شکل صورت
بهترین سبک ها را برای صاف کردن چهره خود پیدا کنید.

بهترین عینک آفتابی برای صورت های بیضی شکل.
بیضی
صورت شما دارای ویژگی های متقارن است ، و فک شما به طور مساوی به چانه شما می چسبد. تقریباً هر سبکی صورت شما را لرزاند ، بنابراین لذت ببرید! محبوب ترین سبک های ما شامل آویاتور ، گربه چشم ، سایز بزرگ ، یکپارچهسازی با سیستمعامل ، گرد ، مربع ، راه و ورزش است .

خرید توسط صورت صورت:بیضی
بهترین عینک آفتابی برای صورت های مربع شکل.
قیمت عینک آفتابی uv400
شما یک خط فک برجسته دارید و صورت شما به همان عرض در پیشانی و در سراسر گونه های گونه های شما است. برای فریم های منحنی نگاه کنید که تعادل زاویه دار خود را، مانند خلبان ، گربه چشم ، دور و بزرگ سبک.

خرید توسط صورت صورت:مربع
بهترین عینک آفتابی برای صورت های گرد.
دور
صورت شما تقریباً به هر اندازه گسترده است ، و گونه های شما وسیع ترین نقطه است. فریم های زاویه ای که ساختار را اضافه می کنند جذاب ترین برای شما هستند. قابهای مربع ، راهپیمایی یا اسپرت را برای تناسب کامل سعی کنید .

خرید توسط صورت صورت:دور
بهترین عینک آفتابی برای صورت های قلب.
قلب
صورت شما وسیع تر از گون های گونه ها و به آرامی به چانه شما می چسبد. عینک آفتابی که به سمت پایین توجه می کند – از جمله هواکش ، گربه چشم و سبک های دور – به طولانی شدن چهره شما کمک می کند.

خرید توسط صورت صورت:قلب

راهنمای مناسب عینک آفتابی زنان
اگر یک جفت عینک مناسب برای شما دارد ، از ابعاد آن استفاده کرده و از آنها استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که عینک جدید شما نیز به همان اندازه مناسب خواهد بود. اندازه گیری ها اغلب به صورت سه عدد متوالی روی بازو نوشته می شوند: عرض پل ، عرض لنز ، طول معبد. اگر نمی توانید اندازه گیری ها را روی بازو پیدا کنید ، اندازه گیری آنها به راحتی امکان پذیر است. (به یاد داشته باشید که در میلی متر اندازه گیری کنید!)

نحوه پیدا کردن عینک آفتابی با سایز مناسب.
عرض پل:
یک قطعه مهم از مناسب بودن ، طول پل فاصله بین لنزها را اندازه گیری می کند و تعیین می کند که چگونه شیشه ها روی بینی شما قرار خواهند گرفت. اندازه گیری های کوچکتر از پل های باریک تری برخوردار هستند ، در حالی که اندازه گیری های بزرگتر از پل های وسیع تری برخوردار هستند. دامنه متوسط: تقریباً 14 تا 24 میلی متر.

عرض لنز:
عرض لنز از بیرونی ترین لبه یك لنز منفرد تا لبه داخلی آن گرفته شده است. این اندازه گیری به شما نشان می دهد که چگونه لیوان ها روی صورت شما ظاهر می شوند. دامنه متوسط: تقریبا 40mm-62mm.

طول معبد (یا بازو):
طول هر معبد از نوک بازو تا لولا که به لنزها متصل است گرفته شده است. دامنه متوسط: تقریباً 120 mm-150mm.

لنزها
بیاموزید که لنزهای شما چه کاری می توانند برای شما انجام دهند و کدام یک از آنها برای سبک زندگی شما بهتر کار می کنند. عینک آفتابی قطبی تمام عینک آفتابی آینه ای

درمان لنز.

درمان لنزها
بخاطر داشته باشید که لنزهای تیره با محافظت ماوراء بنفش بالاتر (UV) برابر نیستند ، بنابراین به دنبال درمان لنزها و رنگهایی باشید که مناسب ترین نیاز شما باشد.

محافظت در برابر اشعه فرا بنفش:
چشم را از آسیب اشعه UV محافظت می کند. بدون محافظت مناسب ، چشم شما می تواند اشعه ماوراء بنفش را جذب کند ، که در نهایت می تواند باعث پیری زودرس و مشکلات سلامتی مرتبط با چشم شود.

قطبی:
در حالی که باعث افزایش وضوح ، درک رنگ و عمق می شود ، تابش خیره کننده بلوک ها را نشان می دهد. ایده آل برای همه فعالیت های در فضای باز ، به خصوص ورزش های آبی و برفی.

آینه کاری شده:
پوشش بازتابنده نور را جذب می کند ، تابش نور را کاهش می دهد و چشمان شما را از پاپاراتزی پنهان می کند.

شیب:
از یک رنگ تیره تر به رنگ روشن تر محو می شود و باعث می شود بینایی راحت در طیف گسترده ای از مسافت ها و شرایط روشنایی فراهم شود.

رنگ های لنز
رنگ های مختلف لنز باعث می شود که چشمان شما نسبت به نور متفاوت واکنش نشان دهند. دریابید که کدام یک از رنگها برای فعالیت ها و شرایط مورد علاقه شما بهترین کار را می کنند.

رنگ های لنز

خاکستری:
درخشش را کاهش داده و رنگهای واقعی را نشان می دهد. ایده آل برای استفاده روزمره ، به ویژه فعالیت های رانندگی و فضای باز.

رنگ قهوه ای:
کنتراست را بهبود می بخشد و حاوی یک عنصر قرمز برای تقویت ادراک عمق است. ایده آل برای گلف ، تنیس ، قایقرانی یا هر ورزش که در آن شما باید از راه دور قضاوت کنید.
رنگ زرد:
تضاد را افزایش می دهد ، وضوح بیشتری در شرایط کم نور ایجاد می کند. یک انتخاب عالی برای اسکی و دوچرخه سواری در کوهستان است ، اما برای هر چیزی که نیاز به درک دقیق رنگ داشته باشد خیلی عالی نیست.

سبز:
همه رنگ ها را به طور مساوی منتقل می کند ، بنابراین نزدیک به بینایی طبیعی است. مناسب برای استفاده عمومی و کلیه فعالیتهای در فضای باز

صورتی و قرمز:
عمق بینایی را تقویت می کند و باعث کاهش چشم می شود. از آنجا که آنها تضادی در برابر زمینه های آبی یا سبز ایجاد می کنند ، آنها برای ورزش های آبی ایده آل هستند.

خرید کتاب زبان اصلی