خرید کتاب زبان اصلی

آمازون روشن شدن واحه
هر چند سال ، آمازون خواننده جدید Kindle را معرفی می کند که خرید کتاب زبان اصلی نازک تر ، سبک تر و سریعتر از نسخه قبلی است. در نیمه اول سال 2016 ، این شرکت بهترین کتاب خوان خود را به نام Kindle Oasis معرفی کرد. به طور خلاصه ، Oasis را می توان باریک ترین و سبک ترین کتاب الکترونیکی آمازون تاکنون دانست. علاوه بر این دو ویژگی ، باید ویژگی “گران تر” را به این محصول شاخص نسبت به سایر مدل ها اضافه کنیم. Oasis بسیار متفاوت از سایر کتابفروشی های آمازون به نظر می رسد. قابل توجه ترین ویژگی طراحی این خرید کتاب زبان اصلی کتاب خوان وزن و ضخامت بسیار کم آن است. وزن آن تنها 131 گرم و ضخامت 3.4 میلی متر و حدود 20 درصد سبک تر و 30 درصد ضخیم تر از خواننده Voyage است. البته ضخامت این ریدر در تمام قسمت های آن یکسان نیست. در پشت جلد این کتاب خوان یک برآمدگی محسوس وجود دارد که در آن باتری و سایر قطعات الکتریکی دستگاه قرار دارد. استفاده از این نوع طراحی باعث می شود کاربر بتواند این خواننده را راحت تر نگه دارد. تغییر بزرگ دیگر در این محصول مربوط به روشنایی آن بر روی صفحه نمایش است. آمازون ادعا می کند که دستگاه 60٪ LED بیشتری در لبه های نمایشگر نسبت به نسل قبلی دارد.

Onyx Boox Note2
اندازه صفحه نمایش بزرگ و وزن کم ، کتابخانه های 10.3 اینچی را به گزینه ای مناسب برای مطالعه ، یادداشت خرید کتاب زبان اصلی برداری و نقاشی تبدیل کرده است. این کلمات را وارد کنید: نور داخلی خواننده ، معروف به Frontlight ، با تنظیم دمای رنگ به شما امکان خواندن در هر محیطی را می دهد. طراحی شیک و زیبا: ظاهر مشکی و سبز مایل به سبز در پشت این خواننده آن را به محصولی جذاب و حرفه ای تبدیل کرده است. تصویر فوق طبیعی: کمتر از 15٪ پوشش تاری باعث می شود تصاویر بسیار واضح تر و طبیعی تر به نظر برسند.

Barnes & Noble Nook GlowLight 3
با این دستگاه از بالاترین وضوح و متن واضح ، کنتراست پیشرفته و صفحه ضد خش استفاده کنید. این کتاب خوان خرید کتاب زبان اصلی، متعلق به زنجیره کتاب بارنز-نوبل ، تصویری قدرتمند ارائه می دهد تا کلمات کتاب در زیر آفتاب شناخته شود. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد کتاب صوتی این دستگاه می توان به باتری طولانی مدت و استفاده در سفرهای طولانی اشاره کرد. کتابخانه فروشگاه بارنز همچنین به کاربران این دستگاه امکان دسترسی به بانک کتاب فروشگاه را می دهد.
علی اکبر تورانیان با بیان اینکه هشتمین نمایشگاه مجازی کتاب دانشگاه در اواخر دسامبر برگزار می شود ، گفت: این نمایشگاه خلا providing تأمین منابع جدید آموزشی دانشجویان و اساتید دانشگاه را پر خواهد کرد.
هشتمین نمایشگاه کتاب دانشگاه در ماه دسامبر برگزار می شود
علی اکبر تورانیان ، رئیس هیئت مدیره انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی ، در مصاحبه با خبرگزاری کتاب ایران با خرید کتاب زبان اصلی استناد به هشتمین نمایشگاه کتاب دانشگاه گفت: “به تعویق افتاد.

وی با بیان اینکه نمایشگاه امسال بصورت مجازی برگزار می شود ، افزود: این نمایشگاه در هفت دوره گذشته از نظر جسمی برگزار شده بود اما امسال به دلیل شیوع بیماری کرونر قلب ، امکان برگزاری آن وجود ندارد ؛ بنابراین ، تصمیم گرفته شد که به صورت مجازی برگزار شود.

تورانیان ادامه داد: به عنوان فرصتی برای استفاده از کرونا ، وب سایت پند را که بیش از دو سال برای طراحی آن برنامه ریزی کرده بودیم آماده کرده ایم و نمایشگاه در این وب سایت برگزار می شود.

وی با بیان اینکه حدود 140 ناشر عضو انجمن ناشران دانشگاه در این سایت خرید کتاب زبان اصلی فعال هستند ، گفت: “ما همچنین از ناشران غیر عضو دانشگاه دعوت کرده ایم تا در این نمایشگاه مجازی شرکت کنند تا بتوانند عضو این سایت دانلود کتاب لاتین باشند و از مزایای نمایشگاه مجازی لذت ببرید “.

تورانیان با اشاره به اینکه ثبت نام آغاز شده است ، گفت: “تخمین ما این است که حدود 200 تا 250 ناشر دانشگاهی برای حضور در نمایشگاه ثبت نام می کنند و می توانند جدیدترین و به روزترین منابع دانشگاهی را در اختیار دانشجویان قرار دهند.”

وی همچنین از حمایت معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد از برگزاری این نمایشگاه خبر داد و خرید کتاب زبان اصلی گفت: در دوره های گذشته همکاری خوبی برای دریافت یارانه داشته ایم و به دلیل شرایط خاص امسال توافقات اولیه برای این نمایشگاه با حمایت وزارت جهت یابی ».

به گفته تورانسکی ، کتابخانه های دانشگاه به کتاب احتیاج دارند و از آنجا که آثار در این زمینه باید بیشتر کتاب های فعلی باشد و نمایشگاه کتاب تهران امسال برگزار نشده است ، ما در تلاش هستیم تا خلا educational آموزشی جامعه دانشگاهی را پر کنیم. عناوین جدیدی تولید شده است تا در قالب مجازی نمایشگاهی بسیار خوب و موفق داشته باشد.

وی در پاسخ به س fromال ایبنا درباره نحوه ارسال کتاب برای مخاطبان نمایشگاه مجازی خرید کتاب زبان اصلی، توضیح داد: ما برای ارسال کتاب با پست الکترونیکی مشورت کرده ایم و امیدواریم این شرکت با ناشرانی که نمایشگاه هایی را در شرایط قیمت کتاب خارجی دشوار تاج. ” ما یک زنجیره هستیم که اگر دستانمان را جمع کنیم موفق می شویم.

تورانیان گفت: “یکی از نگرانی های ناشران در این نمایشگاه بحث هزینه پست و هزینه پست است. اگر خرید کتاب زبان اصلی شرکت پست شرکت کند در نتیجه ، همه چیز به نفع مردم است و امیدواریم بتوانیم تعامل خوب و مثبتی داشته باشیم.

Tags:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>