₹450-کرور FIDF وام برای سه ماهیگیری در بنادر A. P.

دولت است که برای ورود به یک قرارداد سه جانبه با اداره شیلات از دولت هند و بانک ملی برای کشاورزی و توسعه روستایی (NABARD) برای اعلام یک آبزیان و توسعه زیرساخت های صندوق (FIDF) وام از ₹450 کرور برای ساخت و ساز از سه بنادر ماهیگیری — Uppada در East Godavari منطقه مچیلیپتنم فاز دوم و Nizampatnam فاز دوم با توجه به G. O شماره 116 صادر شده توسط ویژه دبیر کل (شیلات) Poonam Malakondaiah.

آن اعلام شد که هر یک از این پروژه ها ارائه خواهد شد ₹150 کرور. هزینه کل پروژه نزدیک به ₹1,016 کرور — Uppada ₹350 کرور روپیه مچیلیپتنم ₹286 کرور و Nizampatnam ₹379 کرور).

زیرساخت ها و سرمایه گذاری بخش اجرای آژانس و شیلات اداره شده مجاز به سود NIDA (NABARD توسعه زیرساخت کمک) وام برای 90 درصد از شکاف بودجه (بیش از و بالاتر از FIDF وام) به میزان حدود ₹509 کرور.

دولت آندرا پرادش خواهد بود اعلام ₹56 کرور نسبت 10% شکاف بودجه به عنوان سهم آن در کل هزینه پروژه.

اداری تحریم

دولت قبلا داده شده اداری برای تحریم ₹1,016 کرور را به این سه پروژه و مجاز صندوق جمع آوری از دولت هند برای تامین بخشی از هزینه های پس از کمیسر شیلات در نامه ای در ماه مه به دنبال گواهی عدم سوء پیشینه لازم از دولت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>