پوشک بچه اصلی

نحوه صرفه جویی در هزینه و ساختن یک سهام پوشک
جوراب زنانه پوشیدن روی پوشک می تواند در دراز مدت پول زیادی را برای شما صرفه جویی کند. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است.

توسط لیدیا بیل
ذخیره
Pin
FB

بیشتر

LABOKO / SHUTTERSTOCK
یكی از راه های مهم صرفه جویی در پوشك و دستمال مرطوب ، انبار كردن است. در واقع ، من انبار پوشک را چنان جدی می گیرم که تا زمانی که دختر ما 2 سال پیش به دنیا آمد ، من قبلاً 42 بسته پوشک و حدود 30 بسته دستمال مرطوب را جمع کرده بودم ، که همه آنها با قیمت پایین سنگ خریداری شده بودند.

ذخیره سازی انبارداری به ما کمک کرده است که به طور قابل توجهی صرفه جویی کنیم زیرا این بدان معنی است که من هرگز مجبور نبودم قیمت کامل برای پوشک یا دستمال را پرداخت کنم. از آنجایی که من برنامه ریزی در پیش داشتم و در حالی که هنوز باردار بودم ، خرید پوشک را شروع کردم ، می توانم صبر کنم و پوشک / دستمال مرطوب را خریداری کنم که آنها در پایین ترین قیمت ها بودند و آنها را به انبار من اضافه کنند. به عنوان یک نتیجه ، من تا زمان ورود دختر ما یک انبار بزرگ به اندازه کافی داشتم و بعد از آنکه تنها با قیمت پایین سنگ قیمت خود را ادامه دادم ، می توانم به خرید پوشک و دستمال مرطوب ادامه دهم . در حقیقت ، من هیچ وقت مجبور نیستم بیش از 5 دلار برای یک بسته پوشک و 1 دلار برای یک بسته دستمال مرطوب بپردازم ، که حداقل 50 درصد پس انداز آن از قیمت معمولی است!

http://tinyurl.com/y8poyyw2
https://rebrand.ly/5hl21kz
https://bit.ly/34ReF7N
https://xip.li/w6uW2T
https://is.gd/W8TKDz
https://v.gd/8g2SNC
https://v.ht/d4hi
https://plink.ir/77Qo2
https://u.nu/azgn8
https://clck.ru/N4e7i
http://ulvis.net/Sf3L
https://cutt.ly/0yqzI4c
https://shrtco.de/SokAp
http://tny.im/UiQB

منبع : https://bit.ly/2VEXSAG

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر