راهنمای خرید سینک مس سینکولوژی

در Sinkology ، معایب سینک گرانیتی اشتیاق ما هستند. بنابراین ، ما این راهنمای خرید را مخصوصاً برای مشتریان جذاب خود و هرکسی که در حال خرید یک سینک جدید برای آشپزخانه یا حمام خود است ، ایجاد کردیم. ما مردم را ترغیب می کنیم با انتخاب اول این محور همیشه مهم ، و سپس طراحی اتاق خود به بیرون از آنجا ، در مورد طراحی آشپزخانه یا حمام خود متفاوت فکر کنند.

از آنجا که از سینک غالباً استفاده می شود ، واقعاً باید یک عنصر اصلی طراحی در برنامه اتاق شما باشد و در Sinkology ، تمام تلاش خود را برای کمک به انجام هر چه سریعتر نوسازی ها انجام می دهیم. راهنمای خرید سینک مس ما مجموعه ای از جزئیات لازم را در هنگام تصمیم گیری در مورد انتخاب سینک مس برای آشپزخانه یا حمام شما فراهم می کند ، خواه آن را به پایان برساند یا نه. اگرچه ، امیدواریم که این مس باشد. بنابراین ، اگر تعجب می کنید که چگونه یک سینک مسی بخرید ؛ در اینجا پاسخهای شما

پاتینا: یک پیش زمینه کوچک
مس عنصر بسیار جذاب و طبیعی است که وجود دارد. بادوام است ، اما در عین حال قابل انعطاف است. زیبا و بی نظیر است. حفظ آن آسان است. این بی نهایت قابل بازیافت است بدون اینکه یکپارچگی ساختاری آن را به خطر بیاندازد. در حقیقت ، 80٪ مس که از زمین استخراج شده و مورد بهره برداری قرار گرفته است ، هنوز هم در حال استفاده است.

w2-wed-61015ما به دلیل تمام این خصوصیات ، آن را به عنوان یک ماده جالب و خیره کننده زیبا می بینیم. اما ، یکی از جالبترین چیزها در مورد مس ، پتینه است. پاتینا یک پدیده کاملاً طبیعی است که مس را درگیر پوشش محافظ خود می کند. پتینه معمولاً قهوه ای هایی عمیق و گرم است که با گذشت زمان تغییر و تاریک می شود. برخی از موارد اسیدی یا خشن باعث سست شدن پتینه (یک برش آهک ، یک گل خمیردندان یا کچاپ و غیره) می شود و مس را به درخشش روشن باز می گرداند ، اما سینک خود به خود بهبود می یابد و به مرور زمان پتینه را مجدداً ترک می کند. ترکیبی غنی از مس و تن از نور و تیره است.

نگران نباشید ، این بدان معنی نیست که سینک شما همیشه سبز خواهد شد. در حالی که اکسیداسیون سبز ممکن است در مقداری مس ظاهر شود ، این به دلیل محیط های سخت (مانند آب و هوا و تغییر بزرگ دما) ، آب نمک و سایر عواملی است که به طور معمول در فضای بیرون رخ می دهد. اگر یک سینک مس به طور صحیح تمیز و مراقبت شده در آشپزخانه یا حمام داخلی شما باشد ، هرگز اکسیداسیون سبز رخ نخواهد داد.

مهم است که هنگام انتخاب سینک ، قبل از اینکه به یک سینک مسی برای آشپزخانه یا حمام خود بپردازید ، پتینه را درک کنید . برخی از افراد انتظار تغییر شیوه های رنگ آمیزی طبیعی را ندارند که می تواند آنها را از گارد محافظت کند. اگر یک سینک مسی را انتخاب کرده اید و از بین بردن پتینه اتفاق می افتد ، به یاد داشته باشید که کاملاً طبیعی است. بنابراین ، هنگامی که این اتفاق می افتد ، نفس عمیق بکشید ، بنشینید ، استراحت کنید و اجازه دهید روند پتینه به پایان برسد.

در مورد تجربه یک مشتری در اینجا بخوانید .

تمام می شود
در حالی که پتینه به طور طبیعی در طول سال ها تغییر می کند ، هنگام غرق شدن مس ، انواع مختلفی از اتمام های مختلف وجود دارد.

wk2-wed- به پایان رسیدسالخورده – یک پایان گرم و پر جنب و جوش ، مس با پیر شدن از طریق روند پیری منحصر به فرد ما به نقطه ای از پتینه فراگیر منتقل می شود. این پایان دوام و ظاهری سازگارتر با مس شما را تضمین می کند. نیاز به مراقبت کمتری نسبت به یک لخت برهنه دارد. مس سالخورده محبوب ترین پایان کار غرق حمام ماست.
عتیقه (عتیقه) – تنی متوسط ​​و کم نور ، عتیقه مس عتیقه ای طراحی شده است که نشان دهنده مراقبت و استفاده طولانی مدت است. انتهای مس آنتیک برای نمای کلاسیک و بی موقع در کارخانه های ما کاربرد دارد. مس آنتیک محبوب ترین پایان ما برای سینک های آشپزخانه و آماده سازی است.
برهنه – این مس در خام ترین و مرغوب ترین آن است. برهنه و طبیعی ، این غیر پایان به شما اجازه می دهد تعمیر و نگهداری خود را انتخاب کنید: بگذارید سن آن و پتینه به طور طبیعی با حداقل نگهداری انجام شود ، و یا آن را براق و صاف کنید با مس آرمور برای حفظ درخشش و درخشش آن.
ورد – این پایان مس نادرترین و منحصر به فرد ترین ما است. این پایان با زحمت فراوان توسط Sinkologists و هنرمندان تسلط یافت تا زیبایی دنیای قدیمی را به خانه شما بیاورند. معمولاً در فضای داخلی مس برهنه اعمال می شود.
سبک های نصب
سینک های مسی مانند سایر سینک های ساخته شده با سایر مواد ، سبک های مختلف نصب و راه اندازی دارند. برخی بین آشپزخانه و حمام با هم همپوشانی دارند ، در حالی که بعضی از آنها به سبک های منحصر به فرد برای هر اتاق است. در طول سالها طراحی سینک ظرفشویی مس ، ما بر روی توسعه سینک هایی تمرکز کرده ایم که نه تنها زیبا ، بلکه نصب آنها آسان و کاربردی است. به همین دلیل استایل های گسترده و گسترده ای را برای شما ارائه می دهیم.

Drop-in – خواه آشپزخانه یا سینک حمام ، سینک ظرفشویی (که گاهی اوقات wk2-mon-varyبه عنوان overmount یا خود رینگ نامیده می شود) به گونه ای طراحی شده است که به سادگی درون سوراخ از پیش بریده شده قرار گیرد تا لب سینک در بالای آن قرار بگیرد. شمارنده. این به طور معمول بهترین انتخاب برای خودتان است ، زیرا این یک روش سریع و آسان برای به روزرسانی یک آشپزخانه یا سینک حمام موجود در بودجه است.
Undermount – برای هر دو آشپزخانه یا حمام نیز موجود است ، سینک ظرفشویی زیر آب زیر میز نصب می شود. بدون لبه و انعطاف پذیر ، این سبک نصب با تمیز کردن راحت تر و فضای بیشتر در کانتر حمام شما ظاهری عالی را ارائه می دهد.
کشتی – این سینک حمام معمولاً طرحی شبیه کاسه است که در بالای میز قرار دارد. این طراحی ساده برای نصب ، حس خوبی به حمام شما می بخشد و تقریباً همیشه محور حمام است. در Sinkology ، کلیه سخت افزارهای نصب لازم را در اختیار داریم تا این نوع نصب به ساده ترین شکل ممکن انجام شود.
مزرعه Farmhouse – همچنین به عنوان سینک جلوی پیش بند یا سینک کشاورز شناخته می شود ، این سینک قابل توجه یک طراحی کلاسیک است. در ابتدا برای ارگونومیک طراحی شده است ، دارای یک جلو بزرگ مس است که باعث می شود کانتر بین شما و سینک از بین برود و باعث لاغر شدن و کرنش کمتری شود. این سینک می تواند یا تحت فشار قرار گیرد یا داخل آن فرو رود.
Dual-Flex – Sinkology همچنین حاشیه منحصر به فرد Dual-Flex را در بسیاری از سینک های مسی ما ارائه می دهد. این لبه اجازه می دهد تا سینک به صورت کشویی یا کم کاری نصب شود و امکان طراحی بیشتری در طراحی داخلی شما فراهم شود.
پیمانه
پیمانهسنج اندازه گیری ضخامت مواد سینک مس است. هنگامی که می آید سنج ، تعداد پایین تر ، ضخیم تر مس. در Sinkology ، همه سینک های مس ما بین 14-18 متر مس جامد خالص هستند. ما به طور خاص این محدوده را انتخاب کرده ایم زیرا تعادل کاملی بین قدرت ، دوام ، وزن ، عملکرد و طراحی ایجاد می کند. قبل از خرید سینک ظرفشویی مسی ، همیشه مطمئن شوید که از سنج می پرسید. اگر سنج از هر چیزی بالاتر از 18 است ، به دنبال گزینه جدید باشید. غوطه های نازک تر می توانند هنگام اجرای شیر آب باعث ایجاد صدای نازک شوند و از چیزهایی مانند گلدان و قابلمه حساسیت بیشتری به غوطه و چاله ها پیدا کنید.

خلوص
خلوص هنگام انتخاب یک سینک مس بسیار اهمیت دارد. در Sinkology ، همه سینکهای ما 99.98٪ مس جامد خالص هستند. اطمینان حاصل کنید که سینک مسی که شما انتخاب کرده اید حاوی هیچ گونه محصول پرکننده ای نیست ، اما به ویژه مطمئن شوید که هیچ سرب ندارد. بسیاری از شرکت های سینک گزینه های قابل بازیافت مس را ارائه می دهند. در حالی که این برای محیط زیست مثبت است ، کنترل خلوص مس بازیافت شده بسیار دشوار است. در Sinkology ، سینکهای ما از مس بازیافت نشده ساخته نمی شوند ، اما 100٪ قابل بازیافت هستند.

اندازه
سینک های مس در اشکال و اندازه های مختلفی به وجود می آیند. قبل از خرید ، اطمینان حاصل کنید که مشخصات دقیق سینک را بررسی کرده و تأیید کنید که می تواند به راحتی در فضای شما جای بگیرد. هنگام اندازه گیری سینک ، حتما طول ، عرض و عمق آن را بررسی کنید ، بلکه اندازه تخلیه را نیز بررسی کنید. هنگام اندازه گیری اندازه تخلیه ، از هماهنگی مناسب و مناسب استفاده کنید ، اما همچنین از یک انتخاب مناسب استفاده کنید. همچنین ، بررسی کنید که نیاز به برش دارید. برای غرق شدن کشتی ها ، بریدن پیشخوان فقط به یک سوراخ کوچک نیاز دارد. در حالی که با یک سینک ظرفشویی آشپزخانه جلوی پیش بند ، لازم است در صورت ایجاد مجموعه موجود برای سایر سبک های نصب ، کابینت ها را قطع نکنید ، بلکه به طور بالقوه کابینت ها را نیز برش خواهید داد.

شیرآلات
در حالیکه شیرهای مسی متداول نیستند ، گزینه های بسیاری وجود دارد که می تواند به خوبی با یک سینک ظرفشویی مسی مناسب باشد. مواردی مثل برنج یا برنز یا حتی گاهی سیاه را در نظر بگیرید. برخی از تکمیل های شیر آب (مانند برنز روغن زده شده) برای رنگ استاندارد نیستند ، بنابراین مطمئن شوید که شیر آب خریداری شده مطابق با سینک مسی است که شما انتخاب می کنید.

مهمترین جنبه هنگام انتخاب شیر آب این است که اندازه مناسب را بدست می آورید. این می تواند کمی گیج کننده باشد زیرا بین سینک های حمام و سینک های آشپزخانه تفاوت دارد. در اینجا چند نکته سریع در مورد انتخاب شیر آب برای اتاقهای مختلف آورده شده است:

w4-fri-61215غرق حمام – فاصله بین دو دورترین شیر آب شیر آب را اندازه بگیرید. شما باید از مرکز هر سوراخ اندازه گیری کنید. شیرآلات معمولاً در گزینه های 4 اینچی و 8 اینچی عرضه می شوند. همچنین اگر در حال نصب سینک ظرفشویی هستید ، اطمینان حاصل کنید که شیر آب به اندازه کافی بلند باشد و ترخیص کافی از لبه سینک را فراهم می کند.
سینک ظرفشویی آشپزخانه – با یک سینک آشپزخانه مهم است که حفره های مختلف شیر آب را بشمارید و یک شیر آب برای خرید مطابقت دهید. برخی از شیر آبها دارای اهرمهای گرم و سرد و سمپاش همه در یک شیر آب هستند ، در حالی که برخی دیگر از هم جدا شده اند. فراموش نکنید که گاهی اوقات سینک ظرفشویی آشپزخانه می تواند برای سایر موارد مانند ضسبنسرس صابون ، سمپاش جداگانه یا بخاری برای آب فیلتر شده نیاز به سوراخ داشته باشد.
سینکولوژی اکنون سینک های آشپزخانه و حمام ما را به عنوان بخشی از کیت ارائه می دهد که شامل یک شیر آب و چندین لوازم جانبی دیگر است. در طی یک فرآیند دقیق ، که طی آن بسیاری از شیرها را در برابر یک معیار خاص قرار دادیم ، شریک عالی را در پفیستر پیدا کردیم. کیت های Sinkology و Pfister All-in-One از طریق Home Depot در دسترس هستند. برای اطلاعات بیشتر ، این پست وبلاگ ، لیست کیت های آشپزخانه یا لیست کیت های حمام ما را بررسی کنید .

طرح
از آنجا که سینک شما سنگین ترین منطقه آشپزخانه یا حمام شماست ، ما معتقدیم که سینک باید اولین تصمیم در هنگام برنامه ریزی اتاق باشد و همه چیز دیگر باید در اطراف این عنصر اصلی برنامه ریزی شود. این امر باعث می شود که سخت افزار ، کابینت ، کفپوش ، کاشی کاری و سایر موارد تعادل داشته باشد و اتاق شما دارای کانون های طبیعی بیشتری باشد.

فراتر از طراحی کلی اتاق و سبک های نصب ، در مورد عناصر طراحی سینک مس گزینه های زیادی دارید. در Sinkology ما الگوهای سینک و ویژگی های مختلفی را برای سینک های آشپزخانه خانه ما ارائه می دهیم که برای هر سفارش فردی طراحی و ساخته شده اند. ما همچنین طراحی های مختلف کاسه را برای سینک های کشویی و خنثی کننده ما ، و طیف گسترده ای از گزینه ها برای غرق کشتی ما ارائه می دهیم.

بسیاری از افراد سینک های مسی را به عنوان یک عنصر طراحی کلاسیک و روستایی در یک خانه می بینند. این در مورد بسیاری از طرح ها صادق است ، اما در Sinkology طیف گسترده ای از گزینه ها را ارائه می دهیم که می توانند خانه های مدرن و معاصر را نیز تقویت کنند. بسیاری از غرق شدن کشتی ، زیر سایه های براق ، یا سینک های میله ای و آماده سازی مخصوصاً برای سلیقه های امروزی طراحی شده اند.

در هنگام طراحی اتاق در اطراف سینک مس ، حتماً شیر آب خود و سخت افزار کابینت خود را در نظر بگیرید – که دو جزئیات مهم برای یک آشپزخانه یا حمام واقعاً ایستاده است. گزینه های سخت افزاری سرگرم کننده زیادی وجود دارد که نه تنها با مس همخوانی دارند ، بلکه می توانند یک شعله ور منحصر به فرد یا بازیگوش را به اتاق شما اضافه کنند.

ملاحظات اضافی
والاس-مس-سینک -4در هنگام انتخاب یک سینک مس برای آشپزخانه یا حمام خود باید چند نکته دیگر را نیز در نظر بگیرید. در حالی که مراقبت و نگهداری از انواع دیگر سینک ها دشوار نیست ، ممکن است بخواهید که سینک خود را اپیلاسیون کنید. زیبایی مس در پتینه طبیعی آن است ، اما برخی از آنها چهره ای ثابت تر را ترجیح می دهند. موم مس به محافظت از انتهای مس از مواد غذایی و سایر مواد شیمیایی که ممکن است باعث ایجاد لکه و لکه شوند ، کمک می کند. اگر تصمیم به واکس کردن سینک خود دارید ، باید ابتدا موم را نصب کنید و حداقل یک بار در ماه به جلو بروید. این یک فرآیند بسیار ساده برای پاشش روی موم مس و پاک کردن آن است. Sinkology یک کیت مسلح مس ، ارائه می دهد که شامل همه چیزهایی است که شما برای چندین ماه نگهداری نیاز دارید.

در Sinkology ، ما فکر می کنیم خرید سینک مس از شرکتی که پشت محصول خود است ، مهم است. به همین دلیل ما برای همه سینک های خود ضمانت مادام العمر ارائه می دهیم. ما می دانیم که شما به آن احتیاج نخواهید داشت ، اما در صورت وجود ، آنجاست.

اگر در طول جستجوی شما سؤال دیگری دارید ، متخصصین سینکولوژی ما برای کمک به شما در اینجا هستند. برای راهنمایی های مفید تر و ایده های طراحی با ما تماس بگیرید یا با ما در فیس بوک ، توییتر ، پینترست یا اینستاگرام دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>