نکات آرایش مبتدی برای زنان آمریکایی آفریقایی

حتی با وجود تعداد زیادی از تأثیر گذاران زیبایی که در طول یک دهه گذشته به سرعت رشد کرده اند ، هنوز هم یک فضای بزرگ برای تأثیرگذار مخصوصاً برای زنان رنگ وجود دارد. با کمبود تأثیرگذار در مورد نیازهای منحصر به فرد ما ، ارائه نکاتی در مورد آرایش برای پوست تیره یا به اشتراک گذاشتن اسرار زیبایی برای سایر خواهران ، می توان چهره زیبایی را به عنوان یک تازه کار آرایش برای شما ترسناک کرد. در Ments ، ما می خواستیم برای پر کردن این شکاف کمک کنیم! اگر این با شما صحبت می کند ، پس به جای مناسب رسیده اید. این آموزش آرایش مرحله به مرحله را که برای خواهران پوست تیره ما طراحی شده است ، بررسی کنید تا به شما در یادگیری بهترین آرایش برای خانم های رنگی و رسیدن به اعتماد به نفس شایسته شما کمک کند.

رنگ کرم پودر مناسب را بدست آورید

با وجود آنچه ممکن است در افراد مشهور یا تأثیرگذار آنلاین ظاهر شود ، هیچ کس همیشه پوست کاملی ندارد. اینجاست که جادوی کرم پودر به وجود می آید – کرم پودر مناسب می تواند به صاف کردن هرگونه نقص و ایجاد بوم طبیعی برای بقیه آرایش شما کمک کند. تطابق فونداسیون با تن پوست شما مهم است. برای شناسایی سایه پوست و تعهدات در زیر سایه طبیعی خود از یاب سایه کرم پودر استفاده کنید.

کرم پودر خوب برای پوست مختلط

تعهد شما تأثیر بسیار خوبی بر روی سایه های شما با بهترین سایه دارد زیرا سایه اصلی رنگ چهره شما است. به طور کلی ، شرکتها در سه دسته گرم ، سرد و خنثی قرار می گیرند. کراوات گرم دارای رنگ های طلایی ، زرد ، عسلی یا هلو است ، در حالی که این اقدامات جالب شامل نکات رنگی قرمز ، آبی یا رنگی شکلات است. اگر پوست شما هیچگونه تمیز ظاهری گرم ، صورتی یا آبی نداشته باشد ، باعث ایجاد متعادل تر می شود. دانستن بیشتر در مورد رنگ های پوست و تعهدات می تواند به شما کمک کند بهترین سایه کرم پودر را برای مطابقت با پوست خود پیدا کنید ، که به منظور تقویت پوست شما به جای پوشاندن آن به طور غیر طبیعی ، کار خواهد کرد.

از نظر تاریخی ، یافتن کرم پودر هایی که با پوست آنها مطابقت داشته باشد دشوار است حتی اگر بدلیل عدم وجود محصولی که به طور خاص برای این تن ها ساخته شده است ، بدن خود را بداند. با این حال ، این در بازار زیبایی توسط مارک هایی مانند Mented تغییر کرده است. لازم نیست زنان فقط برای بدست آوردن رنگ مناسب خود ، برای بدست آوردن رنگ آمیزی چند کرم پودر مختلف ، به مشکل بروند. سایه های کرم پودری منتقل شده که کاملاً رنگی شده اند تا با طیف هایی از رنگ های تیره پوست مطابقت داشته باشند ، بنابراین می توانید به راحتی و سریع بهترین مسابقه خود را پیدا کنید.

با یک برس کرم پودری استفاده کنید

بعد از اینکه با رنگ هماهنگ شدید ، وقت آن است که کرم پودر و اساس را اعمال کنید. این یک هنر به خودی خود است ، اما انجام این کار ساده است که شما بدانید چگونه است. ابتدا کرم پودر و اساس – چه مایع و چه چسبنده – را در سکته مغزی گسترده روی صورت خود بمالید. سپس با شروع کار در مرکز صورت خود و کار کردن در بیرون ، محصول را در حرکات دایره ای با قلم مو کرم پودر ای نوازش کنید. کرم پودر را تا زمانی که به خوبی و به طور یکنواخت در چهره شما مخلوط شود و طبیعی به نظر برسد ، در زیر کرم پودر قرار دهید. نتیجه باید پوششی صاف باشد که برای تمام روز ماندگار باشد.

نکات آرایش مبتدی برای زنان آمریکایی آفریقایی

همه ما آن روزهایی را داریم که احساس می کنیم پوست ما برای دستیابی به درخشش طبیعی اش ممکن است به کمی کمک بیشتری نیاز داشته باشد. هنگامی که به پوشش بیشتری احتیاج دارید ، کرم پودری قابل ساخت مانند Ments به شما امکان می دهد تا به آن سطح ترجیحی از پوشش دسترسی پیدا کنید. اگر می خواهید نور کم کنید ، به سادگی مقداری سبک تر از محصول را به آن بمالید و یک بار ، شاید دو بار از روی صورت خود با برس استفاده کنید. برای پوشاندن کامل تر ، محصول بیشتری را بمالید و چند بار روی صورت خود بکشید و محصول را به صورت لایه ای روی پوست قرار دهید.

نکته حرفه ای : استفاده از کرم پودر اولیه قبل از قرار دادن کرم پودر ، راز آن است که بتواند در تمام طول روز خوب بماند. پرایمر مخصوصاً برای خانمهایی که پوست روغنی دارند یا هنگام مرطوب بودن مفید است ، مفید است.

برای تغییر رنگ و برجسته سازی از کانسیلر استفاده کنید

Concealer محصولی است که می تواند از لحاظ استراتژیکی برای پوشاندن هر گونه لکه های ناخواسته یا حتی تغییر رنگ استفاده شود. یک کانسیلر مکمل برای پوست تیره پیدا کنیدکه برای ترکیب شدن با پوست و کرم پودر شما کار می کند. در این قسمت از کانسیلر استفاده کنید که می خواهید کمی قویتر بپوشانید یا روی منطقه T خود تمرکز کنید – ناحیه ای که در طول پل بینی و در پیشانی شماست. چه پوست شما از قبل صاف به نظر برسد یا به سادگی می خواهید بیشتر به ظاهر آرایش خود بیفزایید ، می توانید برای برجسته کردن ویژگی های خود از کانسیلر نیز استفاده کنید. برای روشن تر شدن این نواحی ، محصول زیر چشم خود ، بالای گونه های لب و بر روی چانه خود بمالید. شبیه به کاربرد فونداسیون ، کانسیلر را با یک برس یا ابزار دیگر به پوست خود بکشید تا آن را درون کرم پودر خود مخلوط کرده و از صاف بودن آن مطمئن شوید.

Contour Like a Pro

در حالی که می دانیم کانتورینگ می تواند تهدیدآمیز به نظر برسد ، از امتحان کردن نترسید! نکات ساده ای وجود دارد که می توانید دنبال کنید تا حتی سبکترین کانتورینگ به روال آرایش خود بیافزایید که کاربرد آن آسان و طبیعی به نظر می رسد. هدف از محصور کردن ، اضافه کردن ابعاد به صورت ، کوبیدن برخی قسمت ها و نرم کردن قسمت های دیگر است. برای رنگ کانتور خود سایه ای تیره تر از کرم پودر کرم پودر خود انتخاب کنید. با رنگی که در دست دارید ، در قسمتهای معابد ، حفره گونه ها و زیر فک خود با دقت اعمال کنید. سپس نکته اصلی مخلوط کردن ، آمیختن ، آمیختن است! با ترکیب صحیح ، اطمینان حاصل می کنید که آرایش اضافی ویژگی های شما را تقویت کرده و غیر طبیعی به نظر نمی رسد. مشابه به کار بردن کرم پودر و اساس خود ، می توانید یک دست سبک یا سنگین را محاصره کنید و ظاهری نرم تر و یا نمایشی تر ایجاد کنید.

برنز و سرخ شدن

برنز و سرخ شدن دو عنصر اصلی یک روال اساسی آرایش هستند و کاربرد هر دو بسیار ساده است. آنها برای افزودن رنگ و ابعاد به چهره شما تلاش می كنند ، گرچه به همان اندازه قابل توجه با کرم پودر و اساس به چشم نمی خورد. برای اعمال ، برنزر گرد و غبار در امتداد طرف صورت ، حفره گونه ها و در امتداد بینی خود استفاده کنید. با استفاده از یک برس دیگر ، سرخ شدن را روی سیب گونه خود بمالید. نمی دانم کجاست؟ فقط لبخند بزن! این گونه های گونه های زیبا و گرد است که ظاهر می شوند.

چشم ها را با مرورگرها قاب کنید

یکی از مهمترین رازهای یک روال زیبایی موفقیت آمیز یکی از مواردی است که اغلب نادیده گرفته می شود … ابروهای شما. مرورگرهای شما به برجسته تر کردن چشم شما کمک می کند و برای تأثیرگذاری لازم نیست رنگی یا شکل خیلی قدرتمند داشته باشید. مرور بزرگ می تواند به سادگی از طریق یک شکل مشخص و حتی رنگ انجام شود. چه ابروهای خود را در خانه و چه در یک سالن شکل دهید ، برای تکمیل آن قوس بسیار مهم است ، بنابراین باید کرم پودر ای برای کار کردن در رنگ آمیزی داشته باشید. سپس پر کردن یا تعریف شکل حتی بیشتر با انواع ابزارها ، از مداد گرفته تا پودر گرفته تا ژلهای ابرو ، آسان خواهد بود.

آرایش چشم خود را اعمال کنید

یک پالت سایه چشم در عکس های گوناگون و نوتال مکان مناسبی برای شروع کاوش در جهان در حال گسترش آرایش چشم است. Palent Eyeshadow Everyday Eyes دارای 9 سایه برهنه است که برای پوست های تیره طراحی شده اند ، عالی برای هر مناسبت از روز تا به امروز. این مراحل ساده را برای کاربرد امتحان کنید:

سبکترین سایه را به طور مساوی روی پلک بکشید.
یک تن میانه به چربی چشم اضافه کرده و به سمت بالا مخلوط کنید.
تاریک ترین رنگ در گوشه دور چشم را دقیقاً در قسمت خم کنید.
پس از استفاده از هر سایه چشم مورد نظر ، نوبت به اضافه کردن ریمل و خط چشم برای لمس های پایان رسیده است. حتما خط چشم مورد نظر خود را درست در خط شلاق بالا و زیر چشم بمالید و در صورت لزوم از یک Q-tip یا برس کوچک استفاده کنید. پس از این ، ریمل ها را از همان نزدیکی خط شلاق شروع کرده و برای پوشش کامل ، تا انتهای شلاق ها را با دقت بکشید.

ایده آل است که

در مورد رنگ لب سه محصول اساسی وجود دارد: لب ، لب و رژ لب. اگر تازه کار آرایش خود را شروع کرده اید ، لازم نیست که از هر سه استفاده کنید ، اما دانستن درباره آنها بسیار مفید است زیرا با آرایش راحت تر می شوید.

مهمترین نکته ای که برای هر محصول لب باید در نظر بگیرید رنگ است. با وجود آرایش گیاهی از محصولات رژ لب موجود در بازار ، دانستن بهترین رنگ شما به شما کمک می کند تا همه آنها را برای یافتن سایه مناسب خود پیدا کنید . خواه به دنبال رنگ لب برهنه ، قرمز یا رنگ پررنگ تر باشید ، ابتدا باید پوست خود را تعیین کنید تا به شما کمک کند تا چه سایه هایی از هر رنگ را با پوست شما مطابقت دهد. برخی از شرکت ها مانند گذشته در Ments اقدام به ایجاد سایه های رژلب برای پوست تیره کرده اند. این موارد در هنگام ساخت مجموعه آرایش خود به دلیل کمبود سایه بانها و رنگهای زنانه رنگ ، بسیار مفید هستند.

ساده ترین راه برای استفاده از محصولات لب ، کشیدن لب و رژ لب به طور مستقیم روی لب است. اگر می خواهید آن را یک قدم جلوتر بردارید ، قبل از استفاده از رژ لب یا براق سعی کنید از لب خود برای ترسیم لب خود استفاده کنید. این به ماندگاری رنگ لب در طول سایش کمک خواهد کرد. به خاطر داشته باشید که یک لاینر لب باید کمی سبک تر از رژ لب باشد تا این دو به آرامی با هم مخلوط شوند.

نرم افزار نکته: راهنما را رژ لب مات طولانی تر را با اطمینان از لب های خود را می کندهشده و مرطوب. همچنین می توانید قبل از رنگ آمیزی یک پرایمر را امتحان کنید و آن را با پودر تنظیم کنید تا یک کرم پودر تمیز ایجاد شود.

تقویت زیبایی طبیعی شما

آغاز سفر به دنیای زیبایی برای اولین بار امری است که باید هیجان انگیز باشد! آرایش باید سرگرم کننده و آسان به عنوان ابزاری برای تقویت زیبایی طبیعی شما باشد و به اعتماد به نفس شما تبدیل شود. با راهنمایی های این آموزش آرایش آمریکایی آفریقایی-آمریکایی برای مبتدیان و آرایش مورد اعتماد شما که منحصراً برای پوست تیره ساخته شده است ، وقت آن رسیده که اجازه دهید ملانین بدرخشد.

خرید کتاب زبان اصلی