Zee Telugu جشن سالگرد 15 در 18 مه

با اکثر خانواده ها ماندن در منزل, تلویزیون کانال ها با استفاده از lockdown زمان برای حفظ بینندگان و جذب مخاطبان جدید. Zee Telugu آمده است تا با قدرت بسته بندی محتوا همزمان با سالگرد 15 در 18 مه. این کانال به ارمغان می آورد کلاسیک آن نمایش کمدی Amrutham فصل 1 و سیاسی داستان ملکه.

کارگردان Gautham منون و Prasath Murugesan, ملکه بازیگران Ramya Krishnan, Indrajith Sukumaran و Anjana Jayaprakash بود تامیلی-فارسی webseries بر اساس رمان ملکه توسط آنیتا Sivakumaran و نشان داده شد در MX Player پخش آنلاين خدمات. در حال حاضر از آن خواهد شد برنامه تلویزیونی در کانال به عنوان یک مجموعه است.

این نشان می دهد Amrutham و ملکه به پخش در Zee Telugu و Zee Telugu HD از مارس 18 را در 8 ساعت به 9 ساعت سانس (ملکه در 8 ساعت و Amrutham در 8 30 pm.), پنج روز در هفته است.

اجرای رقص

این کانال برنامه ریزی شده با یک میزبان از فعالیت های سرگرم کننده پر و اجرای رقص در مارس 18. Zee Telugu طول می کشد بینندگان در یک نوستالژی سفر با Anubandhaniki Padihenellu. به خصوص سرپرستی نمایش telecasts یاد لحظات از محبوب ترین ها — گذشته و حال — را نشان می دهد. آن را نیز یک دیجیتال رویداد به عنوان بازیگران که تا به حال یک پیوند با کانال طریق خود را نشان می دهد نه تنها به اشتراک گذاری تجربیات بلکه انجام از خانه های خود.

در شب در 6 ساعت, گرفتن تلویزیون هنوز از Raahu در Zee Telugu و Zee Telugu HD.

کانال کمپین #GetMasked می پرسد بینندگان را در آغوش طبیعی جدید با پوشیدن ماسک ساخته شده توسط آنها را در خانه و اهدا آنها به آنهایی که نیاز دارند. “جنبش برای توانمند سازی هر یک از ما را به اتهام حفاظت از خودمان و خانواده مان جوامع – تشویق عمل فردی و مسئولیت می گوید:” یک سخنگوی. این کمپین همچنین بر نیاز به فاضلاب و استفاده مجدد از ماسک.

اظهار نظر در سالگرد 15 و محتوای خط Anuradha گودور سر کسب و کار از Zee Telugu و Zee Cinemalu می گوید: “از آنجا که مستند ما شده اند ساخت تلاش مستمر به طوری که ما بینندگان را سرگرم در حالی که ماندن متصل با ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید