خرید ebook از سایت معتبر

در اصل ، هدف شما در هنگام جستجو ، جوشاندن کتاب به سمت اساسی ترین خود آن است. اگر به عنوان مثال می توانید هر نوع موضوع یا موضوعی را از خاطراتی که در صحنه افتتاح وجود دارد ، استخراج کنید ، از نظر شکل مطلوبی هستید. گاهی اوقات این کاری است که می توانید سریع انجام دهید. در سایر مواقع ، برخی از جذابیت و تجدید چاپ مجدد حافظه شما طول می کشد. با تمرین ، این بیشتر شهودی تر می شود ، بنابراین خودداری کنید! درعوض ، وقتی گیر کردید ، چند ساعت یا چند روز از جستجوی خود فاصله بگیرید و با یک ذهن تازه به آن برگردید.

جستجوی کتاب بزرگ
زیرا وقتی می توانید به طور مبهم به یاد بیاورید که جلد آن چگونه به نظر می رسد ، جستجوی کتاب بزرگ را امتحان کنید . اگر بتوانید یک کلمه کلیدی را از این عنوان وارد کنید ، احتمالاً آنچه را که می خواهید پیدا کنید. با این حال ، اگر واقعاً می توانید تصاویر را روی جلد به خاطر بسپارید ، باز هم ممکن است شانس داشته باشید. رابط کاربری وب سایت به همان اندازه اساسی است که بدست می آید ، بنابراین اگر شما کسی هستید که از یک روش جستجوی دقیق تر استفاده می کنید ، جستجوی کتاب بزرگ ممکن است برای شما مناسب نباشد. از طرف دیگر ، یک مکان دیگر برای جستجوی آن کتاب فراموش شده است.

گوگل
Google گسترده است. اما یک بار در حالی ، فقط آنچه شما نیاز دارید را به دست می آورد. رشته های کلمات کلیدی به ظاهر مزخرف را در جعبه جستجو تایپ کرده ام و خوش شانس هستم. (نکته حرفه ای: کلمه “کتاب” را در جستجوی خود در جایی بگنجانید ؛ گاهی اوقات اضافه کردن “بزرگسال جوان” یا “نوجوان” نیز مفید است ، اگر کتاب شما یکی از این موارد باشد.) من معمولاً زمان زیادی را صرف جستجو نمی کنم. با Google اما. از آنجا که نتایج بسیار بیشتری از پیمایش گربه جهانی وجود دارد ، غالباً زمان بیشتری از ارزشش می برد.

این همه ، مردمی است
از آنجا که فرایند جستجو چیزی است که یک علم دقیق نیست ، نمی توان یک راهنمای گام به گام را برای کار تضمین کرد. این یک چالش جالب است که در حال حاضر و پس از آن و تمرین قطعا کمک می کند. شما ممکن است بعضی از افراد گروه را در گروه Goodreads کمک کنید تا در این ضمن نیاز خودتان را به آن تمرین نگذارید.

از چه راهکارها و منابع دیگری استفاده می کنید؟ در نظرات به ما بگویید

https://rebrand.ly/7ba95     https://bit.ly/2Uwki7N   http://ulvis.net/vmoM   https://tinyurl.com/qk5mqha
  https://plink.ir/5J2Yo   https://b2n.ir/022721   http://gg.gg/h2rps   https://is.gd/DFoet3
  https://cutit.org/O16Sr   http://rlu.ru/2Fpu5   https://t2m.io/BDXfqE0z   https://cutt.ly/0tT2wv5
      https://u.nu/xs4ak   https://cutit.org/O16Sr

منبع: https://plink.ir/OYqgS

دیدگاهتان را بنویسید