بایگانی‌های آموزش سئو

تغییر مسیرها
اجرای نادرست ریدایرکت در سایت شما می تواند تأثیر جدی بر نتایج جستجو بگذارد. هر زمان که می توانید از آن جلوگیری کنید ، می خواهید از انتقال محتوای سایت خود از یک URL به آدرس دیگر جلوگیری کنید. به عبارت دیگر: اگر محتوای شما در shembull.com/page است ، و آن صفحه ترافیک موتور جستجو را می گیرد ، می خواهید از انتقال کلیه مطالب به عنوان مثال.com/different-url/newpage.html خودداری کنید ، مگر اینکه وجود داشته باشد دلیل تجاری بسیار قویکه از ضرر کوتاه مدت یا حتی طولانی مدت در ترافیک موتورهای جستجو بالاتر است. اگر نیاز به انتقال محتوا دارید ، می خواهید مطمئن شوید که برای محتوای تغییر یافته دائمی (یا 301) تغییر مسیرهای دائمی را اجرا می کنید ، زیرا تغییر مسیرهای موقتی (یا 302) (که اغلب توسط توسعه دهندگان استفاده می شوند) به Google نشان می دهند که این حرکت را انجام می دهد. ممکن است دائمی نباشد و آنها نباید همه حق امتیاز لینک و قدرت رتبه بندی را به URL جدید منتقل کنند. (علاوه بر این ، تغییر ساختار URL شما می تواند پیوندهای شکسته ایجاد کند ، به جریان های مراجعه به سایت شما آسیب برساند و بازدید از سایت شما را برای بازدید کنندگان دشوار کند.)

محتوای تکراری
مطالب نازک و تکراری ، یکی دیگر از موارد مورد تأکید با به روزرسانی های اخیر Google Panda است. با کپی کردن مطالب (قرار دادن مطالب یکسان یا تقریباً یکسان در چندین صفحه) ، شما به جای تمرکز در یک صفحه ، برابری پیوند را بین دو صفحه رقیق می کنید ، این امکان را برای رتبه بندی عبارات رقابتی با سایتهایی که در حال تثبیت هستند ، به شما کمتر می دهید. عدالت پیوند آنها به یک سند واحد. داشتن مقادیر زیادی از محتوای تکراری باعث می شود سایت شما به نظر برسد که با محتوای کم کیفیت (و احتمالاً دستکاری) در چشم موتورهای جستجو به هم ریخته است.

تعدادی چیز وجود دارد که می تواند باعث تکراری یا نازک بودن محتوای آن شود. تشخیص این مشکلات دشوار است ، اما می توانید برای به دست آوردن تشخیص سریع ، به ابزارهای Webmaster در قسمت Search Appearance> بهبودهای HTML نگاه کنید.

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر