خدمات سوابق ترجمه تخصصی پزشکی

در دوره های اخیر ، با افزایش جهانی شدن و گسترش جهانی ، نیاز به رشد تجارت فراتر از بازار مبداء آن تشخیص داده می شود. این نیاز از اهمیت بسیار مهمی برخوردار است زیرا ترجمه تخصصی پزشکی این گسترش نه تنها یک عامل مهم در معرض قرار دادن مشاغل در فرصت های بازاریابی بیشتر است بلکه ابزاری برای جذب بازارهای بین المللی است.

صنعت پزشکی یکی از این صنعت است که با سرعت زیادی پیشرفت می کند و دستیابی به جامعه بیمار و پژوهش در سراسر جهان به یک رویه رایج تبدیل شده است. به هر حال ، برای دستیابی به دنیای پزشکی جهانی ، خدمات ترجمه پزشکی سوابق ضروری است.

اینجاست که ترجمه مریخ وارد می شود.

ترجمه مریخ یکی از شرکتهای معتبر ترجمه و بومی سازی است که تقریباً از دو دهه است که خدمات ترجمه را برای طیف گسترده ای از صنایع ارائه می دهد.

اما چرا ترجمه مریخ گزینه ای ایده آل برای ترجمه سوابق پزشکی است؟ بخوانید تا بفهمید چرا.

گواهی کیفیت
ترجمه مریخ بیش از یک دهه است که در کار ترجمه است. این تجربه ای را به وجود می آورد که آن را از شرکت کنندگان جدید در صنعت جدا می کند. مطمئناً ، اگر از استانداردهای کیفیت حمایت نشود ، این تجربه چیزی نیست.

ترجمه مریخ دارای گواهینامه ISO 9001: 2008 و عضو انجمن مترجمان آمریکایی (ATA) و همچنین انجمن جهانی سازی و بومی سازی (GALA) است. علاوه بر اینکه بخشی از چنین انجمن های معتبری است ، Mars ترجمه از قوانین و مقررات مربوط به انطباق با GDPR که خواستار ارتقاء استانداردهای کیفیت و ارزیابی ها هستند نیز پیروی می کند.

این بدان معناست که کلیه پروژه های ترجمه ای که Mars ترجمه می کند از بالاترین استانداردهای کیفیت برخوردار است.

زبان شناسان خبره
وقتی می توان ارزش یک آژانس ترجمه را ارزیابی کرد ، اولین چیزی که باید به آنها مراجعه کنید مترجمان یا زبان شناسان هستند – و ترجمه مریخ تعداد زیادی از آنها را دارد. کارشناسان و زبان شناسان حرفه ای ترجمه مریخ بیش از 5000 نفر را ثبت می کنند و دارای مدارک و مدارک معتبر در مناطق زبان خود هستند و همچنین می توانند مطالب شما را در بیش از 100 زبان جهانی ترجمه کنند.

تخصص این مترجمین به اینجا ختم نمی شود. اگر پزشک ، پزشک یا یک محقق پزشکی باشید ، احتمالاً شما خدمات ترجمه سوابق پزشکی را که توسط مترجمان متخصص پزشکی ارائه شده اند ترجیح می دهید و ترجمه Mars می تواند به شما خدمات مورد نظر را ارائه دهد.

و این فقط به ترجمه سوابق پزشکی محدود نمی شود زیرا این زبان شناسان متخصص می توانند وب سایتها و نرم افزارهای پزشکی را بدون هیچ مشکلی و نگرانی ترجمه کنند.

ترجمه های مقرون به صرفه
وقتی یک شرکت یا یک فرد به دنبال ترجمه خدمات است ، هزینه یکی از مهمترین نگرانی ها و محدودیت ها است. این محدودیت هزینه ممکن است بسیاری از آنها را از استفاده از خدمات ترجمه تخصصی خبره باز کند زیرا هزینه های ترجمه بسیار بالا هستند – اما در ترجمه مریخ نیز مشکلی وجود ندارد.

Mars ترجمه خدمات ترجمه تخصصی و حرفه ای ارائه می دهد که مقرون به صرفه و مقرون به صرفه هستند. در حقیقت ، نرخ ترجمه ترجمه مریخ یکی از پایین ترین نرخ در بین رقبای خود با نرخ های استاندارد از 0.044 USD برای هر کلمه است .

برخلاف بسیاری از خدمات ترجمه ، ترجمه مریخ هیچ گونه هزینه پنهانی یا هزینه های تخصصی را ندارد که ممکن است هرگونه ناراحتی برای مشتریان باشد. به همین دلیل است که اگر شما می خواهید خدمات ترجمه پزشکی را با قیمت های مقرون به صرفه انجام دهید ، ترجمه مریخ شریک ایده آل برای تصمیم گیری است.

دقت و دقت
رشته پزشکی یک رشته پیچیده و پیچیده است که پیامدهای بسیار گسترده ای از مطالعات و تحقیقات خود بر روی بیماران جهانی و جامعه تحقیقاتی تأثیر می گذارد. پیشرفت ها و تحقیقات انجام شده در این زمینه پزشکی به میلیون ها نفر رسیده و این قدرت را دارد که بدون در نظر گرفتن مرزهای فرهنگی یا جغرافیایی ، بر زندگی میلیون ها نفر دیگر نیز تأثیر بگذارد.

شاید به همین دلیل است که دقت و دقت در ترجمه ضروری است که اگر به دنبال خدمات ترجمه هستید باید مورد توجه قرار گیرد. زبان شناسان حرفه ای ترجمه مریخ قادر به دستیابی به مجموعه گسترده ای از اسناد پزشکی اعم از گواهی نامه ها ، ژورنال ها ، سوابق و نسخه های مختلف هستند و می توانند با دقت و صحت مطلق همه این اسناد را ترجمه کنند.

اخرین حرف
ترجمه مریخ یکی از آژانس های برتر ترجمه و بومی سازی است که همچنین خدمات تخصصی خود را برای صنعت پزشکی و مراقبت های بهداشتی وام می دهد ، به همین دلیل اگر شما پزشک پزشکی باشید که به دنبال خدمات ترجمه سوابق پزشکی هستید ، ترجمه مریخ گزینه ای ایده آل برای یک شریک ترجمه است.

امروزه جهانی سازی پزشکی را از طریق خدمات ترجمه تخصصی پزشکی در آغوش بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>