100 روز پیش از رای متزلزل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بانک ها در “اکثریت خاموش’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نصب شده گوش خراش دفاع روز یکشنبه از خود سستی حضور در انتخابات مجدد با 100 روز به رفتن در یک کمپین است که دیده است و او را زیر آب در پای صندوق های رای و بانکی خود را در “اکثریت خاموش” او قول داد او را به پیروزی.

74 ساله و جمهوری خواه تلاش کرده است با موانع متعدد در جبهه رو نصب آمریکا دست زدن به او از coronavirus شیوع و در نتیجه اقتصادی و عدم به زمین مشت بر حریف خود جو بایدن.

همچنین بخوانید: جو بایدن خواستار تهمت کشور ‘اولین’ نژادپرستانه رئیس جمهور

در آخرین ویدئو به امید خود را برای بازگشت به کاخ سفید در نوامبر 3, نظر سنجی, یکشنبه منتشر شد نشان داد که حمایت خود را cratering در سه انتقادی میدان نبرد متحده است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اتحاد بیشتر و شور و شوق و با توجه به بسیاری از هر کمپین در تاریخ کشور بزرگ ما – حتی بیشتر از سال 2016” آقای ترامپ thundered در توییتر.

همچنین بخوانید: می توانید جو بایدن شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر ؟

“بایدن هیچ! اکثریت خاموش خواهد صحبت در نوامبر سوم!!! جعلی سرکوب سنجی & جعلی اخبار صرفه جویی خواهد شد چپ رادیکال است.”

آقای تهمت 77 ساله دموکرات رقیب آقای بایدن که می گوید او در حال مبارزه برای “روح امریکا” التماس رای دهندگان به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک اصطلاح رئیس جمهور.

“در 100 روز ما باید این فرصت را به مجموعه ملت ما در یک مسیر جدید است. یکی که در آن ما در نهایت زندگی کردن را به ما بالاترین آرمان و هر کس یک نمایشگاه در موفقیت” او هنوز توییتی.

همچنین بخوانید: اوباما, بایدن انتشار تصویری از چت به عنوان بخشی از کمپین دیجیتال

با کروناویروس کشتار بیش از 1 ، 000 آمریکایی ها یک روز رئیس جمهور که در بهترین خیساندن چاپلوسی از حامیان در رویدادهای زندگی می کنند شده است مجبور به انصراف از او تظاهرات و خندق کنوانسیون حزب جمهوری خواه در فلوریدا در ماه آینده.

کاستی

این بیماری همه گیر است که آلوده 4.2 میلیون آمریکایی کشته و تقریبا 150,000 است ravaging ما و اقتصاد — با شیوع این بیماری تا حد زیادی تحت کنترل در اروپا و آسیا — برجسته کاستی از ما پاسخ.

رئیس جمهور نیز از دست داده و حمایت خود از دست زدن به قیام تاریخی علیه نژادپرستی و خشونت پلیس ، angering جوامع محلی با آتش زا و بلاغت و تعهد به “موج” فدرال به عوامل متعدد در شهرستانها عمده ما.

همچنین بخوانید: بایدن حملات مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و COVID-19 ایالات متحده به عنوان موارد افزایش

که همه این است که به خوبی در تیم مغلوب ساختن پیشی جستن ناقص مجدد پیشنهاد بود شاید بیشتر مشهود در رئیس جمهور اخیر تنزل از پهلوانان مدیر کمپین براد Parscale.

با کلی تصویب رتبه بندی به طور دائم گیر در پایین 40 درصد محدوده, او اولین بار است که رئیس جمهور به دنبال انتخاب مجدد پس از استیضاح.

همچنین بخوانید: میلیون ها نفر از آمریکایی ها رنج می برند به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن ‘بی کفایتی’: بایدن کمپین

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و ارائه یک چشم انداز از هرج و مرج تحت حریف خود را که در آن آقای بایدن تمایل به “لغو آمریکا راه زندگی” به نوبه خود از شهرهای ایالات متحده به جرم آلوده موات.

اما او تا حد زیادی موفق به گسترش خود را عمیقا وفادار پایه با زمین که boils پایین به ادعای آقای بایدن را آمریکایی ها “cowering به رادیکال جناح چپ اوباش.”

جدید رای دهی از رای دهندگان ثبت شده از سه نوسان متحده یکشنبه منتشر شد نشان داد آقای ترامپ انتهایی بد.

در فلوریدا رئیس جمهور به دست آورد 46 درصد حمایت در برابر 51 درصد برای آقای بایدن در حالی که در آریزونا رقیب شد چهار امتیاز جلوتر با 49%.

همچنین بخوانید: مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به ارتکاب در پذیرش نتایج انتخابات

‘تفرقه و اختلال’

در میشیگان آقای بایدن را رهبری می ایستد در 52 درصد به 40 درصد بزرگتر منجر شود از RealClearPolitics متوسط اخیر ملی, نظر سنجی قرار می دهد که معاون سابق رئیس جمهور آینده توسط 8.7 امتیاز.

آقای ترامپ انجام شده هر سه متحده در سال 2016 اگر چه او برنده میشیگان با کمتر از 11,000 رای.

آقای بایدن در حال اجرا است بی سابقه مبارزات انتخاباتی خود را از دلاور خانه با تظاهرات چند اخبار کنفرانس ها و فضا به نظاره نشست و به تماشای آقای ترامپ تلو تلو خوردن همیشه عمیق تر به مشکل.

اما رئیس جمهور مشتاق است برای یادآوری کسانی که تخفیف او که با گریم رای گیری در سال 2016 او به راحتی ضرب و شتم همه comers برای نامزدی قبل از شکست دموکرات رقیب هیلاری کلینتون ،

مریلند جمهوریخواه فرماندار لری هوگان که برای رای دادن نیست مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 است و دیده می شود به عنوان یک نامزد بالقوه در سال 2024 به گفته سی ان ان روز یکشنبه او بعید است که به تایید رئیس جمهور این زمان در اطراف.

“انتخابات 100 روز دور. من فکر می کنم اوایل رای گیری شروع می شود در 60 روز یا کمتر. ما در حال گرفتن بسیار نزدیک برای مردم آمریکا به این تصمیم” او گفت:.

“من فکر می کنم کاملا رک و پوست کنده بسیاری از مردم مثل من در حال نا امید با تفرقه و اختلال در هر دو طرف و احساس نمی مانند ما دو انتخاب بزرگ است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>