بهترین دوربین عکاسی سال DSLR

اگر یک نقطه فوکوس را انتخاب می کنید ، باید با استفاده از دکمه های جهت یکی از شماره گیری ها ، یک نقطه نسبتاً فعال را تغییر دهید. اگر یک نقطه فوکوس را انتخاب کنید که روی موضوع مورد نظر شما باشد ، اطمینان حاصل می کنید که دوربین در جایی که می خواهید تمرکز کند. بعد از کمی تمرین ، به زودی عادت خواهید کرد که بدون گرفتن دوربین از چشم خود ، نقطه تمرکز را تغییر دهید.

از نظر عملی: در ابتدا دوربین خود را تنظیم کنید تا از یک نقطه فوکوس استفاده کند (دفترچه دوربین شما باید به شما بگوید که چگونه این کار را انجام دهید). به این ترتیب ، شما قادر خواهید بود آنچه را که بر آن متمرکز هستید ، انتخاب کنید و اطمینان حاصل کنید که موضوعی را که می خواهید ضبط کنید در کانون توجه قرار دارد. پس از آشنایی با حالت های اصلی کانون توجه و انتخاب نقطه فوکوس ، می توانید حالت های پیشرفته تری را که ممکن است دوربین شما ارائه دهد کشف کنید.

  1. اندازه و انواع پرونده را درک کنید
    این گزینه را خواهید داشت که می توانید اندازه تصاویری را که دوربین شما ضبط می کند ، تغییر دهید و در کدام نوع فایل. شما می خواهید اندازه پرونده را روی بزرگترین امکان (چه بزرگ ، چه خوب ، خوب و یا عالی ، عالی) تنظیم کنید تا اطمینان حاصل کنید که بیشترین مگا پیکسل هایی را که اخیراً در آن سرمایه گذاری کرده اید ، ساخته اید.

شما همچنین می توانید انتخاب کنید که آیا تصاویر را به عنوان نوع پرونده “خام” یا “jpeg” ضبط کنید. یک پرونده خام فشرده نشده است ، و به همین ترتیب داده های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که امکان انعطاف پذیری زیادی را در طول پردازش (یعنی در رایانه شما) فراهم می آورد ، اما همچنین با عوارض دیگری از جمله نیاز به پردازش هر پرونده با استفاده از ویرایش اختصاصی همراه است. نرم افزار و اندازه پرونده بزرگتر jpeg یک نوع فایل فشرده شده است که به طور خودکار توسط دوربین پردازش می شود. آنها مستقیماً از دور دوربین “آماده چاپ” خواهند بود و پرونده های بسیار کوچک تری دارند ، به این معنی که می توانید تصاویرخرید دوربین عکاسی DSLR بیشتری را در کارت حافظه جای دهید.

از نظر عملی: هنگام شروع کار با دوربین ، استفاده از jpeg مستقیم ترین جلو است. این امکان را برای شما فراهم می کند که قبل از یادگیری اصول و یا دوربین خود ، قبل از پردازش پرونده های خام ، بهترین نتیجه را کسب کنید.

  1. در مورد تعادل وایت بیاموزید
    اگر عکسبرداری در jpeg ، همانطور که در بالا توصیه شد ، باید قبل از گرفتن عکس مطمئن شوید که تعادل رنگ سفید خود را تنظیم کرده اید. تراز سفیدی می تواند به میزان قابل توجهی روی رنگ عکس شما تأثیر بگذارد. شاید متوجه شده باشید که گاهی اوقات تصاویر شما رنگی مایل به آبی دارند و یا در برخی دیگر همه چیز بسیار نارنجی به نظر می رسد. این امر با تعادل رنگ سفید انجام می شود و در حالی که می توانید در رایانه خود برخی از تنظیمات تصویر را انجام دهید ، اگر آنرا از جلو بدست آورید بسیار ساده تر است.

منابع مختلف نور (مانند خورشید ، لامپهای روشنایی ، نوارهای فلورسنت و غیره) از نورهایی با طول موجهای مختلف تابش می کنند و بنابراین رنگهایی دارند که می توان با آنچه به عنوان درجه حرارت رنگ شناخته می شود توصیف کرد. نور حاصل از شمع یا خورشید در هنگام طلوع آفتاب / غروب خورشید بسیار گرم است و دارای طول موج های قرمز و نارنجی زیادی است. در حالی که نور حاصل از نوار فلورسنت بسیار سردتر است و حاوی طول موج زیادی آبی است. این نور رنگی از سطح منعکس شده است ، اما مغز ما به اندازه کافی باهوش است که این موضوع را تشخیص دهد و به طور خودکار جلوی اثر را بگیرد ، به این معنی که هنوز یک سطح سفید را به عنوان یک سطح سفید می بینیم. با این حال ، دوربین شما چندان هوشمند نیست و مگر اینکه در غیر این صورت گفته شود ، رنگ های نارنجی یا آبی را که رنگی به تصاویر شما می بخشد ضبط می کند.

خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>