توسط امی شریدان 6:05 PM PDT ، 9 مارس 2020
هر محصول توسط تیم تحریریه ما انتخاب و بررسی شده است. با این حال ، ما ممکن است کمیسیون های وابسته را از برخی پیوندها به محصولات موجود در این صفحه دریافت کنیم. قیمت های ذکر شده توسط خرده فروش قابل تغییر است. تبلیغات در این مقاله مشروط به در دسترس بودن ، انقضاء و شرایط دیگر است که توسط شریک تعیین می شود.
1280 شستشوی پاک کننده صورت آکنه
ETonline
آیا کسی را می شناسید که در زندگی خود با بریدگی و پاک کننده صورتی مستعد آکنه برخورد نکرده است؟ ما – جوش و آکنه به بهترین وجهه ما و انواع پاک کننده صورت اتفاق می افتد.

شکستگی های آکنه گاهی اوقات نتیجه بیش از حد بسیاری از شب ها است که شمع را در هر دو انتها یا فصل تغییر می دهد یا آکنه های هورمونی را می سوزاند. علت ، لکه های پاک کننده صورتی ، سوزش ، جوش های سرسیاه و سرهای سفید هرگز به چیزی که می خواهید هنگام شستن پاک کننده صورت در آینه نگاه کنید ، نیست.

دستگاه ها و محصولات پاک کننده صورتی فانتزی بسیار مناسب هستند ، اما نیازی به آن نداریدآنها مراقبت از پاک کننده صورت شما. آیا واقعاً شستشوی پاک کننده صورت می تواند تفاوت بزرگی برای آکنه شما ایجاد کند زیرا تنها کمتر از یک دقیقه روی پاک کننده صورت شما باقی می ماند؟ بله ، واقعاً می تواند پاک کننده پاک کننده صورت پاک کننده صورت شما را مجدداً تنظیم می کند تا مواد مؤثر بتوانند مؤثرتر عمل کنند. این به ویژه در مورد پاک کننده صورت های مستعد آکنه صادق است. متخصصان پاک کننده صورت پیشنهاد می کنند به دنبال ترکیباتی مانند بنزوئیل پراکسید (برای کمک به از بین بردن باکتری های ایجاد کننده آکنه) ، اسید سالیسیلیک یا اسید آلفا هیدروکسی مانند گلیکولیک یا اسید لاکتیک (برای حل سلول های مرده پاک کننده صورت و پاکسازی منافذ) باشید. همچنین به دنبال ترکیبات فعال مانند آلوئه ورا ، نیاسین آمید ، بابونه و چای سبز باشید تا پاک کننده صورت خود را آرام کنید. اگر پاک کننده صورت شما به سرعت خشک می شود ، به دنبال شستشوی پاک کننده صورت باشید که دارای اسید هیالورونیک یا سرامیدها در لیست مواد تشکیل دهنده باشد تا به شما در مرطوب نگه داشتن پاک کننده صورت کمک کند.

تونر سینره برای انواع پوست

ما برخی از راه حل های بسیار موثر آکنه – از جمله پاک کننده های پاک کننده صورت ، شستشوی پاک کننده صورت و پاک کننده های پاک کننده صورت را گرد آورده ایم – که به سرعت برای پاک کردن سوزش پاک کننده صورتی ، برآمدگی ، کاهش قرمزی و خشکی بیش از حد پاک کننده صورت شما کار می کنند (که اغلب نگرانی در مورد محصولات ضد آکنه). راهنمای خرید ما برای بهترین شستشوی پاک کننده صورت برای آکنه را در پیش بگیرید.

فرمول حساس روزانه پاک کننده صورت پاک کننده عمیق
دیفرفرین
فرمول پاک کننده صورت حساس روزانه پاک کننده عمیق روزانه Differin
آمازون
این پاک کننده حساس پاک کننده صورت حاوی 5٪ بنزوئیل پراکسید است که برای از بین بردن روغن و پاک کردن کومدون بسیار مؤثر است اما به احتمال زیاد پاک کننده صورت شما را خشک نمی کند. با این وجود ، این فرمول دوتایی همچنین حاوی مرطوب کننده ای برای جلوگیری از احساس سفتی است و به شما در مرطوب نگه داشتن پاک کننده صورت کمک می کند.
11 دلار در آمازون
بهترین شستشوی پاک کننده صورت برای آکنه در سال 2020
بایوسانس
Biossance Squalane + ژل تمیز کننده درخت چای
سپهرا
روغن درخت چای ، یک زیتون zapper طبیعی است که در این فرمول پاک کننده ژل حساس پاک کننده صورت وجود دارد که حاوی اسکالن آبرسان (مشتق شده از گیاهان) و تصفیه منیزیم است. نه تنها از روغن سطحی روی سلولهای پاک کننده صورتی خلاص می شود بلکه منافذ آن را نیز سمی می کند.
29 دلار در سپهره
روش پاکسازی کننده چربی روغنی را پاک کنید
Lancer Skincare
Lancer Skincare روش پاک کننده روغنی احتراق را پاک کنید
نوردستروم
دفتر پزشک متخصص پاک کننده صورت ، بورلی هیلز ، هارولد لنسر ، MD ، با لیست های بیشتری در فهرست A نسبت به فرش قرمز اسکار قرار دارد. Lancer Skincare برای افرادی با پاک کننده صورت روغنی و منافذ مسدود شده تدوین شده است. وقتی این پاک کننده پاک کننده صورت براق کننده پاک کننده صورت را با دانه های جوجوبا ، اسید بتا هیدروکسی و روغن درخت چای امتحان کنید ، همه هیاهو را به وجود می آورید.

خرید کتاب زبان اصلی