تحصیل آنلاین منجر به نابرابری باعث عذاب روانی به دانش آموزان می گوید استالین

حکم AIADMK دولت باید متوجه باشید که تحصیل آنلاین برای حدود 1.31 کرور دانش آموزان در دولت منجر به نابرابری در میان دانش آموزان باعث عذاب روانی و نیز ممکن است باعث حقارت مجتمع در میان کودکان است و دولت باید اجازه نمی دهد کلاس های آنلاین برگزار می شود DMK جمهور M. K. استالین گفت.

آقای استالین گفت: بر خلاف منظم تحصیل که در آن کودکان در برابر پلت فرم آموزش آنلاین منجر به نابرابری. با ناکافی اینترنت و سخت افزار و زیرساخت کمتر ممتاز دانش آموزان را تا پایان درد و رنج, او در بیانیه ای گفت.

“از 1.31 کرور دانش آموزان 60% زندگی در مناطق روستایی است. کسانی که زندگی در روستا را ندارد امکانات اینترنت پهن باند wi-fi گوشی های هوشمند, کامپیوتر و یا لپ تاپ. طبق یک گزارش از بررسی نمونه ملی در 2017-18 تنها 4.4 درصد خانه ها در روستاها و 23.4% خانه ها در مناطق شهری تا به حال کامپیوتر 14.9 درصد مردم در مناطق روستایی و 42 درصد ساکنان شهری به تنهایی تا به حال قابلیت اتصال به اینترنت; تنها 11 درصد مردم را به لپ تاپ ها و 24 درصد گوشی های هوشمند,” او گفت:.

آقای استالین گفت: آموزش آنلاین می تواند یک نقطه ضعف به خصوص برای دانش آموزان روستایی و دانش آموزان فقیر در مناطق شهری به عنوان آنها فاقد زیرساخت های اساسی برای یادگیری آنلاین. “این کمیته که قرار است به یک گزارش برنامه درسی برای سال تحصیلی 2020-21 هنوز آن را مشاهده کنید. همچنین چه سخت افزار مورد نیاز برای این برنامه درسی? باید آنها شناسایی نرم افزار مورد استفاده قرار گیرد؟”

این DMK جمهور گفت: مدرسه وزیر آموزش و پرورش K. A. Sengottaiyan اعلام کرده بود که 20 lakh دانش آموزان در کلاس های 8 و 9 و 10 داده خواهد شد و دستگاه های قرص. “این هنوز اتفاق افتاده است. Kalvi اتصال تلویزیون بیش از حد داده شده است به تنها 1 لاخ دانش آموزان تا به حال نیز وجود دارد سوال در مورد همه خانواده ها نیاز به دسترسی به آن” او گفت:.

آقای استالین گفت: دولت باید در ورودی از دانش آموزان و پدر و مادر از همه مدارس در زیرساخت اشکالاتی برای آموزش آنلاین و باید اطمینان حاصل شود که کلاس های آنلاین را مجبور بر دانش آموزان به عنوان آن می تواند در نهایت داشتن عواقب فاجعه بار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>