نگرانی در مورد آب در غرب، تیم های ورزشی را مجبور به خلاقیت می کند

[ad_1]

دنور (AP) – آریزونا دایموند بک چمن چیس فیلد را قبل از فصل 2019 ریشه کن کرد و آن را با چمن مصنوعی جایگزین کرد. این یک تصمیم تجاری بود، اما در نهایت معلوم شد که اقدامی برای محافظت از آب است.

تیم بیسبال لیگ برتر فینیکس تخمین زده است که سالانه 2 میلیون گالن صرفه جویی می کند. طبق گفته دپارتمان منابع آب آریزونا، در فصل اول، صرفه جویی نزدیک به 4.5 میلیون گالن بود که تقریباً مصرف آب سالانه 49 خانوار در منطقه فونیکس است.

دریک هال، رئیس و مدیر عامل شرکت Diamondbacks که تیمش 16 میلیون گالن آب را از نصب چمن صرفه‌جویی کرده است، گفت: «این چالش سال‌هاست که نزدیک شده است و در رادار ما قرار دارد. ما رابطه خوبی با قوه مقننه و مجریه ایالت داریم و سال هاست که درباره آب بحث می کنیم.»

این بدان معنا نیست که Diamondbacks از آب استفاده نمی کند، که هیچ یک از آنها بازیافت یا بازسازی نمی شود. صدها توالت کم جریان، ادراراب و سینک، به علاوه یک استخر در فضای باز و نیاز به شلنگ صندلی یا شستن لباس‌ها وجود دارد.


همانطور که دانشمندان پیش‌بینی می‌کنند که تغییرات آب و هوایی منجر به خشکسالی و کمبود آب احتمالی در سراسر غرب در سال‌های آینده خواهد شد، آسوشیتدپرس از تیم‌های حرفه‌ای در حوضه رودخانه کلرادو، که دارای زمین‌های بازی چمن یا یخ هستند، در مورد استراتژی‌هایی برای استفاده و پایداری پرسید. از چهار مصاحبه شونده، سه نفر عمدتاً به آب بازسازی شده، بازیافت شده یا ایجاد شده متکی هستند و دو نفر دارای سنسورهای آبیاری با تکنولوژی بالا هستند. هیچ کس برنامه دقیقی برای وضعیت فعلی یا آینده زمین ندارد.

سارا پورتر، مدیر مرکز سیاست آب کیل در دانشگاه ایالتی آریزونا، گفت: صرف نظر از استراتژی های آنها، استفاده از تیم های حرفه ای “احتمالاً از نظر تأثیر بر پایداری آب ناچیز یا ناچیز است.” او بیشتر نگران «رهبری اخلاقی» این ورزش است.

وقتی بازیکنان به رهبری کمک می‌کنند و بر اهمیت پایداری تأکید می‌کنند، می‌تواند تأثیر بگذارد، “او گفت،” زیرا به همه کمک می‌کند تا زمانی که با کاهش منابع به رودخانه کلرادو مقابله می‌کنیم، به سمت ریاضیات جدیدی حرکت کنند که باید به آن حرکت کنیم. و تغییر در میزان برفی که از دیگر منابع اصلی آب دریافت می کنیم.

نویسندگان معاهده رودخانه کلرادو در سال 1922 نمی‌توانستند تصور کنند که غرب یک قرن بعد، زمانی که حدود 40 میلیون نفر و میلیون‌ها هکتار کشاورزی بر آبراه 1450 مایلی تکیه می‌کردند، چگونه خواهد بود. دانشمندان می گویند که این تقاضای بالا با آب و هوای به سرعت در حال گرم شدن مواجه است، دانشمندان می گویند که منجر به مقادیر غیر قابل پیش بینی بیشتر آب می شود که می تواند منجر به خشکسالی و کاهش سطح آب در مخازن شود.

آریزونا، نوادا و مکزیک باید در سال 2022 به دلیل سطح پایین آب دریاچه مید استفاده را کاهش دهند، اگرچه محدودیت ها عمدتاً مناطق کشاورزی را تحت تأثیر قرار می دهند. لاس وگاس و فینیکس تاکنون در امان مانده اند. امسال، کالیفرنیا یک اعلامیه خشکسالی در سراسر ایالت داشت و هیئت آب ایالتی در حال بررسی قوانین جدید استفاده از آب برای صاحبان خانه است.

اما در گزارش اولیه در مورد تجزیه و تحلیل مقایسه‌ای شاخص ورزش پایدار توسط Honeycomb Strategies که با مکان‌ها و استادیوم‌های پایداری کار می‌کند، به سختی به آب اشاره شده است. هشت تیم از 20 تیم حرفه ای که پاسخ دادند در حوضه رودخانه کلرادو بودند، اگرچه هیچکس با AP صحبت نکرد. هفتاد و هشت درصد از پاسخ دهندگان می گویند که سالانه بر مصرف آب نظارت دارند و 64 درصد سیستم های آبیاری برنامه ریزی شده دارند.

خانه لس‌آنجلس گلکسی – پارک ورزشی 125 هکتاری دیگنیتی سلامت که در سال 2003 افتتاح شد – اخیراً سیستم آبیاری خود را برای هدف قرار دادن بهتر مکان‌های تشنه ارتقا داده است. کیتی پاندولفو، مدیر کل، گفت که پردیس از 90 درصد آب بازسازی شده استفاده می کند تا “از ابتدای این ساختمان تا حد امکان مسئولیت پذیر باشد.”

نتیجه آن حدود 15 میلیون گالن آب احیا شده در سال است که برای چمن گلکسی، چندین زمین فوتبال چمن دیگر و محوطه سازی استفاده می شود. پاندولفو گفت، اما 90 درصد آب احیا شده 100 درصد آب احیا شده نیست و “به اندازه آب خانگی تنظیم نشده است”، بنابراین 12 میلیون گالن دیگر آب خانگی در سال فقط برای آبیاری استفاده می شود.

در بالای ساحل، استادیوم Levi، خانه سانفرانسیسکو 49ers، عمدتاً از آب بازیافتی شهر و شهرستان سانتا کلارا استفاده می‌کند. اگرچه در حوضه رودخانه کلرادو نیست، اما این منطقه مشکلات خاص خود را دارد، با توجه به اینکه یک مطالعه جدید پیش‌بینی می‌کند تا چند دهه دیگر برف کم یا بدون برف در رشته کوه سیرا نوادا وجود داشته باشد.

49ers گفتند که از ژانویه تا پایان سپتامبر از 8.3 میلیون گالن آب بازیافتی و در مجموع 12.3 میلیون گالن استفاده کردند. جیم مرکوریو، معاون اجرایی و مدیر کل ورزشگاه Levi’s، اذعان کرد که 82000 فوت مربع چمن 100٪ آب بازیافتی دریافت نمی کند، بلکه مخلوطی از آب بازسازی شده و آشامیدنی است.

مرکوریو گفت: “شما هرگز نمی خواهید یکپارچگی میدان را به خطر بیندازید.”

بازیابی شده، بازیافت شده، هر چه اسمش را بگذارید، پورتر از مرکز Kyl گفت که کاملاً مثبت است، اما “این واقعاً به پایداری در تصویر بزرگ کمک نمی کند.”

او گفت: “ما باید از این فکر نکنیم که استفاده از آب احیا شده برای مردم مفید است، زیرا این آب را می توان با استانداردهای آشامیدنی تصفیه کرد و برای هر چیزی استفاده کرد.”

لس آنجلس کینگز منبع آب غیرمعمولی در مرکز استیپلز و مرکز عملکرد ورزشی تویوتا دارد. هر دو دارای یک پردازنده آب و هوای Energetico هستند که رطوبت هوا را استخراج کرده و آن را به آب تبدیل می کند. پادشاهان با هم گفتند که در مجموع 620500 گالن آب شهری در سال صرفه جویی می شود.

حدود 10000 گالن برای ساخت یخ در شروع فصل NHL صرف شد. Kelly Cheeseman، مدیر عملیات LA Kings و AEG Sports گفت: در روزهای بازی، Kings از 800 تا 1200 گالن استفاده می کرد تا سطح را قابل بازی نگه دارد.

در سال اول سیستم تهویه مطبوع Staples Center، در سال 2018، پادشاهان از بیشتر آب ایجاد شده برای یخ اولیه و نگهداری استفاده کردند. اما اکنون روزانه 500 تا 700 گالن به برج های خنک کننده می رود که بخشی از سیستم گرمایش و تهویه مطبوع هستند (البته این برج ها همچنان به 4300 گالن دیگر در روز آب شهری نیاز دارند).

پورتر گفت، اگر کل مصرف آب تیم یک افت نسبی در سطل باشد، در این صورت تاثیر درازمدت به قدرت ستاره بستگی دارد. به عبارت دیگر، تیم ها نمی توانند فقط تمرین کنند، بلکه باید موعظه کنند.

49ers اخیراً همکاری جدیدی را با Save Our Water و وزارت منابع آب ایالات متحده اعلام کرده است که شامل تابلوهای استادیوم، یک وب سایت و یک کمپین PSA است که در این ماه با پهنای باند دیبو ساموئل راه اندازی شده است.

مرکوریو گفت: «این مانند تغییر (استفاده مردم) یک شبه نیست، زیرا 49 نفر این کار را انجام می دهند، اما (اما مردم ممکن است فکر کنند)، اگر 49 نفر این کار را انجام می دهند، بیایید تلاش کنیم،» و افزود که تیم های حرفه ای «نه تنها تعهد، بلکه فرصت» برای ترویج صرفه جویی در آب دارند. .

پاندولفو گفت که گلکسی “مارکی دارد که مردم آن را دوست دارند و رک و پوست کنده به آن گوش می دهند، بنابراین ما موظفیم مطمئن شویم که این پیام مهم است.”

هال با Diamondbacks گفت که تیم “مسئولیت اجتماعی ما را در هنگام صحبت کردن درک می کند، اما راه رفتن مهم تر است.” اما پورتر گفت که تیم‌ها باید فراتر از صحبت‌های معمول در مورد تعمیر شیرهای آب‌های جاری باشند و در عوض ایده کاهش دائمی مصرف آب در فضای باز – با تشویق ساکنان به خلاص شدن از شر استخرهای شنا – یا به اشتراک گذاشتن تجربیات خشک‌سنجی را مطرح کنند.

او گفت: “اگر یکی از تیم های ورزشی مورد علاقه آریزونا شروع به صحبت در مورد استفاده از آب در میان سازمان های وابسته کند.” “من فکر می کنم که واقعاً … حرکتی ایجاد خواهد کرد.”

____

برای پوشش کامل محیط زیست AP، به https://apnews.com/hub/environment مراجعه کنید

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıtürk takipçi satın alGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetaviator sinyal hilesigüvenilir forex şirketleriMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaLevitraMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmecryptomagdailytokenewstheinvestmentmetaversefinancepopulartokenglobalfinanceicryptotokennewspapertopcoinsnewsinstagram takipçi satin alkepenk servisi1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme viagraredfoxbet