1 کشته و 2 زخمی در تیراندازی در خارج از فلوریدا آمازون تسهیلات

هدف تیراندازی در خارج از آمازون تسهیلات در جکسون ویل فلوریدا چپ یک نفر کشته و دو نفر دیگر کمی زخمی در دوشنبه, مقامات گفت.

20 ساله بود که به ضرب گلوله کشته شد و انتظار در خط در خارج از آمازون انبار به درخواست برای یک کار جکسون کلانتر, دستیار ارشد برایان Kee گفت: در یک کنفرانس خبری.

آقای Kee گفت: دو مرد از ماشین نقره در حدود ساعت 2 بعد از ظهر زد تا به قربانی و شروع به شلیک از اسلحه قبل از اینکه آنها سوار دور. دو ناظر بودند قرق توسط گلوله اما آیا نیاز به بستری شدن آقای Kee گفت.

مقامات گفت: تیراندازی در این شهر به سمت شمال نه ظاهر شده اند به یک مورد از خشونت محل کار.

این تصادفی نیست. آن را به طور خاص هدف قرار دادن این قربانی آقای Kee به خبرنگاران گفت:. ما در داخل این تاسیسات در همه. مظنون شدند و هنوز هم در چند ساعت پس از تیراندازی. هویت قربانیان این حادثه بودند بلافاصله منتشر شد و انگیزه این تیراندازی مشخص نیست.

یک تلویزیون محلی ایستگاه های ارسال شده یک عکس در وب سایت خود نمایش شیشه شکسته در یک کارمند breakroom به نظر می رسد که باعث شده اند تا یک گلوله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>