مالکان MLB بازیکنان را مسدود می کنند، اولین خاموش شدن از سال 1995

[ad_1]

ایروینگ (AP) – لیگ اصلی بیسبال در اولین وقفه خود در یک ربع قرن زمانی که قرارداد جمعی این ورزش در چهارشنبه شب منقضی شد و مالکان بلافاصله بازیکنان را در اقدامی که تهدیدی برای تمرین بهاری و روز افتتاحیه بود، مسدود کردند.

این استراتژی که معادل اعتصاب مدیریت بر اساس قانون کار فدرال است، پس از 9740 روز در 26 سال و نیم به صلح کار در این ورزش پایان داد.

تیم‌ها تصمیم گرفتند به جای اینکه بازیکنان را در تابستان به خطر بیندازند، مانند سال 1994، رویارویی را که مدت‌ها انتظارش را می‌کشید، در خارج از فصل تحمیل کنند. دو سال . .


راب مانفرد، کمیسر بیسبال در نامه ای به هواداران نوشت: ما معتقدیم که تعطیلی خارج از فصل بهترین مکانیسم دفاعی برای فصل 2022 است. ما امیدواریم که این قفل مذاکرات را تقویت کند و ما را به توافقی برساند که اجازه دهد فصل به موقع شروع شود. این بلوک دفاعی ضروری بود زیرا دیدگاه اتحادیه بازیکنان برای لیگ برتر بیسبال توانایی اکثر تیم ها را برای رقابت پذیری به خطر می اندازد.

گفت و گوها که بهار گذشته آغاز شد، روز چهارشنبه پس از یک جلسه کوتاه چند دقیقه ای، در حالی که کشورها بر سر ده ها موضوع کلیدی اقتصادی از هم دور بودند، پایان یافت. مذاکره کنندگان مدیریت هتل اتحادیه را حدود 9 ساعت قبل از پایان معامله در ساعت 11:59 شب به وقت شرقی ترک کردند و بازیکنان گفتند که MLB هیچ پیشنهاد اقتصادی مرکزی جدیدی در این هفته ارائه نکرده است.

30 مالک کنترل کننده MLB یک جلسه دیجیتال مختصر برای تأیید تصمیم خود برای مسدود کردن برگزار کردند و MLB اعلامیه چهارمین بلوک خود را – به همراه پنج حمله – در ایمیلی به انجمن بازیکنان لیگ برتر ارائه کرد.

تونی کلارک، رهبر اتحادیه در بیانیه ای گفت: «این اقدام شدید و غیرضروری بر عزم بازیکنان برای دستیابی به یک قرارداد عادلانه تأثیر نمی گذارد. “ما متعهد به مذاکره در مورد یک توافقنامه جدید چانه زنی جمعی هستیم که رقابت را افزایش می دهد، محصول را برای طرفداران ما بهبود می بخشد و حقوق و مزایای عضویت ما را ارتقا می دهد.”

این تعلیق 30 روز پس از قهرمانی در سری جهانی آتلانتا آغاز شد و کل فصل پس از کوتاه‌تر شدن همه‌گیری سال 2020، در زمین‌های خالی به پایان رسید.

عواقب فوری این قفل، یادداشتی از MLB به باشگاه‌ها بود که امضاها را مسدود کردند، لغو بازی‌های زمستانی سالانه هفته آینده در اورلاندو، فلوریدا، و اخراج بازیکنان از مراکز تمرینی تیمی و وزنه‌برداری، در حالی که احتمالاً فروش بلیت‌های سال 2022 را کاهش داد.

این اتحادیه پس از خشم نسبت به کاهش متوسط ​​دستمزدها، با بازیکنان طبقه متوسط ​​مجبور به ترک تیم‌هایی شده است که دستمزدها را بر روی ثروتمندان متمرکز می‌کنند و کهنه‌سربازان را به نفع جوانان کم‌درآمد، به‌ویژه در میان باشگاه‌هایی که فهرست بهبودی خود را پاره می‌کنند، برای تغییر فراخوان داده است.

مکس شرزر، بازیکن تیم نیویورک متس در مورد قرارداد 2016 گفت: “به عنوان بازیکنان، ما مشکلات بزرگی با او می بینیم.”

یازده هفته باقی مانده است تا پرتاب کننده ها و کچرها برای تمرین بهاره در 16 فوریه گزارش دهند و حدود 70 روز دیگر تا رسیدن به توافقی که امکان شروع به موقع را فراهم می کند، باقی مانده است. روز افتتاحیه برای 31 مارس تعیین شده است، و در گذشته حداقل سه هفته آموزش سازماندهی شده بود.

این مدیریت که قصد دارد محدودیت‌های دستمزد انباشته شده در دهه‌های اخیر را حفظ کند، درخواست‌های اتحادیه را برای آنچه که تیم‌ها تغییرات قابل توجهی در ساختار اقتصادی ورزش می‌دانند، از جمله کاهش ساعات کار برای آژانس‌های آزاد و داوری دستمزد، رد کرد.

ما پیشنهاد کردیم حداقل دستمزد را برای همه باشگاه‌ها تعیین کنیم تا برای اولین بار در تاریخ بیسبال با هم ملاقات کنند. اجازه دادن به اکثر بازیکنان برای رسیدن به یک آژانس رایگان زودتر از طریق یک سیستم مبتنی بر سن که هرگونه ادعایی برای دستکاری زمان سرویس را حذف می کند. و برای افزایش غرامت برای همه بازیکنان جوان، “مانفرد نوشت. زمانی که مذاکرات شتاب نداشت، سعی کردیم با پیشنهاد پذیرش مهاجم جهانی، یک سیستم پیش نویس جدید با استفاده از قرعه کشی مشابه لیگ های دیگر ایجاد کنیم.

بسیاری از باشگاه‌ها تلاش کرده‌اند تا قبل از قفل شدن و توقف قراردادها، بازیکنان اضافه کنند و بیش از 1.9 میلیارد دلار در قراردادهای جدید متعهد شده‌اند – از جمله رکورد یک روزه بیش از 1.4 میلیارد دلار در روز چهارشنبه.

بن چرینگتون، مدیر کل پیتزبورگ، گفت: “من این احساس را داشتم که حداقل گروه های خاصی از بازیکنان آزاد در چند روز گذشته سریع تر حرکت می کنند.”

دو نفر از هشت عضو کمیته فرعی اتحادیه، قراردادهای مهمی را امضا کردند: مارکوس سمین (175 میلیون دلار) و شرزر (130 میلیون دلار) در تگزاس.

شرزر گفت: «این واقعاً سرگرم کننده است. من طرفدار بازی هستم و تماشای این که همه در حال حاضر امضا می‌کنند تا تیم‌هایی را که به‌موقع به این طریق با هم رقابت می‌کنند، طراوت بخش بود، زیرا در چند فصل اخیر شاهد یخ زدگی بودیم.»

از زمان اعتصاب 232 روزه، که فصل 1994 را قطع کرد، هیچ بازیکنی فعال باقی نمانده است. سوتومایور – دستوری صادر کرد که مالکان را مجبور به بازگرداندن قوانین کاری قرارداد کار منقضی شده کرد.

میانگین حقوق از 1.17 میلیون دلار قبل از اعتصاب به 1.11 میلیون دلار کاهش یافت، اما پس از آن افزایش به ظاهر بی امان خود را از سر گرفت. در سال 2017، یعنی اولین فصل آخرین CBA، قیمت آن به کمتر از 4.1 میلیون دلار رسید، اما احتمالاً با محاسبه ارقام نهایی امسال به حدود 3.7 میلیون دلار کاهش می یابد.

این پول به شدت در بالای ساختار دستمزد متمرکز است. از حدود 1955 بازیکنی که در هر نقطه از ماه پایانی فصل عادی قراردادهای لیگ اصلی را امضا کرده اند، 112 نفر از 31 آگوست امسال 10 میلیون دلار یا بیشتر درآمد داشته اند، که 40 نفر از آنها حداقل 20 میلیون دلار درآمد داشته اند. از جمله سهام متناسب پاداش امضا.

1397 نفر با سود کمتر از 1 میلیون دلار بودند که از این تعداد 1271 نفر 600000 دلار یا کمتر و 332 نفر زیر 100000 دلار بودند، گروهی از بازیکنان جوان تر به سمت افراد خردسال رفت و آمد می کردند.

در بیانیه اتحادیه آمده است که این قفل “به طور خاص برای تحت فشار قرار دادن بازیکنان برای چشم پوشی از حقوق و مزایا و کنار گذاشتن پیشنهادهای چانه زنی صادقانه طراحی شده است که نه تنها به بازیکنان بلکه به نفع بازی و صنعت نیز خواهد بود.” ما قبلاً اینجا بوده‌ایم و بازیکنان بارها و بارها به این مناسبت برخاسته‌اند – بر اساس همبستگی که برای نسل‌ها شکل گرفته است.»

اتحادیه پول مجوز را نگه داشته است، همانطور که معمولا در مورد چانه زنی انجام می شود. بر اساس فرم افشای مالی ارائه شده به وزارت کار ایالات متحده، وجه نقد، اوراق بهادار و سرمایه گذاری های وزارت خزانه داری ایالات متحده در 31 دسامبر گذشته به 178.5 میلیون دلار رسید.

برخی از عوامل بازیکنان حدس می‌زنند که خطوط اعتباری مدیریت ممکن است پس از از دست دادن درآمد ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا تحت فشار باشد، اما امور مالی باشگاه‌ها در سطح عمومی کمتر از اتحادیه شفاف است، و ایجاد قدرت مالی نسبی برای مقاومت را دشوار می‌کند. توقف طولانی کار

مانفرد پس از ربع قرن به عنوان مذاکره کننده استخدام MLB در سال 2015 جانشین Bud Selig به عنوان کمیسر شد. او به طور غیرعادی از موقعیت عمومی اتحادیه انتقاد می کرد.

او گفت: “آنها هرگز به طور جمعی از افراطی ترین مجموعه پیشنهادات در تاریخ خود، از جمله کاهش قابل توجه در سیستم تقسیم درآمد، کاهش مالیات ترازنامه و کوتاه کردن زمان لازم برای بازی کردن، تسلیم نشدند. تیم ها همه این تغییرات باعث می شود بازی ما کمتر رقابتی شود.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıtürk takipçi satın alGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetaviator sinyal hilesigüvenilir forex şirketleriMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaLevitraMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmecryptomagdailytokenewstheinvestmentmetaversefinancepopulartokenglobalfinanceicryptotokennewspapertopcoinsnewsinstagram takipçi satin alkepenk servisi1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme viagraredfoxbet