اقتصاد دویدن در قلب مناقشه بیسبال کار است


نیویورک (AP) – قرارداد 341 میلیون دلاری فرانسیسکو لیندور با نیویورک متس برای توقف های کوتاه دیگر موهبتی بود. همین امر در مورد پرتاب کننده ها، زمانی که گریت کول و مکس شرزر با یکدیگر قراردادهای بزرگ امضا کردند.

بازیکنان بیسبال مدت‌هاست که از اقتصاد پایین دستی سود برده‌اند، جایی که ستارگان در حال ایجاد بازاری هستند که منجر به روزهای پرداخت بیشتر برای افراد پایین‌تر می‌شود. اگرچه تعدادی از معاملات رکوردی در فصول اخیر بالاترین سطح دستمزد را بالا برده است، اما برای بازیکنان طبقه پایین کار چندانی انجام نداده و ممکن است به لاغر شدن طبقه متوسط ​​کمک کرده باشد.

اعتقاد بازیکنان به بازار از بالا به پایین و تمایل آنها برای افزایش حقوق تیم ریشه اختلافات مالی است که منجر به تعطیلی اولین لیگ برتر بیسبال در 26 سال اخیر شد.

لیندور، کول و شرزر در کمیته فرعی هشت نفره اجرایی اتحادیه حضور دارند. این گروه همچنین شامل مارکوس سمین، مهاجم، جیسون کاسترو و پرتاب کننده‌های زک بریتون، اندرو میلر و جیمز پکستون است. از این میان، کاسترو به تنهایی – با 3.5 میلیون دلار – کمتر از 12 میلیون دلار در فصل گذشته درآمد داشت.


از 1670 بازیکنی که امسال در فهرست لیگ برتر قرار گرفتند، 1145 بازیکن زیر 1 میلیون دلار برنده شدند که 771 بازیکن زیر 500000 دلار و 241 بازیکن زیر 100000 دلار بودند.

میلر در ایمیلی به آسوشیتدپرس نوشت: در نهایت، ما در حال تلاش برای بهبود در بسیاری از مکان‌ها برای CBA بعدی هستیم. ما می‌خواهیم با هر بازیکنی منصفانه رفتار شود و جبران شود، هر تیمی برای پیروزی تلاش کند و در نهایت هر طرفدار بازی ما بهترین نسخه ممکن بیسبال را ببیند.

دستمزدهای نگران به دلیل مالیات لوکس و کاهش دستمزد در لیگ های بزرگ سال 2017 خفه شده است و اتحادیه پیشنهاد کرده است که آستانه مالیات را از 210 میلیون دلار به 245 میلیون دلار افزایش دهد. بازیکنان واجد شرایط بودن برای یک بازیکن آزاد از شش فصل خدمت در لیگ های بزرگ را به پنج فصل برای بازیکنان 29.5 و کمتر تا سال 2025-26 کاهش می دهند و واجد شرایط بودن برای داوری حقوق را به دو سال کاهش می دهند. درصد زیادی از برنده ها به بالاترین برنده ها تعلق می گیرد.

MLB استدلال می کند که پیشنهادات اتحادیه ستاره های بیشتری را مجبور به ترک بازارهای کوچکتر می کند، موقعیتی که بازیگران می گویند ترفندی برای پنهان کردن بیزاری از افزایش هزینه ها است.

گیب فلدمن، مدیر برنامه حقوق ورزشی تولان گفت: «هرچه به بازار آزاد نزدیک‌تر شوید، به ارزیابی دقیق بازیکنان نزدیک‌تر می‌شوید و هر چه محدودیت‌ها بیشتر باشد، دستمزدها مصنوعی‌تر می‌شوند.» اما این نگرانی وجود دارد که تمام لیگ‌ها این است که اگر بازار آزاد وجود داشته باشد، تیم‌های بزرگ بازار بهترین بازیکنان را جذب خواهند کرد زیرا مایل به پرداخت بیشتر هستند.

مذاکرات در 1 دسامبر، ساعاتی قبل از انقضای قرارداد جمعی به تعویق افتاد و MLB یک روز بعد تعطیلی را آغاز کرد. از آن زمان، کشورها به طور علنی سکوت کرده‌اند و انتظار می‌رود با نزدیک شدن به آغاز برنامه‌ریزی‌شده آموزش‌های بهاری در 16 فوریه، گفتگوها درباره موضوعات کلیدی اقتصادی تا ماه آینده از سر گرفته شود.

100 بازیکن پردرآمد MLB 50.6 درصد از برد سال 2021 را در لیست روز اول نشان می دهند.

از آنجایی که بسیاری از تیم‌ها درصد بیشتری از حقوق ستاره‌ها را خرج می‌کردند، برخی هافبک‌های هفت رقمی را به نفع بازیکنان جوان‌تر با قراردادهای تقسیم شده دور انداختند: دستمزد به مراتب کمتر در لیگ‌های کوچک نسبت به لیگ‌های بزرگ. با توجه به این و افزایش نقش شادی گردان ها، انتهای لیست به یک آشفتگی دائمی بین رشته های اصلی و خردسال تبدیل شده است.

باب بلند، یک نماینده سابق که در مدرسه عمومی پن تدریس می‌کند، می‌گوید: «ما در دو دهه گذشته درگیر جنگ بزرگی با بازیکنان سطح متوسط ​​خود بوده‌ایم، در ورزش‌های سقفی و بیسبال با مالیات لوکس و آژانس رایگان. در مورد کار و روابط کار. “اگر اتحادیه بازیکنان هستید، می دانید که بالاترین کلاس آژانس آزاد همیشه ارزشی خواهد داشت. چیزی که شما را نگران می کند این است که آیا بخش مهمی از سطح بعدی وجود دارد و بیسبال در حال کاهش آن است.

MLB پیشنهاد کرده است که حداقل دستمزد از لیگ های بزرگ از 570500 دلار به یک سری سطوح افزایش یابد: 600000 دلار برای بازیکنانی که کمتر از یک سال در لیگ های اصلی حضور دارند، 650000 دلار برای حداقل یک اما کمتر از دو و 700000 دلار برای در لیگ های اصلی. حداقل دو هر کدام با 10000 دلار رشد در سال به 640000 دلار، 690000 دلار و 740000 دلار در سال 2026 خواهد رسید.

بازیکنان خواهان بالاترین درصد افزایش حداقل در دهه‌ها بوده‌اند: 775000 دلار که تا فصل گذشته به 875000 دلار افزایش یافته است. هر دو طرف در حالی که به خردسالان اختصاص داده می شود، حداقل مقادیر را افزایش می دهند.

بازیکنان همچنین پیشنهاد کردند که کسانی که هنوز واجد شرایط داوری نیستند، 105 میلیون دلار پاداش از درآمد مرکزی را بر اساس جنگ، شرکت در یک تیم تمام MLB و به رسمیت شناختن به عنوان بهترین بازیکن در موقعیت تقسیم کنند. یک پرتاب کننده خوب و یک بهترین تازه کار

گسترش مهاجم منتخب به لیگ ملی احتمالاً چندین شغل پردرآمد برای مهاجمان کهنه کار ایجاد می کند.

آستانه مالیات بیسبال لوکس از 117 میلیون دلار در سال 2003 شروع شد، در سال 2007 به 148 میلیون دلار رسید و در سال 2019، آخرین فصل قبل از همه گیری، به 206 میلیون دلار رسید. این آستانه از سال 19-2013 18 درصد افزایش یافته است، دوره ای که MLB داده های درآمد را با افزایش 49 درصدی اعلام کرد.

کمیسر راب مانفرد، زیان عملیاتی MLB را در سال 2020 به دلیل همه‌گیری 3 میلیارد دلار تخمین زد و گفت که برای اعلام رقم برای سال 2021 خیلی زود است.

حداکثر شش تیم در هر فصل مالیات لوکس پرداخت می کردند و این نرخ نزدیک به سه بود. بسیاری از باشگاه‌ها این آستانه را به عنوان یک سقف در نظر می‌گیرند که مالیات را مهم‌ترین عامل در محدود کردن هزینه‌های باشگاه می‌کند. اگر سطح مالیات تنها عامل بود، تغییرات پیشنهادی در آژانس آزاد و داوری احتمالاً درصد بیشتری از پول را به ستاره ها منتقل می کرد، اما اتحادیه اصرار دارد که سیستم اقتصادی صفر نیست و برای بسیاری از بازیگران مزایای اضافی دارد. پیشنهادات

تیم ها آستانه مالیاتی 214 میلیون دلاری را برای هر یک از سه فصل آینده پیشنهاد کرده اند که به 216 میلیون دلار در سال 2025 و 220 میلیون دلار در سال 2026 افزایش می یابد.

و در حالی که تیم ها حداقل 100 میلیون دلار حقوق ارائه کرده اند، با 25 درصد مالیات بر حقوق بیش از 180 میلیون دلار تأمین مالی خواهد شد. اتحادیه می گوید که جریمه در بالا بیش از هر گونه سود در پایین خنثی می کند.

علاوه بر این، بازیکنان می‌خواهند تصمیمات معقول را برای پایین آوردن لیست‌های لیگ برتر در کوتاه‌مدت با هدف بازیابی موفقیت‌های بلندمدت، متوقف کنند.

هر دو طرف پیشنهاد داده اند که پلی آف را با 10 تیم 14 نفره و بازیکنان 12 نفره گسترش دهند که باعث افزایش رقابت می شود. بازیکنان همچنین می خواهند اقدامات احتیاطی در برابر دستکاری در زمان سرویس انجام دهند، مانند ارائه فرصتی برای جمع آوری زمان سرویس بر اساس عملکرد.

مذاکره کنندگان همچنین در مورد یک قرعه کشی به سبک NBA بحث کرده اند، اما مالکان آن را به سه تیم اول محدود می کنند و بازیکنان آن را به هشت تیم اول گسترش می دهند. اتحادیه به تیم های کوچک بازار با پیش نویس های اضافی برای موفقیت پاداش می دهد، مانند ورود به پلی آف یا پایان با یک رکورد برنده.

در حال حاضر تغییرات احتمالی برای افزایش سرعت بازی کنار گذاشته شده است.

___

AP MLB بیشتر: https://apnews.com/hub/MLB و https://twitter.com/AP_Sports
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر