نرم کننده موی سر در سال 99

بهترین شفاف سازی: شامپو سرکه سرکه سیب WOW Science Skin

خرید در آمازون
WALMART را خریداری کنید
این شامپوی سرکه سیب محصولی از انتخاب آمازون است زیرا مشتریان واقعاً عاشق توانایی آن در از بین بردن پوست سر و بازگرداندن درخشش و صافی به یک آهوی خشک و کم آب هستند. این گیاه دارای 100٪ طبیعی و خام سرکه سیب هیمالیایی است که باعث از بین رفتن خاک و سموم مو برای تمیز کردن عمیق می شود. تنها چیزی که از آن باقی مانده است رشته های ابریشمی و نرم است و نمی دانید چرا اینقدر طول کشید تا در مرحله اول این فرمول را امتحان کنید.

بهترین حالت برای موهای درشت: همه شامپو نرم Redken برای موهای شکننده و خشک

WALMART را خریداری کنید
این اسم همه را می گوید این شامپو کلاسیک امتحان شده و واقعی به طور خاص ایجاد شده است تا موهای خشک نرم و براق شود. روغن آرگان به موهای خوشگل کمک می کند در حالی که پروتئین سویا باعث افزایش بدن و حجم مو می شود بنابراین به نظر می رسد که تازه وارد یک تجارت واقعی مو شده اید. آن را با نرم کننده Redken All Soft برای موهای سالم تر جفت کنید.

وی گفت: “من تفاوت چشمگیری در اهداف تقسیم من دیده ام. من هیچ وقت به آرایشگر اعتماد نکردم که او گفت یک شامپو بهتر می تواند به موهای شما کمک کند ، اما من اکنون معتقدم … نرم تر ، کمتر صاف است ، و به پایان نمی رسد. “

بهترین حالت برای موهای بلند: مرطوب کننده و تهویه مطبوع وینیل سیاه و سفید

نرم کننده موی سر
WALMART را خریداری کنید
اگر مراقب آن نیستید از ریشه گرفته تا راهنمایی ، موهای بلند تمایل به لکه دار شدن و خشک شدن دارند. انتهای خشک و شکننده می تواند شکافته و شکسته شود و باعث ایجاد طول ناهموار و رشد به ظاهر کندتر شود. به همین دلیل نگه داشتن موهای بلند تا حد ممکن مرطوب می شود در حالی که اضافه کردن درخشش می تواند باعث زیبایی آن شود. کولرز ویتانیل مرطوب کننده و شفاف وانیلی کارولولز به عنوان یک ماده ضدعفونی کننده و همچنین تهویه مطبوع کار می کند و به حفظ و کنترل موها کمک می کند.

این به کمک بیوتین ساخته شده است تا بتواند موها را محکم نگه دارد ، به همین دلیل کوتاه نمی شود و به اندازه کافی بی وزن است که باعث نمی شود موهای بلند سنگین و چروک شود. یکی از داوران شگفت زده شد که این محصول بهتر از محصولات حرفه ای مورد نظر خود را آزمایش کرده و موهای ضخیم خود را با رطوبت اضافی تزریق می کند.

کولرهایتان را با استفاده از Carols Daughter Black Vanilla و شامپو بدون سولفات بدون شامپو برای مزایای استفاده از رطوبت بیشتر تنظیم کنید.

بهترین ملایم: مجموعه فوق العاده رطوبت مو Gliss با شامپو و تهویه مطبوع

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>