افراد کلیدی و تجربه در مذاکرات استخدام MLB

[ad_1]

نیویورک (AP) – افراد کلیدی و تجربه در مذاکرات کارگری لیگ برتر بیسبال:

قرارداد پنج ساله بین MLB و اتحادیه بیسبال لیگ برتر در ساعت 11:59 شب به وقت شرق در تاریخ 1 دسامبر به پایان می رسد.

تاریخ

MLB از سال 1972 تا 1995 پنج اعتصاب و سه اعتصاب داشت، از جمله اعتصاب 7 و نیم ماهه در 1994-95، که باعث شد مسابقات جهانی برای اولین بار از سال 1904 لغو شود، اما بدون توقف در سال 2002 به توافقاتی دست یافت. ’11 و ’16.

نمایندگی مدیریت

راب مانفرد

او اکنون 63 سال دارد و هفتمین سال خود را به عنوان کمیسر به پایان می رساند. او در ژانویه 2015 جانشین Bud Selig به عنوان دهمین کمیسر بیسبال شد. او در سال 1980 از کرنل فارغ التحصیل شد و در سال 1983 از دانشکده حقوق هاروارد فارغ التحصیل شد. او کارمند قاضی منطقه ای ایالات متحده جوزف ال. تائورو در ماساچوست است. مانفرد در سال 1987 زمانی که در مورگان، لوئیس و بوکیوس همکار بود، بیسبال بازی کرد و این شرکت به عنوان مشاور کمیته روابط با بازیکنان MLB بازداشت شد. او در دوران تعطیلی آموزشی بهار در سال 1990 و اعتصاب در سال 95-1994 در چانه زنی دسته جمعی کمک کرد و پس از آن در سال 1998 معاون اجرایی MLB در روابط کار و منابع انسانی شد. وی در سال 2012 به EVP در اقتصاد و لیگ ارتقا یافت. او در سال 2002 و 2006 با مدیر اجرایی وقت، باب دوپوی، در مورد قراردادهای استخدامی مذاکره کرد و مذاکرات را در سال 2011 رهبری کرد.

دن هلم


او قبل از مذاکرات منتهی به توافقنامه سال 2016، پس از خدمت به عنوان مذاکره کننده شماره 2، به عنوان مذاکره کننده ارشد MLB انتخاب شد. بخش قانون کار در Proskauer Rose و مشاور خارجی MLB در مذاکره جمعی و داوری دستمزد بوده است. او در سپتامبر 2007 به عنوان معاون ارشد MLB و مشاور ارشد کارگری استخدام شد تا جایگزین فرانک کانلی شود، که برای ریاست دزدان دریایی پیتزبورگ رفت. هالم در دسامبر 2013 به معاونت اجرایی روابط کار، در دسامبر 2014 به عنوان مدیر ارشد حقوقی و در دسامبر 2017 به معاونت مدیریت بیسبال ارتقا یافت.

کمیسیون سیاست کار

یک استراتژی برای مذاکره با مانفرد و کارکنانش تعریف می کند. مدیرعامل کلرادو، دیک مونفورت، رئیس میلواکی، مارک آتاناسیو، رئیس‌جمهور میلواکی، ری دیویس، رئیس‌جمهور تگزاس، ران فاولر معاون رئیس‌جمهور سن دیگو، جان هنری مالک اصلی بوستون، جیم پولن رئیس‌جمهور مینه‌سوتا و شریک فرماندار نیویورک یانکیز، هال اشتاینبرنر، رئیس‌جمهور است.

بازیکنان نماینده

تونی کلارک

اکنون 49 ساله، کلارک اولین بازیکنی است که رئیس اتحادیه و پنجمین مدیرعامل پس از ماروین میلر، کن موفت، دونالد فر و مایکل وینر است. کلارک که بازیکن لیگ برتر از سال 1995 تا 2009 و اولین بازیکن پایه آل استار در سال 2001 بود، در مارس 2010 به عنوان مدیر روابط بازیکنان توسط اتحادیه استخدام شد، در سال 2011 در چانه زنی جمعی کمک کرد و به سمت مدیر خدمات بازیکنان ارتقا یافت. واینر که در دسامبر 2009 از Fer به عنوان مدیرعامل برگزیده شد، در آگوست 2012 گفت که او به یک تومور مغزی غیرقابل عمل تشخیص داده شده است. علائم وینر در ژوئن 2013 بدتر شد و کلارک در جولای 2013 به سمت معاون مدیر عامل شرکت ارتقا یافت. وینر در نوامبر درگذشت و کلارک در 3 دسامبر توسط هیئت اجرایی اتحادیه به عنوان مدیر عامل انتخاب شد.

بروس مایر

او در آگوست 2018 به عنوان مدیر ارشد چانه زنی جمعی و امور حقوقی استخدام شد و به عنوان مذاکره کننده ارشد از ریک شاپیرو، که مشاور ارشد مدیرعامل بود و در ژوئیه 2019 اتحادیه را ترک کرد، برگزیده شد. اکنون در 60 سالگی، مایر از پن و 1983 فارغ التحصیل شد. او در سال 1986 از دانشکده حقوق دانشگاه بوستون فارغ التحصیل شد. او از سال 1986 تا 2016 در Weil, Gotshal & Manges شریک بود و به نمایندگی از اتحادیه ها در چهار ورزش اصلی در ایالات متحده از جمله چانه زنی جمعی، سپس مدیر ارشد چانه زنی جمعی، سیاست و مسائل حقوقی برای انجمن بازیکنان NHL.

جفری کسلر

یک بحث اولیه در شکایت انجمن بازیکنان برای فصل کوتاه شده 2020 مطرح شد. او در سن 67 سالگی اکنون یکی از مدیران اجرایی Winston & Strawn و رئیس مشترک قوانین ضد تراست / رقابت و ورزش است. او یک وکیل خارجی طولانی مدت برای یک اتحادیه ورزشی متخصص در ضد انحصار بود، او یک چهره کلیدی در مک‌نیل علیه NFL، برادی علیه NFL، فریزر علیه MLS، جنکینز علیه NCAA و در حال حاضر مورگان علیه فدراسیون فوتبال ایالات متحده بود. زمانی که مایر از 1977 تا 2003 در Weil, Gotshal & Manges بود، در چندین پرونده با او کار کرد.

کمیته فرعی اجرایی MLBPA

هشت بازیکن در کمیته فرعی اتحادیه می‌نشینند و مذاکرات را تماشا می‌کنند: زک بریتون و گریت کول پرتاب‌کننده‌های یانکی، جیسون کاسترو پرتاب‌کننده هیوستون، فرانسیسکو لیندور ایستگاه کوتاه متس، مکس شرزر، پارچ‌کننده‌های متس، و مارکوس سمی، بازیکن آزاد پرتاب کننده‌های سبک.

بریتون، کول، لیندور، پکستون و شرزر توسط اسکات بوراس، قدرتمندترین عامل بیسبال، نمایندگی می شوند.

کاسترو با 3.5 میلیون دلار تنها فردی از هشت نفری است که امسال کمتر از 12 میلیون دلار برنده شده است. تنها 86 بازیکن از 1695 بازیکنی که در این فصل در لیگ‌های بزرگ بازی کردند، تا 31 آگوست 12 میلیون دلار یا بیشتر به دست آوردند که شامل سهم پاداش‌های امضا می‌شود.

دولت فدرال

شورای ملی روابط کار

Lauren M. McPheran (رئیس)، Gwyn A. Wilcox، و David M. Proute سه دموکرات هیئت مدیره هستند، و John F. Ring و Marvin E. Kaplan جمهوریخواهان هستند.

پروتی از سال 2008 تا 13 مشاور ارشد اتحادیه بیسبال لیگ برتر و از سال 17 تا 2013 زمانی که ایان پنی جایگزین وی شد، مشاور عمومی بود. در مورد اینکه آیا پروتی از مسائل مربوط به اتحادیه بازیکنان کناره گیری می کند یا خیر، نظر بحث برانگیزی وجود دارد.

جنیفر آبروزو

او در 22 ژوئیه پس از منصوب شدن توسط رئیس جمهور جو بایدن برای یک دوره چهار ساله، به عنوان مشاور ارشد NLRB مشغول به کار شد. او قبلاً برای NLRB بیش از 20 سال به عنوان وکیل میدانی، ناظر میدانی، معاون دادستان منطقه، معاون دستیار مشاور ارشد، معاون مشاور ارشد و سرپرست وکیل ارشد برای NLRB کار کرده است. قبل از انتصاب، او مشاور ویژه در ابتکارات استراتژیک برای کارکنان ارتباطات آمریکا بود.

جان جی. والش یانگ

در 19 اکتبر 2017 به مدیر منطقه ای دفتر منطقه 2 NLRB در نیویورک منصوب شد. او در سال 1978 به عنوان دانش آموز یادگیری مشارکتی به NLRB پیوست و سال بعد به عنوان ممتحن میدانی در منطقه 29 در بروکلین مشغول به کار شد. او در سال 1990 ناظر شد، در سال 1996 دستیار مدیر منطقه ای شد، سپس در سال 2014 دستیار مدیر منطقه ای در منطقه 22، نیوآرک، نیوجرسی، شد. در ژانویه 2016، او مدیر منطقه ای منطقه 1 در بوستون شد.

خدمات پزشکی و آشتی فدرال

آژانسی که در صورت درخواست به طرفین چانه زنی جمعی کمک می کند. خاویر رامیرز که در سال 2005 به کارکنان FMCS ملحق شد و مدیر ابتکارات آژانس است، جای خالی بوده و توسط رئیس جمهور جو بایدن نامزد شده و منتظر تایید سنا است.

شرایط قانونی

نتیجه

رهبری معادل اعتصاب است. خاتمه کار به ابتکار کارفرما پس از انقضای قرارداد جمعی کار. MLB در سال های 1973، 76 و 90، NFL در سال 2011، NBA در سال های 1996، 1998-99 و 2011 و NHL در سال های 1994-95، کل فصل 2004-05 و 2012-13 تعطیل شد.

وضعیت

NLRB، اخیراً در تصمیمی در سال 2019، حکم داد که «روشن است که پس از انقضای قرارداد جمعی، کارفرما باید وضعیت موجود همه طرف‌های قرارداد اجباری را تا زمانی که طرفین در مورد توافق جدیدی به توافق برسند یا به توافق برسند، حفظ کند. بن بست حسن نیت در مذاکرات. “(Richfield Hospitality Inc. به عنوان عامل مدیریت هتل های Kahler و Unite Here International Union Local 21)

10 (j) سفارش

بخش 10 (j) قانون ملی روابط کار به NLRB اجازه می دهد تا از دادگاه منطقه ای ایالات متحده دستوری برای توقف اقدامات ناعادلانه استخدامی درخواست کند. هنگامی که MLB در 5 فوریه 1995، دو روز پس از لغو توقیف امضای خود در پاسخ به شرایط جدید، MLB یک اقدام ناعادلانه استخدامی جدید را در دفتر NLRB در نیویورک ثبت کرد. NLRB در 14 مارس شکایتی را ارائه کرد. فرد فاینشتاین، مشاور ارشد NLRB، اجازه خواست تا دستوری را که هیئت پنج نفره NLRB در 27 مارس با رای 3-2 صادر کرد، با حمایت نامزدهای دموکرات و مخالفت جمهوری خواهان صادر کرد. سونیا سوتومایور، قاضی ناحیه ایالات متحده، این حکم را در 31 مارس صادر کرد و مالکان دو روز بعد به پذیرش پیشنهاد بدون قید و شرط بازیکنان برای بازگشت به کار رای دادند.

رد منافع اتحادیه

زمانی که اتحادیه از حقوق چانه زنی جمعی خود چشم پوشی کرد، تاکتیکی که NLRB در تصمیم خود در سال 1965 در رستوران روشل تأیید کرد. NFL و انجمن ملی بسکتبال این تاکتیک را در سال 2011 در طول تعطیلی‌ها در تلاش برای رسیدن به حکم دادگاه عالی ایالات متحده در سال 1996 در پرونده Brown v. Pro Football Inc. که حکم داد قوانین کار فدرال آزادسازی ضد انحصار غیرقانونی را در یک گروه ایجاد می‌کند، استفاده کردند. از مذاکره کسلر در طول هر دو قفل نماینده بازیکنان ضد انحصار بود.

___

پوشش بیشتر AP MLB: https://apnews.com/hub/MLB و https://twitter.com/AP_Sports[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıtürk takipçi satın alGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetaviator sinyal hilesigüvenilir forex şirketleriMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaLevitraMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme