10 سال از ‘Vinnaithaandi Varuvaaya’: شکستن عظمت ‘Aaromale’ در کلمات

یک لحظه وجود دارد. او آماده بود به جهش ترک همه چیز برای او شاید برای اولین بار. اما لحظه ای که زیرفشار — مانند بلند, حکایت-مانند شب در Alappuzha, جایی که آنها خود را به اشتراک گذاشته ، “این است که بیش از. لطفا فراموش نکنید” او متون او را به بهانه قدم زدن از زندگی خود را. اما او در اینجا. او در تمام راه. برای او. این همیشه بوده است ، که مشکل است.

وجود دارد در درد و رنج او می داند. در واقع او گنجینه های آن است. آنها این صحبت. آنها استدلال می کنند. آنها بحث بی وقفه. و آنها بخشی از راه. او به طور طبیعی بهت زده. چرا که یک روز به او لبخند می زند و بعد از او glares. او را هل می دهد و او را از زندگی خود را. در حالی که در آن او از او می پرسد یک سوال است که او خود را به حال شده است در تلاش برای پیدا کردن یک جواب برای, برای طولانی ترین زمان: “وجود یک هزار نفر از زنان وجود دارد که چرا شما سقوط برای من؟”

جهان خود را فقط سقوط در مقابل چشمان او. هیچ کس به جز او می تواند به او صدمه دیده است او می داند. شاید به همین دلیل او به ظاهر بی گناه, سوال, سوراخ قلب خود را مانند یک خنجر. اما او نشان نمی دهد که. او یک مرد سخت بوکسور به طور دقیق. ضعف پوزخند فرار چهره خود را به عنوان او می بندد دروازه.

Karthik. جسی.

آن بوده است که 10 سال از آنها را شکست. ایشان نیست داستان در مورد دو است marvelously messed تا از شخصیت های در حال حاضر کلاسیک Vinnaithaandi Varuvaaya. آن را به عنوان مقدار خود داستان آن را به عنوان معدن.

Vinnaithaandi Varuvaaya (VTV) این فیلم که باعث شد هر مهندس به تامل آینده در فیلمسازی; فیلم که به ما الکی امیدوار در مورد سفر با قطار; فیلم که کمک به فروش راه راه آبی پنبه ساری; فیلم ساخته شده است که مراسم عروسی مسیحی جریان اصلی را تکمیل کرده است 10 سال است. اما این مقاله کمتر به طبیعت بی انتها VTV و بیشتر به ‘Aaromale و عمق احساسی که اجرا می شود از طریق آهنگ.

صحنه قبلی ‘Aaromale’ بسیار مهم در قسمت Karthik زندگی است که به شکل ستون فقرات بخش دوم VTV. آن زمانی است که ناندنی ابراز علاقه او در او و گیاهان ناخواسته بوسه بر روی گونه اش. آن را نقض آشکار توافق طرفین مرزهای بله. اما Karthik می گوید/هیچ کاری نمی کند. شاید او ابری افکار از زمان او ساخته شده یک شبیه حرکت های خود را با قطار سفر با هم. شاید که زمانی که از آن بازدید او که…او هنوز هم او را در داخل. شاید به همین دلیل است که در صحنه بعدی او می گوید: “من در نهایت یک ایده است. من می خواهم برای نوشتن” با یک نسیم ملایم, گیتار, رشته, که ارتعاشات ارسال یک تکان خوردن از طریق قلب ما. این است که در آن زیبا-دقت کنید به زیبایی تشکیل شده و درخشان-برش ‘Aaromale’ آغاز می شود.

بیایید این را از راه: دیگر هیچ فیلمساز توقیف فرصت برای سرمایه گذاری در محل فیلمبرداری, راه Gautham منون می کند. خود فریم effuse لطف و ظرافت در برابر دین حتی اگر آن را بارها می آید در هزینه های طولانی حس deja vu برای مخاطبان است. و اجازه دهید اعتراف او را خونین-خوب در فریب ما را به خرید خود را فریب آمیزی ساده جهان است. در حال حاضر شما باید آگاه باشید که او دارای مدرک دکترا در مونتاژ آهنگ. اما ‘Aaromale’ بر خلاف ™ GVM آهنگ تا تو در تو متا ساختار در آن گسترده تر طرح از چیزهایی است. آنچه که ما می بینیم در اصل یک آهنگ در مورد یک فیلمساز با بلوک نویسنده تلاش برای نوشتن یک فیلم در مورد زندگی خود را.

The first line that comes to Karthik’s mind

چهار و نیم دقیقه. که همه Gautham می تواند استطاعت. در بازه زمانی که او برای نشان دادن تدریجی و تقریبا به موازات پیشرفت Karthik شخصیت VTV و مدیر Jessie. آنها می گویند هنر که تولد شخصی (تراژدی?) نشانه آغاز یک هنرمند. در این معنا, Karthik یک هنرمند واقعی. او unearths ترین داستان شخصی در ‘Aaromale’. و که در آن او شروع کنیم ؟ با این: “من فکر می کنم من با این خط — چرا جسی?” قطعات کمی از خاطرات که او دارای عزیز شروع به آشکار شدن بر روی یک تکه کاغذ. وجود دارد یک طرح از خانه جایی که او زندگی می کردند. وجود دارد یک طرح قایق خانه و کلیسا در Alappuzha. البته وجود دارد جسی. او زنده و relives هر زندگی او زندگی کرده است و تا کنون بر روی صفحه نمایش — مانند دسته از VTV malaysia (این نویسنده شامل) و دختران که بازبینی فیلم, هنگامی که آن را به حال انتشار مجدد شده است.

‘Aaromale’ بصری نمایشگاه Karthik داخلی مبارزه با جهان بیرونی. این آهنگ اختصاص بیشترین زمان خود را برای نشان دادن تغییر و تحول خود را به عنوان یک فیلمساز. بنابراین زندگی واقعی Karthik طول می کشد یک صندلی عقب به اطمینان حاصل شود که فیلمساز برنده است. تنها نسبت به پایان می آید قطعی و در عین حال روح خرد کردن صحنه از کل فیلم است. Karthik اشغال شده است با کار لحظه ای. او در حال تیر اندازی یک آهنگ دنباله جایی در ایالات متحده است. چیزی که باعث ناراحتی او. زمان نشده او را شفا بر خلاف Raghavan. شاید او احساس می کند کمی بیگانه از جای مردم و محیط است. او طول می کشد آرام قدم زدن و شروع به دیدن زندگی به عنوان آن است. چشمک می زند از چهره ظاهر می شود قبل از او تنها به قرار داد خود را به صورت. او یک چهره آشنا در میان آنها است.

When Karthik meets Jessie in the US

این جسی. او طول می کشد یک مکث برای نفس کشیدن. شما را به مکث برای نفس کشیدن. چه شانس شما تعجب می کنم. اما بدترین اتفاق می افتد و او لکه های او بیش از حد. چشمان خود را ملاقات با آلفونس یوسف اجازه جیغ زدن گسترش ‘Aaromaleee’ بیت. آلفونس نشانی از یک کار فوق العاده در این بخش از آهنگ — به عنوان اگر آن را صدای جهان و آن را می خواهد Karthik و جسی با هم باشیم. او پیاده به سوی او برای اولین بار. ضربان قلب خود را لمس یک میلیون — به من اعتماد کن من انجام BP قرص فقط به خاطر این صحنه. این آهنگ که پیش بینی شده بود به عنوان یک فیلم مرور زمان می شود یک بسته نسبت به پایان.

اما این زیبایی از آن. شما متوجه این شگرد هوشمندانه. جسی هرگز ملاقات Karthik در پل بروکلین. اگر شما بیا به فکر می کنم معقول از حوادث آن حتی ممکن است در سراسر آمده به عنوان پوچ و غیر واقعی است. زندگی نیست به شما شانس دوم. اما برای یک ثانیه Gautham منون ما متقاعد شده است که آن را ندارد. او ما را بر این باورند که آنها با خوشحالی زندگی می کردند همیشه بعد از.

Jessie walks away from Karthik for one last time

وجود دارد بسیار کمی از فیلمسازان که باید از این ظرفیت به یک) نوشتن و جلو سالم و بی خطر لحظه ای مانند پل بروکلین توالی و ب) تصویب عاطفی بلند به مخاطبان است. Gautham منون از نيمه Kodambakkam مرد که فیلم چیزی جز Kodambakkam-esque است.

جسی پیاده روی به دور از Karthik که در صحنه خواهم راه او در طول فیلم ، یک شانس بزرگ وجود دارد که آنها ممکن است نقل مکان کرد. اما کسانی از ما که از صف خارج Thyagaraja تئاتر در روز روشن به تماشای اولین-روز اول نشان می دهد در سال 2010 و بعد از آن زمانی که آن را به انتشار مجدد نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>