کیفیت بخارشوی برینا برای خرید در ایران


لنت های قابل شستشوی دوطرفه خاک
سر نبوغ با کانال مستقیم بخارشوی
فن آوری بخارشوی Blaster
آخرین قیمت را بررسی کنید
تقریباً از همه ویژگی های این بخارشوی تمیز کننده قابل ذکر است. بیایید با دسته بلند ارگونومیک آن که دارای انتهای حلقه ای است برای گرفتن بهتر شروع کنیم. همچنین یکی از معدود موتورهای بخارشوی موجود در این بلوک است که هندزفری ندارد. با لمس دکمه موجود روی دسته ، می توانید پد تمیز کننده آن را وصل کرده و جدا کنید.

سپس پد تمیز کننده آن نیز چیزی است. این یک پد بزرگ دو طرفه است که به خصوص برای به دام انداختن خاک از همه نقاط لکه دار طراحی شده است. چه خطوط و چه ناهنجاریهای آن ، نخهای قابل شستشو و بافته شده پد تمیز کننده کوسه به آنجا برسد و ظروف سرباز یا مسافر را انتخاب کند.

در حالی که می توان کانال های بخارشوی مستقیم را در سه سطح مختلف تنظیم کرد ، شما همچنین یک بخارشوی مخصوص بخارشوی را دریافت می کنید که یک تورنت قدرتمند بخارشوی را به آتش می کشد. وقتی با آنهایی که لکه هایی از آن استفاده نمی کنند برخورد می کنید واقعاً مفید است.

با وجود تمام این ویژگی های ارزشمند ، سیستم تمیز کردن کف سخت سخت کوسه همچنین بسیار سبک است. وزن آن بیش از پنج پوند ، در حین جلسات تمیز کردن دقیق ، دست و بازو را خسته نمی کند.

کیفیت بخارشوی برینا
پد چنگال وسیع ، کف تمیز در جارو های کمتر
بخارشوی بخارشوی برای مقابله با لکه های گیر شده
استفاده بدون لمس
دسته ارگونومیک
منفی
کمی جیب سنگین است
ممکن است نتایج خوبی در کفهای غیر چوبی ندهد

 1. Bissell PowerFresh Lift-Off Pet Ste Mop- بهترین تمیزکننده بخارشوی برای خانه های دارای حیوانات خانگی
  استفاده صحیح و دستی
  طراحی شده برای خانه ها با حیوانات خانگی
  یک محصول انتخاب آمازون
  این دومین بخارشوی تمیز کننده بیسل در لیست ما است و از نسخه قبلی همه کاره تر است. برای شروع ، می توانید از آن در تنظیمات دستی و عمودی استفاده کنید. توان بخارشوی آن در دو سطح قابل تنظیم است و فقط 30 ثانیه طول می کشد تا واحد گرم شود و شروع به تمیز کردن بخارشوی کند.

فروشBissell PowerFresh Lift-Off Pet Ste Mop، Steamer، Tile، …
Bissell PowerFresh Lift-Off Pet Ste Mop، Steamer، Tile، …
خرید BISSELL ، صرفه جویی در حیوانات خانگی. BISSELL 10 دلار به BISSELL اهدا خواهد کرد …
راهی امن تر و آسان تر برای تمیز کردن منازل با حیوانات خانگی. بدون نیاز به…
مدل Lift-Off Pet دارای یک بخارشوی 2-در-1 است که اجازه می دهد …
مدل Lift-Off Pet شامل 13 ابزار متنوع برای استفاده …
تنظیم کنترل بخارشوی هوشمند
با این حال ، بارزترین ویژگی این جاروبرقی بیسل ، مجموعه گسترده وسایل تمیز کردن آن است. به غیر از پد پاک کردن ساده ، شما 12 الحاق تمیز کننده دیگر دریافت می کنید که اطمینان حاصل کنید که می توانید هر گره و گوشه خانه را بخارشوی تمیز کنید. در حقیقت ، بیسل برخی از ابزارها مخصوصاً برای خانه هایی که حیوانات خانگی دارند اضافه کرده است. به عنوان مثال ، یک ابزار زاویه ای ارائه شده است که به شما کمک می کند تا اسباب بازی های خانگی و تمیز کردن حیوانات خانگی را تمیز کنید. سپس یک بخارشوی پارچه ای وجود دارد که به شما امکان می دهد تا ملافه های حیوان خانگی را تازه کنید.

علاوه بر این ، این ابزار مخصوص حیوانات اهلی ، شما همچنین می توانید پسوند grout ، برس اسکراب برس ، و یک جوراب پنجره نیز دریافت کنید. همه این ابزارهای خاص در جایی مفید واقع می شوند که اسکراب ساده و مسطح نتیجه مطلوب را به دست نیاورد. علاوه بر این ، پیکربندی دستی به شما امکان می دهد تا به راحتی در سطوح عمودی نیز استفاده کنید.

سیم برق 25 فوت بیشتر باعث استفاده بیشتر از دردسرهای PowerFresh Lift-Off Pet Steam Mop می شود .

طرفداران
برای تمیز کردن افقی و عمودی ، پیکربندی راست و دستی نیز به همان اندازه مناسب است
سریع برای تمیز کردن ، 30 ثانیه طول بکشد تا بخارشوی گرم شود
13 ابزار همه کاره برای تمیز کردن جامع
حیوان خانگی
منفی
گزینه ای برای تنظیم خروجی های بخارشوی وجود ندارد
دستگاه پر قدرت

 1. تمیز کننده کف سخت جیبی بخارشوی جیبی- بهترین تمیزکننده بخارشوی بودجه
  بخارشوی گرم شده در 30 ثانیه
  دارای یک حلقه حلقه ای نرم است
  همراه با سیم برق 20 فوت است
  یک محصول انتخاب آمازون
  بسیاری از مالکان خانه به دلیل قیمت خود ، تمیز کننده های بخارشوی و مپ را در درجه اول نمی دانند. به طور قطع بسیاری از بخارشوی گران گرانقیمت موجود در بازار وجود دارد ، اما نیازی به سرمایه گذاری در آنها نیست ، در آنجا می توانید گزینه های بودجه ای را نیز پیدا کنید که به طور مؤثر کار را انجام دهد.

فروشپاک کننده کف طبقه سخت کوسه بخارشوی بخارشوی با مفصل گردنده …
پاک کننده کف طبقه سخت کوسه بخارشوی بخارشوی با مفصل گردنده …
Shark Steam Pocket Mop آب معمولی را به …
بخارشوی قدرتمند در صورت تقاضا – حرکت طبیعی در حال حرکت …
99.9٪ ضد آب * در برابر میکروب ها و باکتری ها. بخارشوی شما …
2 لنت میکرو فیبر قابل شستشو بلند شده و در خاک قفل می شود – دیگر …
آخرین قیمت را بررسی کنید
این شوینده بخارشوی کوسه در واقع چیزی مشابه است. این یک جارو برقی با قیمت مناسب است که مانند هر واحد سطح بالایی نتایج تمیز کردن خوبی را در کف چوب سخت ارائه می دهد. جاروبرقی مجهز به دو لایه میکروفایبر دو طرفه است که با بخارشوی ملایم ، پشتی های روی خاک و گرد و غبار را از کف چوبی به طور موثری ضبط می کند.

این تمیزکننده Budget Shark Steam Hard Floor با آمادگی آن نیز خوب است. می توانید ظرف 30 ثانیه پس از روشن کردن ، آن را بخارشوی و تمیز کنید. ما همچنین به دلیل ظرفیت بیشتر مخزن آب 450 میلی لیتر ، این مدل را دوست داریم. این اجازه می دهد تا شما را به یکباره انجام کارهای تمیز کردن بزرگ. علاوه بر این ، بند ناف سریع 20 فوت اطمینان حاصل می کند که می توانید بدون تغییر در پریز برق ، تمیز کننده را از یک اتاق به اتاق دیگر منتقل کنید.

اگر برای اولین بار در حال خرید بخارشوی پاک کننده هستید و نسبت به عملکرد آنها شک و تردید دارید ، به دنبال این واحد مقرون به صرفه اما بسیار کاربردی باشید.

طرفداران
قابل شستشوی دو پد دو طرفه ، تمیز کردن بدون دردسر
مخزن بزرگ آب
سیم برق طولانی
زنگ بزرگ

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر