.

جدا از غنی جسم از کتاب یک پدیده بازیگری; هنگامی که بدن می شود همه چشم; Kathakali رقص درام: که در آن خدایان و شیاطین آمدن به بازی به نام چند او در پشت برگ میراث ریز مشخص روانی آموزش است که منجر به از عمیقا احساس و sensorially-با تجربه و نظریه در کنار یک ریز تجزیه و تحلیل مشاهده و هماهنگ عمل برای نوازندگان از همه رنگ.

او یاد می شود به عنوان یک آرام جنگجو-ویور که بی سر و صدا اما بصورتی پایدار و محکم مبارزه ethnocentric کلیشه و interwove عملکرد فرهنگ از سراسر جهان آنها را خود ما.

در آوریل 28, 2020, فیلیپ Zarrilli گذشت مسالمت آمیز “خود نفس” به عنوان همسر و شریک زندگی Kaite (Caitlin) o’reilly. بخشی از خاکستر او خواهد بود غوطه ور در Karamana رودخانه که جریان های تقریبی به CVN کلاری از طریق تریواندروم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید