₹176-کرور طرح سندان برای بررسی فرسایش ساحلی

مرکزی آب و برق ایستگاه تحقیقات (CWPRS) پونا ارائه کرده است یک ژئو راه حل بالا بردن شش متر دیوار یا سد دریایی در طول پنج متر از Uppada ساحل.

بخش حمل و نقل جاده ها و ساختمان ها ارائه شده است ₹176-کرور پیشنهاد به دولت برای ساخت یک دیوار یا سد دریایی پنج-لایه ژئو مواد برای حفاظت از Uppada ساحل از فرسایش.

یک طرح شده است chalked به جلوگیری از فرسایش ساحلی پس از 1,463 دفاع متر طول جغرافیایی لوله نصب شده و در سال 2010 به طور کامل شکسته با توجه به جزر و مد امواج و فرسایش در طول دو مکش – Vardah (2016) و Fani (2019).

P. D. Vijaya Kumar, سرپرست, مهندس, گروه حمل و نقل جاده ها و ساختمان ها (DTRB-East Godavari منطقه) گفت هندو که CWPRS کارشناسان توصیه می شود استفاده از ژئو تجهیزات که هزینه های ₹176 کرور برای ساخت یک دیوار در امتداد خط ساحلی در Uppada برای جلوگیری از فرسایش خاک. در اوایل ماه ژوئن پیشنهاد شد و به دولت ارائه شده دولت است.

در فوریه CWPRS انجام شده یک هفته پژوهش در Uppada ساحل, مشخصات امواج جزر و مدی و قدرت آن است.

DTRB بخشی Engineer V. Srinivas گفت: “CWPRS کارشناسان راه حل این است که برای ساخت یک حفاظت ديوار را با پنج لایه — ژئو پارچه, لوله, ماسه, سنگ, کمربند و لایه بتن. دولت است به احتمال زیاد به یک تماس نهایی در این پیشنهاد در اوایل ماه اوت است.”

بمبی-مدرس طرح

آقای Srinivas گفت: بمبی-مدرس ارائه راه حل دیگری است که هزینه های ₹211 کرور. آن را نیز به دولت ارائه شده دولت است. وزیر Y. S. Jagan موهان ردی به تازگی در بررسی دو طرح.

تاخیر در حفاظت از این پچ از Uppada خط ساحلی منجر به فرسایش بیشتر از ساحل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>