کدام سینک آشپزخانه بهترین است؟

تعویض سینک شما بسیار هیجان انگیز است … و گیج کننده است. تصمیماتی به وجود می آید: چه ماده ای برای حوضه ، بالاتر از آن یا نه ، خانه کشاورزی یا نه؟ اصول اولیه را اینجا بیاموزید.

سینک ظرفشویی دوتایی

آشپزخانه غالباً می تواند شلوغ ترین مکان در خانه باشد – خصوصاً در زمان های خاص سال – بنابراین مهم است که عملکرد شما در حد امکان به بهترین شکل ممکن برای سبک زندگی شما کار کند. چه چیزی بیشترین استفاده را در آشپزخانه شما دارد؟ سینک آیا می خواهید بدانید که چگونه یک سینک آشپزخانه را انتخاب کنید که نام شما در تمام آن نوشته شده باشد؟ از سینک های آشپزخانه منفرد یا دو کاسه گرفته تا مواردی که از بالا یا پایین برداشته شده اند ، تمام حوضچه ها را پوشانده ایم. (آن را دریافت کنید؟) این که آیا شما در حال کار برای بازسازی کل آشپزخانه هستید یا فقط گزینه های سینک خود را وزن می کنید ، در اینجا چیزی است که باید هنگام انتخاب سینک آشپزخانه در نظر بگیرید.

مرتبط: بودجه مناسب برای آشپزخانه برای تعطیلات
بهترین برند سینک گرانیتی تک کاسه در مقابل دو کاسه
اول موارد: اول تصمیم بگیرید که چقدر فضایی دارید که باید با آن کار کنید. سپس ، در صورت امکان ، تصمیم بگیرید که آیا ارتقاء از سینک آشپزخانه منفرد به یک سینک آشپزخانه دوتایی (یا یکی با تقسیم کننده های بیشتر) زندگی شما را آسان تر می کند. به عنوان مثال ، اگر به عنوان مثال ماشین ظرفشویی ندارید و هر هفته ساعت ها را با دست شستن ظرف ها می گذرانید ، آیا این کار را آسان تر می کند که یک طرف سینک را اختصاص دهید که مخصوص خیساندن ظروف و یک طرف برای شستشوی آنها باشد. ؟ ویژگی پاداش: اگر ترجیح می دهید ، در واقع می توانید یک سینک ظرفی چند کاسه ای با عمق حوضه مختلف خریداری کنید.

نوع سینک آشپزخانه
بنابراین ، کدام سینک آشپزخانه بهترین است؟ آیا شما یک ظرفشویی با گوشه های خمیده را تمیز تر از یک مربع می دانید؟ آیا حوضچه اتاق خواب یک کاسه D شکل را با شیر آب (و تخلیه ، در صورت ترجیح تر) ترجیح می دهید تا بر خلاف مرکز ، به طرف آن حرکت کنید؟ یا عاشق پرشکوه پرنعمت یک سینک خانه با جبهه “پیش بند” متمایز آن هستید؟ هنگامی که سبک خاصی را که دوست دارید انتخاب کنید ، در نظر بگیرید که چگونه آن را با کابینت و میز کنونی شما متناسب می کند. به عنوان مثال ، حوضه عمیق سینک خانه مزرعه ممکن است نیاز به تغییراتی در کابینت و اجزای لوله کشی که در حال حاضر در زیر سینک است ، باشد.

مرتبط: بهترین زمان خرید لوازم خانگی کی است؟
چگونه سینک سوار شده است
سینک ظرفشویی که “بالای” روی پیشخوان با یک “لب” زیاد پوشانده می شود “سینک های” topmount “نامیده می شوند. آنهایی که از زیر پیشخوان سوار شده اند “زیرپایی” نامیده می شوند. که بهتر است؟ این بستگی به زیبایی شناسی که در آشپزخانه خود می خواهید بستگی دارد و اینکه آیا ترجیح می دهید به راحتی لکه ها و خرده های آن را مستقیماً درون سینک بچینید یا آنها را پاک کنید. بهترین قسمت؟ بسیاری از سینک ها می توانند از هر طریق نصب شوند.

مواد کاسه
از فولاد ضدزنگ گرفته تا مس ، کامپوزیت گرفته تا اکریلیک ، گزینه های زیادی برای انتخاب مواد در هنگام غرق شدن وجود دارد. با توجه به گزارش های مصرف کننده ، اگر به سینک نیاز دارید که می تواند در برابر ضرب و شتم در اثر گرما ، تمیز کاری و چاقو یا ظرف افتاده در بعضی مواقع مقاومت کند ، می توانید با یک نسخه از فولاد ضدزنگ بچسبید.

مؤلفه های افزودنی
سینک ظرفشویی نمی تواند بدون شیر آب و تخلیه کار کند ، درست است؟ مطمئن شوید که شیر آب و تخلیه مورد نظر را همزمان انتخاب کنید ، تا مطمئن شوید که سینک جدید شما سوراخ های مناسبی دارد. همچنین این نکته را در نظر بگیرید که آیا مایلید وسایل اضافی دیگری مانند زباله ، دستگاه پخش صابون یا آب داغ را اضافه کنید.

اکنون که می دانید چگونه یک سینک آشپزخانه را انتخاب کنید ، وقت آن است که همه گزینه های خود را در نظر بگیرید. صرف نظر از سینک ظرفشویی که تصمیم به خرید آن گرفتید ، بهترین بخش این است که چندین جزء آن احتمالاً قبلاً تحت ضمانت خانه شما پوشانده شده اند . چگونه است که برای عملکرد بهینه آشپزخانه؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>