₹6,000 کرور منتشر شد برای پاک کردن بدهی های discoms

در پرداخت بخشی از ₹12,000 کرور وام مطمئن به دو قدرت شرکت های توزیع (Discoms) از Telangana به روشن کردن غرامت برجسته به قدرت های مختلف ژنراتور دولتی قدرت مالی شرکت (PFC) و برق رسانی روستایی شرکت را منتشر کرده اند ₹ 6,000 کرور و واریز مبلغ به حساب ژنراتور.

وام تحریم شد به عنوان بخشی از مرکز تصمیم به دم یک بار تسکین ₹ 90,000 کرور روپیه از طریق PFC و REC برای احیای سلامت مالی بیمار Discoms در کشور است. امداد رسانی به discoms یکی از پانزده اقدامات اعلام شده توسط اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitaraman برای مبارزه با اقتصادی اثر coronavirus تزریق مستند با بسته امداد از ₹ 20 lakh کرور. PFC و REC را دم نقدینگی با افزایش ₹ 90,000 کرور از بازار در برابر مطالبات از discoms. دولت دولت را تضمین کند. مقدار استفاده می شود به پرداخت مرکزی بخش عمومی قدرت شرکت های تولید و انتقال و شرکت های مستقل تولید قدرت و انرژی های تجدید پذیر ژنراتور.

این Telangana دولت به تضمین ₹ 12,000 کرور برای ₹ 12,609 کرور مطالبات خود را از دو discoms مختلف از ادارات دولتی. به عنوان به زودی به عنوان تضمین صادر شده توسط دولت PFC و REC تحریم ₹ 12,000 کرور و تکمیل وام سند.

دو loaning سازمان هم مخلوط ₹ 3,000 کرور هر یک به واریز مبلغ به حساب ژنراتور که تا به حال عرضه شده قدرت به discoms اما موفق به بازیابی پول. این discoms نیز مبله به سازمان غرامت برجسته از ₹ 14,333 کرور های مختلف به شرکت های تولید تا 31 ماه مارس گذشته است.

در این روند ملی قدرت حرارتی شرکت (NTPC) رو ₹ 1,500 کرور روپیه Singareni Collieries ₹ 2,400 کرور خورشیدی, توسعه دهندگان ₹ 900 کرور قدرت, شبکه, شرکت, هند ₹ 250 کرور روپیه Neyveli ذغال سنگ چوب نما شرکت ₹ 300 کرور و دیگران ₹ 650 کرور در قسط اول در اوایل این ماه شهادت” ،

آنها اضافه شده قسط دوم از ₹ 6,000 کرور بستگی دارد تحقق شرایط مختلف گذاشته شده توسط وام دهندگان مانند کاهش در انتقال و توزیع زیان discoms و تعهد آنها به کاهش شکاف در خود بینی درآمد و مورد نیاز است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>