چرخش اولیه آستروس با جاستین ورلاندر ممکن است چگونه باشد؟

[ad_1]

با بازگشت جاستین ورلاندر، آستروس ها در حال حاضر هفت بازیکن معتبر لیگ اصلی را در فهرست خود دارند، از جمله پنج بازیکن نسبتاً واضح.

به دلیل مصدومیت، آستروس مجبور شد از 9 پرتاب کننده مختلف در فصل گذشته استفاده کند، بنابراین تعداد بیش از حد شروع کننده ها دقیقاً مشکلی نیست، اما نحوه کنار هم قرار دادن این بچه ها مطمئناً جای بحث دارد.

اوج چرخش – با فرض اینکه ورلاندر حتی به ورلاندر نزدیک است که قبل از عملیات تامی جان او در سال 2020 شاهد بودیم – یکی از بهترین ها در بیسبال خواهد بود و ورلاندر، لنس مک کولر و فرامبر والدز سه نفر برتر را در اختیار دارند.

لوئیس گارسیا و خوزه اورکوئیدی نیز در چرخش پشتیبان ثابتی دارند، بدون در نظر گرفتن جیک اودوریزی و کریستین خاویر. سختی فصل بیسبال لیگ اصلی می گوید که Astros در نهایت به هر هفت پسر برای شروع بازی ها نیاز خواهد داشت.

در اینجا نگاهی به پارچ های آغازین آستروس و نحوه چرخش آنها می اندازیم…

آس: جاستین ورلاندر

جاستین ورلندر، بازیکن هیوستون آستروس، در اولین دوره افتتاحیه MLB در Minute Maid Park، جمعه، 24 ژوئیه 2020، در هیوستون، بازی می کند.کارن وارن / عکاس تمام وقت

احمقانه است که فرض کنیم ورلاندر، که در تمرینات بهاری 39 ساله می شود، به طور خودکار به همان جایی که در سال 2019 پایان داد، یعنی زمانی که جایزه Cy Young لیگ آمریکا را برد، ادامه دهد. با این حال، او 18 ماه از عمل جراحی تامی جان از طریق تمرینات بهاری دور خواهد بود و گزارش ها از تمرینات اخیر او نشان می دهد که او شبیه ورلاندر پیر است. اگر او در طول فصل اصلاً خسته شده باشد، زیرا او تنها یک بار از سری جهانی در سال 2019 شروع کرد، آستروس در موقعیت خوبی قرار دارد که به او اجازه می دهد یک یا دو نوبت را در چرخش از دست بدهد.

№ 2: لنس مک کالر

لنس مک کالرز جونیور، پرتاب کننده اصلی هیوستون آستروس، پس از ضربه زدن به یاسمانی گرندال، شکارچی وایت ساکس شیکاگو، مشت خود را گره کرد تا اولین دوره بازی 4 لیگ آمریکا در روز سه شنبه، 12 اکتبر 2021، در شیکاگو به پایان برسد.
لنس مک کالرز جونیور، شروع کننده هیوستون آستروس، پس از ضربه زدن به شکارچی شیکاگو ساکس، وایت ساکس جاسمانی گراندال، مشت خود را گره کرد تا اولین دوره بازی لیگ دسته 4 آمریکا در روز سه شنبه، 12 اکتبر 2021، در شیکاگو به پایان برسد.کارن وارن / عکاس تمام وقت

راست دست 28 ساله (13-5، 3.16 ERA) را می توان به راحتی یک خال در آستروس در نظر گرفت، به خصوص با نگاهی که به پایین نگاه می کرد قبل از اینکه عضله ساعد خود را در یک مسابقه کلینچ لیگ آمریکا کشید. مک کالرز در رای گیری Cy Young در لیگ آمریکا هفتم شد و به نظر می رسد در سال های آینده در چرخش Astros پیشتاز باشد.

خیر 3: فرامبر والدز

استروس فرامبر والدز (59) شروع کننده هیوستون پس از اینکه کیل شواربر، 18 ساله، بازیکن پایه اول بوستون رد ساکس، برای پایان دادن به ششمین دوره بازی 5 چمپیونشیپ لیگ آمریکا در روز چهارشنبه، اکتبر، صف آرایی کرد، در حالی که به میدان باز می گردد، لبخند می زند. 20، 2021 در بوستون.
استروس فرامبر والدز (59) شروع کننده هیوستون پس از اینکه کیل شواربر، 18 ساله، بازیکن پایه اول بوستون رد ساکس، برای پایان دادن به ششمین دوره بازی 5 چمپیونشیپ لیگ آمریکا در روز چهارشنبه، اکتبر، صف آرایی کرد، در حالی که به میدان باز می گردد، لبخند می زند. 20، 2021 در بوستون.کارن وارن / عکاس تمام وقت

به نظر می رسد این چپ دست 28 ساله (11-6، 3.14 ERA) قدم بعدی را در دوران حرفه ای خود برداشته است و پس از اینکه مک کالرها با مصدومیت به میدان آمدند و با یک ضربه وارد میدان شدند، توپ را به عنوان تک خال تیم در پلی آف گرفت. گردش غالب در Fenway Park، که کلید بازگشت Astros در سری جهانی بود. والدز در سری جهانی چندان خوب نبود – او در هر دو بازی خود پنج دوش را رها کرد – اما یک گزینه قوی در میانه چرخش است.

شماره 4: لوئیس گارسیا

آستروس لوئیس گارسیا، پرتاب کننده اصلی هیوستون، در جریان ششمین دوره بازی 6 سری مسابقات لیگ قهرمانان آمریکا در روز جمعه، 22 اکتبر 2021، در هیوستون، مقابل بوستون رد ساکس پرتاب کرد.  (AP Photo / تونی گوتیرز)
آستروس لوئیس گارسیا، پرتاب کننده اصلی هیوستون، در جریان ششمین دوره بازی 6 سری مسابقات لیگ قهرمانان آمریکا در روز جمعه، 22 اکتبر 2021، در هیوستون، مقابل بوستون رد ساکس پرتاب کرد. (AP Photo / تونی گوتیرز)تونی گوتیرز / آسوشیتدپرس

گارسیا، که در ماه دسامبر 25 ساله می شود، پس از دریافت امتیاز 11-8 ERA 3.48 در اولین فصل کامل خود در لیگ های بزرگ، در لیگ آمریکای تازه کار سال دوم شد. گارسیا در مرحله پلی آف بالا و پایین بود و در بازی کلینچ سری مقابل رد ساکس یک پیروزی بزرگ به دست آورد، اما در چندین شروع دیگرش کار را دشوار دید. بخشی از این ممکن است به دلیل باری باشد که راست دست جوان مجبور به تحمل آن بود، و در فصل گذشته 170 اینینگ پرتاب کرد (از جمله فصل بعد)، پس از اینکه هرگز بیش از 110 پرتاب در یک فصل نداشت.

شماره 5: خوزه اورکیدی

آستروس خوزه اورکویدی، بازیکن اصلی هیوستون، 65 ساله، ایستگاه کوتاه آتلانتا بریوز، دانسبی سوانسون، 7 ساله را در جریان پنجمین مسابقه از بازی 2 سری جهانی در روز چهارشنبه، 27 اکتبر 2021 در Minute Maid Park در هیوستون، نابود کرد.
آستروس خوزه اورکویدی، بازیکن اصلی هیوستون، 65 ساله، ایستگاه کوتاه آتلانتا بریوز، دانسبی سوانسون، 7 ساله را در جریان پنجمین مسابقه از بازی 2 سری جهانی در روز چهارشنبه، 27 اکتبر 2021 در Minute Maid Park در هیوستون، نابود کرد.برت کومر / عکاس تمام وقت

Urquidi 26 ساله در واقع دارای بیشترین پیروزی در سری جهانی (3) در تاریخ فرنچایز است. این راست دست فصل گذشته نتیجه را 8-3 با 3.62 ERA انجام داد و در سری جهانی خوب به نظر می رسید و تنها دو ران با 7 اوت و بدون راه رفتن در 6 اینینگ مقابل Braves واگذار کرد.

مازاد: جیک اودوریچی

جیک اودوریتز (17) بازیکن هیوستون آستروس در ششمین دوره بازی 1 سری جهانی در روز سه شنبه، 26 اکتبر 2021 در Minute Maid Park در هیوستون بازی کرد.
جیک اودوریتز (17) بازیکن هیوستون آستروس در ششمین دوره بازی 1 سری جهانی در روز سه شنبه، 26 اکتبر 2021 در Minute Maid Park در هیوستون بازی کرد.برت کومر / عکاس تمام وقت

پس از یک فصل ستاره ای در سال 2019 با جمینی، اودوریچی مثل قبل نبود. او در اولین فصل حضورش با آستروس نتیجه 6-7 را با 4.21 ERA انجام داد و حتی در لیست پلی آف این تیم در لیگ آمریکا مقابل وایت ساکس قرار نگرفت. در فصل بعد از آن به مقدار کم استفاده شد – چهار اینینگ در برابر رد ساکس و دو بازی در مقابل بریوز – اما بهتر به نظر می رسید. اودوریچی یک کهنه سرباز است که باید هر روز شروع کند. اگر پنج نفر اول در چرخش سالم بمانند، او به عنوان شروع کننده خوشحال خواهد شد؟

مازاد: کریستین خاویر

کریستین خاویر، پارچ زمینی هیوستون آستروس، 53 ساله، پس از قرعه کشی در هفتمین دوره بازی 2 سری جهانی در روز چهارشنبه، 27 اکتبر 2021 در Minute Maid Park در هیوستون، به میدان بازمی گردد.
کریستین خاویر، پارچ زمینی هیوستون آستروس، 53 ساله، پس از قرعه کشی در هفتمین دوره بازی 2 سری جهانی در روز چهارشنبه، 27 اکتبر 2021 در Minute Maid Park در هیوستون، به میدان بازمی گردد.کارن وارن / عکاس تمام وقت

خاویر که قبل از شروع فصل بعد 25 ساله شد، در خارج از نبرد فصل گذشته موثر بود، اما آستروس دوست دارد که او یک شروع کننده باشد، همانطور که در بیشتر دوران حرفه ای خود در لیگ بوده است. برنامه توسعه خاویر بود، بنابراین او آماده شروع است، اما مشخص نیست که آیا اکنون که ورلاندر بازگشته است، این برنامه باقی خواهد ماند یا خیر.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıtürk takipçi satın alGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetaviator sinyal hilesigüvenilir forex şirketleriMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaLevitraMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme