بهترین برند اسپرسو ساز خانگی

ALDI Expressi در رده بندی دستگاه های قهوه بهترین رتبه را کسب کرده است
در مورد قهوه با کیفیت معمولاً دو گزینه وجود دارد – هر روز حدود 5 دلار در کافه محلی خود چاشنی بزنید یا در یک دستگاه قهوه خانه خود سرمایه گذاری کنید تا بتوانید هر وقت خواستید از یک فنجان لذت ببرید. اگر گزینه دوم برای شما جذاب به نظر می رسد ، شما به مکان مناسبی رسیده اید ، زیرا بررسی سالانه ما مارک های دستگاه قهوه را بر رضایت مشتری مقایسه می کند ، بنابراین می توانید قبل از خرید با خبر شوید که سایر Aussies در مورد مارک های مقایسه شده چه فکر می کند. . به این فکر کنید مثل اینکه از صدها نفر از نزدیکترین همسایگان خود بپرسید که کدام دستگاه قهوه فکر می کنند بهترین است!

انواع مختلفی از دستگاه های قهوه در خارج وجود دارد و اگر شما مانند اسمبل قهوه هستید ، می خواهید مطمئن شوید که از نتایج اسپرسو خانگی خود ناامید نشده اید. بنابراین ، مصرف کنندگان استرالیا کدام مارک را بالاترین رتبه قرار می دهند؟ برای فهمیدن ، ما بار دیگر بیش از 700 دوست داشتنی قهوه در سراسر کشور را مورد بررسی قرار داده ایم تا نظر خود را در مورد دستگاه قهوه ای که اخیراً خریداری و استفاده کرده اید ، بر اساس عواملی مانند قابلیت اطمینان ، سهولت در استفاده ، کیفیت قهوه ، و ارزش پول و بیشتر هفت مارک برجسته حداقل اندازه نمونه را برای ثبت نام در رتبه بندی های 2019 ما دریافت کرده اند ، اما تنها یک نفر برای رضایت کلی مشتری – 5 ALDI Expressi – کسب کرده است.

بهترین دستگاه های قهوه
بهترین دستگاه قهوه 2019

در مورد بررسی دستگاه های قهوه اسپرسو Canstar Blue در سال 2019 ، هفت برند اصلی برای رضایت کلی مقایسه و رتبه بندی شده اند:

ALDI Expressi 1 خیابان
2 دوم نسپرسو
3 RD BREVILLE
4 هفتم دلونگی
5 هفتم نسکافه دولچه مزه
6 هفتم پرتو افتاب
7 هفتم Caffitaly
نسپرسو ، Breville ، DeLonghi و Nescafe Dolce Gusto برای رضایت کلی به چهار ستاره دست یافتند ، در حالی که Sunbeam و Caffitaly برای بررسی امسال مجبور بودند برای سه ستاره مستقر شوند. در حالی که ALDI ادعا می کرد رتبه برتر ، مارک های دیگر نقاط قوت خود را در مناطق دیگر. Nescafe Dolce Gusto تنها مارکی بود که برای سهولت در نظافت و نگهداری ، به پنج ستاره رسید ، به علاوه پنج ستاره در قابلیت اطمینان و سهولت استفاده. همچنین در برخی مناطق بهترین امتیاز برای Nespresso و DeLonghi بود.

این گزارش شامل انواع بهترین برند اسپرسو ساز خانگی ، از جمله دستی ، کپسول / غلاف و خودکار است. بنابراین ، بیایید بررسی کنیم که هر یک از هفت مارک در بررسی امسال چه پیشنهادی دارند.

در معرض دانستن با CANSTAR BLUE قرار بگیرید

ثبت نام در خبرنامه مصرف کننده رایگان هر دو هفته ما!

نام خود را اینجا وارد نمایید…
Enter your name here…
آدرس ایمیل خود را اینجا وارد کنید…
Enter your email address here…

با پر کردن این فرم ورود ، شما موافقت می کنید که مشترکاً در عضویت در خبرنامه هفتگی مشتری ما باشید و با خط مشی رازداری ما موافقت کنید .

ثبت نام کن
6baf1ce752ba1555050089-کنستار-آبی-بنر-کامپوننت ها.png
ماشین آلات برتر قهوه
ALDI Expressi

ALDI Expressi دستگاه اسپرسو شامل یک پمپ فشار بالا 19 بار، تخلیه کپسول اتوماتیک، تمیز کردن عملکرد و صورت خودکار بسته کردن. این تیتانیوم یا تکمیل بیرونی خارجی با قیمت 79.99 دلار به بازار عرضه می شود. فرتور شیر را می توان جداگانه با قیمت 29.99 دلار خریداری کرد. قطعات یدکی را می توان بصورت آنلاین در فروشگاه اکسپرس خریداری کرد.

محدوده کپسول شامل کافه هایی با شدت های مختلف از 5 تا 13 است. طعم دهنده ها از کارامل تا نت های زغال اخته ای میوه ای هستند. به علاوه ، یک نوشیدنی کپسول شیرین شکلات داغ نیز حاوی نوشیدنی است. کپسول ها برای جعبه 16 عیار 5/99 دلار قیمت دارند.

مجموعه دستگاه اسپرسو ALDI Expressi شامل موارد زیر است:

دستگاه کپسولی نوشیدنی اکسپرس (تیتانیوم): 79.99 دلار (RRP) *
دستگاه کپسول نوشیدنی Expressi Multi (سفید): 79.99 دلار (RRP) *
دستگاه قهوه ALDI برای رضایت کلی مشتری در بررسی امسال ، و همچنین برای قابلیت اطمینان ، سهولت در استفاده ، کیفیت طعم ، ارزش پول و طراحی ، پنج ستاره کسب کرده است. این چهار ستاره سهولت نظافت و نگهداری را ضبط کرد.

نسپرسو

مشهور برای تبلیغات خود شامل جورج کلونی، نسپرسو خود را به عنوان یک تجربه قهوه بوتیک ایجاد کرده است. دستگاه های کپسول نسپرسو طیف گسترده ای از لوازم را از دستگاه کپسول مستقل Essenza Mini – با قیمت 159 دلار – تا Lattissima Pro فوق العاده عجیب و با قیمت 699 دلار پوشش می دهند.

در سرتاسر دستگاه ، یک انتخاب دستگاه کپسول ، لوازم جداگانه برقی و برای معتبرترین تجربه ، مدل هایی با یک گره بخار کاملاً اتوماتیک وجود دارد! بر خلاف چندین محصول کپسول ، کپسول های Nespresso را می توان به صورت جداگانه خریداری کرد ، بنابراین می توانید مجموعه ای بسیار دلخواه خود را از هر 69c شروع کنید. برای کشف دامنه ، از بوتیک خرده فروشی ، نمایندگی فروش یا فروشگاه آنلاین نسپرسو بازدید کنید.

مجموعه دستگاه اسپرسو نسپرسو شامل موارد زیر است:

Nespresso Creatista Plus BNE800BSS: 799 $ (RRP) *
Nespresso Lattissima Pro EN750MB: 699 $ (RRP) *
Nespresso Lattissima One EN500BW: 399 $ (RRP) *
Nespresso Inissia EN80BAE: 249 $ (RRP) *
Nespresso Essenza Mini EN85WSOLO: 159 $ (RRP) *
نسپرسو به دلیل رضایت کلی ، سهولت در نظافت و ارزش پول ، به چهار ستاره امتیاز داده شد ، اما پنج ستاره برجسته در سایر گروه ها از جمله طراحی ، سهولت استفاده و کیفیت طعم به ثمر رساند.

برویل
دستگاه قهوه ساز

Breville هر دو دستگاه قهوه دستی و کپسولی تولید می کند ، به علاوه یک دستگاه قهوه قطره ای. دامنه دستگاه دستی با کافه کامپکت با پمپ فشار 15 لیتری ایتالیایی و گره بخار با قیمت حدود 200 دلار شروع می شود. در انتهای دیگر طیف قیمت ، دستگاه کاملاً خودکار Oracle Touch با دستگاه چرخ کن داخلی و کنترلر اتوماتیک ، صفحه نمایش رنگی و کنترل دمای دیجیتالی ، شیر دستگیره بدون دست و عملکرد خود تمیزکننده قرار دارد که قیمتی برابر با 2500 دلار دارد!

بسیاری از مدل ها در انتخاب داخلی از استیل ضد زنگ ، زغال اخته یا کنجد سیاه استفاده می شوند. Breville همچنین با Nespresso همکاری می کند تا بخش قابل توجهی از طیف دستگاه کپسول Nespresso را ایجاد کند.

دامنه دستگاه اسپرسو Breville شامل موارد زیر است:

Breville the Oracle Touch: 2،799.95 $ (RRP) *
دیگ بخار Breville the Dual Boels: 1،499.95 $ (RRP) *
Breville the Barista Touch: 999.95 $ (RRP) *
Breville the Barista Express: 699.95 $ (RRP) *
Breville the Duo-Temp Pro: 449.95 $ (RRP) *
در بررسی امسال ، برویل برای رضایت کلی و چهار دسته دیگر به جز سهولت در نظافت و ارزش پول در جایی که به سه ستاره امتیاز داده شد ، چهار ستاره شد.

دلوونگی
دلونگی-قهرمان-تصویر-بالا

طراح لوازم آشپزخانه ایتالیایی DeLonghi یکی از بزرگترین دستگاههای قهوه ساز موجود در بازار را در بر می گیرد ، دستگاههای اسپرسو دستی ، ماشینهای قهوه کاملاً اتوماتیک و دستگاههای کپسولی (همکاری با Nestle برای تولید محدوده Nescafe Dolce Gusto).

دامنه دستگاه قهوه دستی انواع رنگ ها و سبک های مختلف را شامل می شود ، از طرح های مدرن براق تا بازگشت به یکپارچهسازی با سیستمعامل. به لطف نگهدارنده فیلتر 2 در 1 ، اینها با غلاف ESE نیز سازگار هستند. برخی از مدل ها همچنین شامل یک شیر اتوماتیک شیر و ضسبنسرس هستند. قیمت ها از 299 دلار تا 629 دلار است. دامنه قهوه اتوماتیک کاملاً اتوماتیک تا انتهای بازار بسیار خوب است و قیمت آن از 899 دلار برای یک مدل سطح ورودی شروع می شود و برای واحد Maestosa Epam از 4998.99 دلار شروع می شود.

دامنه دستگاه اسپرسو DeLonghi شامل موارد زیر است:

قهوه DeLonghi Maestosa EPAM960.75.GLM: 4،999.01 $ (RRP) *
دستگاه قهوه DeLonghi PrimaDonna Elite ECAM 650.85.MS: 3،199 دلار (RRP) *
قهوه DeLonghi Dinamica ECAM 350.55.B: 1499 $ (RRP) *
قهوه DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.SB: 999 $ (RRP) *
قهوه ساز DeLonghi Icona Espresso قهوه ECO 310.R: 299 دلار (RRP) *
برنده سال گذشته ، دالونگی در بررسی امسال شاهد نتیجه ای متفاوت از نتایج بود ، که چهار ستاره را برای رضایت کلی ، قابلیت اطمینان ، کیفیت طعم و ارزش پول ثبت کرد. این پنج ستاره برای سهولت در استفاده و طراحی اما فقط سه ستاره در سهولت در نظافت و نگهداری آن وجود دارد.

نسکافه دولچه گوستو

برای قهوه در خانه ، فقط با لمس یک دکمه ، Nescafe Dolce Gusto طیف گسترده ای از دستگاه های کپسولی را ارائه می دهد ، از کلاسیک Piccolini با قیمت فقط 89 دلار ، تا دایره ای آینده نگر Majesto ، با قیمت 399 دلار (تصویر). مدل کاملاً اتوماتیک آن Eclipse به صورت حلقه ای شکل می گیرد که برای آشکار کردن دستگاه پخش کننده قهوه باز می شود ، در حالی که ظاهراً طراحی استلیا از قطره قهوه الهام گرفته شده بود.

تمام دستگاه های قهوه Dolce Gusto با حداکثر فشار 15 bar کار می کنند و می توان از آنها برای تهیه نوشیدنی های گرم و سرد استفاده کرد. جعبه های کپسول نسکافه را می توان از عمده فروشندگان عمده فروشی مواد غذایی و لوازم خانگی و همچنین به صورت آنلاین از وب سایت Dolce Gusto خریداری کرد. طعم دهنده ها شامل کافه های کلاسیک ، به علاوه مواردی مانند چای ، شکلات داغ و حتی کاپوچینو لاغر هستند.

مجموعه دستگاه اسپرسو Nescafe Dolce Gusto شامل موارد زیر است:

Nescafe Dolce Gusto Majesto Automatic Black: 399 $ (RRP) *
Nescafe Dolce Gusto Movenza Bruce Black by Breville: 149 $ (RRP) *
Nescafe Dolce Gusto Lumio Automatic Red توسط Breville: 99 دلار (RRP) *
Nescafe Dolce Gusto Mini Me Anthracite اتوماتیک: 89 دلار (RRP) *
Nescafe Dolce Gusto Oblo Piano Black توسط Breville: 69 دلار (RRP) *
Nescafe Dolce Gusto برای رضایت کلی و کیفیت کیفیت طعم ، ارزش پول و طراحی با داشتن پنج ستاره در همه مناطق دیگر ، به چهار ستاره جامد تعلق گرفت.

آفتاب

این مارک لوازم خانگی استرالیا طیف وسیعی از دستگاه های قهوه دستی را تولید می کند ، و تصمیم می گیرد که از روند کپسول پاکسازی نشود. پرتو افتاب وسیعی را پوشش می دهد تمام بودجه، با فلوت دارای صدای زیر اسپرسو تک فنجان اسپرسو و بخار گرز دستگاه در 139 $ شروع.

در بالاترین سطح طیف قیمت گذاری ، دستگاه & چرخ چرخ Sunbeam Torino Espresso با قیمت 1.999 دلار با چرخ یک لمسی ، صفحه LCD ، فشارسنج ، دیسپرس آب داغ ، گرما بخار سنجش گرما و بسیاری از ویژگی های جالب دیگر وجود دارد که گفته می شود یک تجربه باریستا حرفه ای در خانه تولید کنید. Sunbeam همچنین دستگاه قهوه ای قطره ای و تعدادی دستگاه آسیاب مختلف قهوه تولید می کند.

مجموعه دستگاه اسپرسو Sunbeam شامل موارد زیر است:

Sunbeam Torino Espresso Machine & Grinder PU8000: 1،999 $ (RRP) *
دستگاه قهوه اسپرسو Cafe سری Sunbeam Cafe EM7100: 999 $ (RRP) *
دستگاه قهوه Sunbeam Barista Max Espresso EM5300: 699 $ (RRP) *
دستگاه قهوه Sunbeam Café Barista EM5000: 299 $ (RRP) *
دستگاه قهوه Sunbeam Mini Barista Espresso EM4300: 299 $ (RRP) *
Sunbeam برای رضایت کلی در سال 2019 سه ستاره دریافت کرد و در اکثر دسته های دیگر از جمله قابلیت اطمینان ، سهولت استفاده ، کیفیت طعم ، سهولت نظافت و طراحی. این ارزش چهار ستاره برای پول داشت.

کافئینال
کافئینتی

مجموعه سیستم های یک لمسی Caffitaly شامل دستگاه های اسپرسو ، ایده آل برای فضاهای کوچک آشپزخانه ، ماشینهای کامپوچینو کاملاً اتوماتیک با یک شیر کاملاً اتوماتیک است و خانواده های قهوه ای را انتخاب می کند. قیمت انواع دستگاه های مختلف از 159 دلار تا 399 دلار است و شیرینی شیر مستقل با قیمت 55 دلار در دسترس است.

دستگاه های قهوه Caffitaly فقط می توانند از کپسول های Caffitaly System استفاده کنند ، اما این شرکت با تعدادی از مارک ها از جمله Gloria Jean’s ، Grinders و Woolworths همکاری کرده است تا طیفی از طعم های سازگار با کپسول قهوه را ایجاد کند. جزئیات در وب سایت Caffitaly است.

مجموعه دستگاه اسپرسو Caffitaly شامل موارد زیر است:

پرده های Caffitaly S22: 399 $ (RRP) *
Caffitaly S24 Little Collins: 159 $ (RRP) *
Caffitaly یکی دیگر از برندهایی بود که برای رضایت کلی با سه ستاره در رده بندی قرار گرفت و دارای سه ستاره برای کیفیت طعم ، سهولت در نظافت و ارزش پول بود ، اما همچنین برای اطمینان ، سهولت در استفاده و طراحی ، چهار ستاره دریافت کرد.

چیزهایی که باید هنگام خرید دستگاه قهوه در نظر بگیرید
مشتری زن هوشمند مدرن که قهوه را در فروشگاه لوازم الکترونیکی انتخاب می کند – تصویر

علاوه بر رتبه بندی دستگاه های قهوه ای که در سه سال گذشته خریداری کرده اند ، پاسخ دهندگان به نظرسنجی ما نیز کمک کردند تا تصویری از آنچه را که باید هنگام خرید یک ماشین در مرحله اول جستجو کنید ، بکشید. مطمئناً ، همه ما قهوه خوش طعم می خواهیم ، اما چه عواملی دیگر در تعیین رضایت کلی مشتری کمک می کنند؟ در زیر عوامل اصلی رضایت مشتری از تحقیقات ما مشخص شده است:

قابلیت اطمینان: 25٪
سهولت استفاده: 20٪
کیفیت طعم: 17٪
سهولت نظافت و نگهداری: 15٪
ارزش پول: 12٪
طراحی: 11٪
حال بیایید کمی بیشتر به هر یک از این دسته ها بپردازیم.

قابلیت اطمینان
تحقیقات ما قابلیت اطمینان را به عنوان مهمترین عامل در ایجاد رضایت مشتری از دستگاه های قهوه شناسایی کرده است – و این حس کاملی دارد! شما می توانید پیشرفته ترین دستگاه قهوه جهان را داشته باشید ، اما مگر اینکه هر بار کاملاً کار کند ، ارزش واقعی آن را زیر سوال خواهید برد. ناامیدی را از عدم توانایی در تهیه اولین قهوه صبح تصور کنید! ما همه آنجا بوده ایم.

ALDI Expressi از نظر قابلیت اطمینان بالاترین امتیاز را کسب کرد و پس از آن Nespresso و Nescafe Dolce Gusto قرار گرفتند. این چهار ستاره برای دلوونگی ، Breville و Caffitaly بود در حالی که Sunbeam روی سه ستاره باقی مانده بود.
راحتی در استفاده

هیچ دستگاه قهوه اسپرسو نباید استفاده از آن دشوار باشد ، اما رتبه بندی های ما نشان می دهد که بعضی از آنها ساده تر از سایرین – و این انتظار می رود. این دلیل بر این است که استفاده از دستگاه قهوه سخت تر باشد ، احتمال استفاده از آن کمتر خواهد بود! این مسئله را هنگام انتخاب بهترین دستگاه برای خانه خود در نظر داشته باشید. پیشرفته ترین دستگاه های قهوه ممکن است بهترین قهوه را ارائه دهد ، اما مگر اینکه بتوانید دستگاه را به درستی کار کنید ، نمی توانید از آن لذت ببرید. یک پنجم (18٪) از پاسخ دهندگان نظرسنجی گفتند که آنها از قهوه خود به همان اندازه که فکر می کردند استفاده نمی کنند ، با سهولت استفاده به طور بالقوه نقش ایفا می کنند.

Nescafe Dolce Gusto به سهولت استفاده از پنج ستاره انتخاب شد و پس از آنها DeLonghi ، Nespresso و ALDI Expressi قرار گرفتند. این چهار ستاره برای کافئینیتال و Breville بود ، به علاوه فقط سه ستاره برای Sunbeam.
طعم قهوه

چه بدتر؟ دستگاه قهوه ای که مستعد خراب شدن است یا یک فنجان قهوه بد؟ با یک فنجان قهوه خوب در حال حرکت ، ممکن است نکاتی را نادیده بگیرید که برنامه ریزی نمی کنند. اما اگر قهوه مطابق با استانداردهای مورد انتظار شما نباشد ، ممکن است بر بقیه صبح شما تأثیر بگذارد.

نسپرسو برای سلیقه بهترین امتیاز و به دنبال آن ALDI Expressi معرفی شد. دلوونگی ، نسکافه Dolce Gusto و Breville یک بررسی چهار ستاره به دست آوردند در حالیکه Sunbeam و Caffitaly به سه ستاره امتیاز داده شدند.
سهولت نظافت و نگهداری
شاید تعجب کنید که می دانید که دستگاه های قهوه – حتی دستگاه های اسپرسو – به عاشقانه و مراقبت کافی احتیاج دارند تا بتوانند به طور موثر کار کنند. بنابراین ، توجه به اینکه چربی یک دستگاه قهوه آسان برای تمیز کردن مهم است قبل از اینکه صدها دلار خرج شود ، مهم است. مانند سهولت استفاده ، اگر تمیز کردن دستگاه قهوه شما سخت باشد ، احتمالاً کمتر از آن استفاده خواهید کرد.

برای سهولت در نظافت و نگهداری ، Nescafe Dolce Gusto تنها مارکی بود که یک بررسی پنج ستاره از مشتریان گرفت ، در حالی که ALDI Expressi و Nespresso به چهار ستاره امتیاز داده شدند. سه ستاره به Breville ، DeLonghi ، Caffitaly و Sunbeam رفتند.
ارزش پول
هنگام خرید دستگاه قهوه ، مطمئناً گزینه های ارزان قیمت را در آنجا انتخاب می کنید ، اما “ارزان” همیشه به معنای “بهترین” ارزش نیست. برای اینکه خرید شما از ارزش خوبی برای پول برخوردار باشد ، احتمالاً نیاز به ارائه طعم و قابلیت اطمینان قهوه ، که ALDI با وجود مدل کم هزینه خود قادر به تحت تأثیر قرار دادن آن بود. ارزش پول بسیار ذهنی است ، اما رتبه بندی مشتری ما راهنمایی مفیدی را برای یافتن آن پیدا می کند.

از نظر ارزش سهام ، ALDI Expressi در صدر جدول قرار داشت. این چهار ستاره برای Nescafe Dolce Gusto ، Nespresso ، DeLonghi و Sunbeam بود که Breville و Caffitaly سه ستاره از آن خود کردند.
طرح

بعد از تمام عوامل عملکردی که در بالا به آنها اشاره شد ، یک دستگاه قهوه نیز خواهید دید که به راحتی قابل چشم پوشی باشد – و هنگام پذیرایی از نوشیدنی ها میهمانانتان را تحت تأثیر قرار می دهد. برخی از دستگاه های اسپرسو از فضاپیماهای بیگانه بیشتر شبیه به سازندگان قهوه سنتی هستند ، اما شاید این همان ظاهری باشد که می خواهید؟ هرچه طعم و مزه شما (طراحی) شما باشد ، بهتر است به جای ظاهر دستگاه قهوه خود روی نکات فوق تمرکز کنید.

نسپرسو ، دلوونگی و ALDI اکسپری همه 5 ستاره به دست آوردند ، در حالی که نسکافه دولچه گوستو ، کاففیتالی و برویل چهار ستاره دریافت کردند که Sunbeam سه ستاره را کسب کرد.
چه نوع دستگاه های قهوه اسپرسو وجود دارد؟
تهیه قهوه

سه نوع اصلی دستگاه قهوه اسپرسو وجود دارد که می توانید خریداری کنید ، از جمله:

دستگاه دستی: با یک دستگاه قهوه دستی که به شما استقلال کامل می دهد ، در خانه خود تبدیل به یک باریستا شوید. این نوع دستگاه قهوه به شما امکان می دهد تا درشت بودن چربی های خود و همچنین سرخ شدن شیر خود را کنترل کنید.
دستگاه کپسول / غلاف: به طور معمول آسان است بدون استفاده از اصلاح مورد نیاز ، به علاوه می توانید طیف کاملی از طعم های نفیس را به پالت سلیقه خود اضافه کنید. همچنین اگر در فضای نیمکت محدود هستید ایده آل است.
دستگاه اتوماتیک: تمام کارهای حدس را از قهوه صبح خود خارج می کند. برای کسانی که در ساعات اولیه روز قادر به عملکرد بدون قهوه خود نیستند ، شاید این برای شما باشد!
شما می توانید این دستگاه های قهوه خانگی را در بالا و در هر شکل و اندازه پیدا کنید تا به آنچه انتظارات و تخصص شما می رسد ، مناسب باشد.

هزینه دستگاه های قهوه چقدر است؟
به طور معمول ، دستگاه های قهوه اسپرسو می توانند در هر جایی بین 80 تا 6000 دلار هزینه کنند. به عنوان یک راهنمای کلی ، برای هر نوع از ارقام زیر انتظار داشته باشید:

نوع قهوه حدود قیمت
دستگاه دستی 200 دلار – 3500 دلار
دستگاه کپسول / غلاف 80 دلار – 999 دلار
دستگاه اتوماتیک 500 دلار – 5،950 دلار
فقط راهنمای عمومی

به طور متوسط ​​، پاسخ دهندگان به نظرسنجی ما 372 دلار در دستگاه های قهوه اسپرسو خرج کرده اند ، به این معنی که نیازی نیست که یکی از این پسران بد را بخرید ، به خصوص با توجه به اینکه برخی می توانند 5،950 دلار هزینه کنند. با این حال ، هزینه کردن بیش از 300 دلار برای یک لزوما خرید ارزان نیز نیست ، بنابراین انجام تحقیقات خود قبل از خرید یک ایده عاقلانه است.

جدا از در نظر گرفتن محرک های اصلی رضایت مشتری ، انواع ماشین ها و قیمت ، بررسی ما در سال 2019 بینش های زیر را نیز فاش کرد:

کدام دستگاه قهوه را باید خریداری کنم؟
انتخاب بهترین دستگاه قهوه برای خانه شما به وضوح یک چالش است ، اما رتبه بندی مشتری ما یک راهنمای مفید را ارائه می دهد. در نهایت اگرچه ، همه به ترجیحات شخصی شما می رسد – و البته بودجه شما! در نظر بگیرید که چند بار احتمال دارد از دستگاه قهوه خود استفاده کنید. تحقیقات ما نشان داد که بیش از نیمی از پاسخ دهندگان (56٪) هر روز از آنها استفاده می کنند ، اما بخش قابل توجهی (18٪) گفتند که از دستگاه قهوه خود به همان اندازه که فکر می کردند استفاده نمی کنند ، از 32٪ در سال گذشته است. اگر مطمئن نیستید ، احتمالاً یک حرکت هوشمندانه است که در وهله اول به گزینه ای نسبتاً ارزان بپردازید ، به این ترتیب که در خرید خود باقی نمانید.

همچنین در نظر بگیرید که چقدر برای قهوه در خانه دور هستید. آن دسته از کافه های آماده ، که سریع کار می کنند ، بنابراین می توانید با تهیه نوشیدنی های خود در خانه ، صرفه جویی کنید که می خواهید چقدر می خواهید و در مقابل صرفه جویی کنید. این می تواند راهنمایی خوبی برای هزینه کردن برای تهیه کننده قهوه خانگی شما باشد. نظرسنجی ما نشان داد كه تقریباً در هر پنج بزرگسال (حدود 38٪) دو نفر از خرید لوازم خانگی خود برای قهوه غذای كمتری هزینه می كنند كه نسبت به سال گذشته 73٪ كاهش یافته است. با این حال ، یک چهارم (25٪) طعم دم کرده خانگی خود را ترجیح می دهند ، که در سال 2018 از 55٪ پایین تر است و باقی مانده را با اولویت طعم کافه ترک می کند.

شما همچنین باید مواردی مانند:

فضا: اگر قصد دارید دستگاه قهوه خود را روی نیمکت آشپزخانه خود نگه دارید ، مطمئن شوید که یکی از این وسایل را خیلی بزرگ خریداری نکردید. اما اگر آن را در کمد مخفی نگه دارید ، ممکن است متوجه شوید که شروع به جمع آوری گرد و غبار می کند!
هزینه های مداوم: اطمینان حاصل کنید که چه مقدار کپسول قهوه و سایر لوازم جانبی برای پیشروی شما هزینه می کنند. قیمت دستگاه های قهوه معمولاً مطابق با هزینه کپسول هایی است که از آن استفاده می کنید ، بنابراین اگر قصد تهیه یک کیت با کیفیت بالا را دارید ، می توانید قیمت کپسول پریمیوم را انتظار داشته باشید.
هنگامی که همه چیزها گفته شد و تمام شد ، دستگاه های قهوه می توانند علاوه بر این که ارزش کافی از آنها دریافت می کنید ، علاوه بر این به آشپزخانه شما کمک بزرگی کنند. برای بسیاری از مصرف کنندگان ، آنها احتمالاً در رده خرید impuls قرار می گیرند ، بنابراین قبل از غواصی به آن فکر کنید.

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıtürk takipçi satın alGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetaviator sinyal hilesigüvenilir forex şirketleriMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaLevitraMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme