100 می گوید: شکر و تخم مرغ در نیوزیلند پیروزی کیک

نیوزیلند 100 تست نفع خود رانده شده به طور معمول توسط تیم روح جاست وارد حوضه رزرو روح کشور کریکت واقعا.

و شاهکار تاکید 10-جدا پیروزی در برابر خیالی هند وارد در 100 تست از یکی از نیوزیلند مورد علاقه cricketing پسران راس تیلور. شکر و تخم مرغ در کیک واقعا.

همانطور که برای سرخپوستان در آنها دمیده دور در باد می وزد, Wellington.

ظالم

ظالم و بالینی در چهارمین روز صبح از اولین آزمون نیوزیلند مورد نیاز فقط 16 اور به ارسال شش هند ضربه.

تیم Southee scalped پنج و Boult چهار. Southee شد حکم Man-of-the-بازی برای او نه ویکت در مسابقه.

چهار ویکت در روز دوشنبه شد prised کردن با توپ و سپس Southee scalped دو در اول خود را با یکی از جدید به هند بطرف 191 همه.

افتتاحیه تام Latham و تام Blundell زدم خاموش نه اجرا می شود مورد نیاز و بدون سر و صدا. نیوزیلند تا به حال مسجل اولین تست گرفتن نقاط آن به 120 در جهان آزمون قهرمانی. هند باقی می ماند در 360.

زمین ارائه برخی از جنبش و نیوزیلند حمله مطرح شده در جستجوی گنجینه اما هند ضربه می تواند قرار داده اند تا بیشتر مقاومت.

در نهایت تسلیم شد و با حوصله و از شخصیت برای این تیم است که به خود می بالد در مبارزه تا پایان است.

آزمون بعدی در, Christchurch, پس از چهار روز فاصله. مربی راوی بنارس موظف است به سختی صحبت با پسران است.

کیوی نمی سریعترین از bowlers اما در میان باهوش ترین. شیوه ای که در آنها مخلوط خود را در طول زوایای متفاوت و ارزیابی رودخانه تاکید خود را cricketing nous.

وجود دارد مقدار برنامه ریزی در مورد هر رودخانه و اعدام شد, اغلب, spot-on. آنها به کمی دور دگرگون مشارکت در ایجاد فشار بودند و با حمایت پر شور دسته از دونده.

خوب جفت

صحبت کردن در مورد مشارکت آنها به ندرت می آیند بهتر از Boult و Southee. این یک چپ-راست جفت از تضاد و شباهت ها است که در حال حاضر در برجسته 28 نیوزیلند آزمون پیروزی.

هر دو در حال چرخش پرتاب کنندگان که موجب ضربه به درایو در اطراف خارج از بیخ و بن برای پیدا کردن لبه ها و یا آوردن توپ به عقب و یا آنها را با کارگردانی خوبی کوتاه تن به تن تحویل.

آن را هوشمندانه بولینگ توسط Karl در چهارمین روز صبح هنگامی که او رفت و دور حلقه کردم و تحویل به زاویه به Ajinkya Rahane و سپس راست. لبه بود snaffled تا gleefully توسط ‘حافظ B-J. Watling.

سپس Southee راه اندازی Hanuma Vihari درخشان. دو-زن هوسران به دنبال یک در. Vihari بازی برای خارج swinger دیدم توپ زیپ به عقب ضربه خارج از بیخ و بن.

Southee سپس به راه انداخته کامل و مستقیم تحویل به دام R. Ashwin پا-قبل از. از رودخانه را انتخاب و به بررسی و تصمیم درست بود.

در انتهای دیگر Rishabh نفس نفس زدن در حال بازی با نام تجاری خود را از strokeplay نوسانی pacemen خوب برای مرز.

اما او نگه داشته و از دست دادن شرکای. Ishant Sharma قرار داده و دو بار در کوتاه پا [توسط Latham] و Southee در کوتاه مدت-پوشش بود و در نهایت به دام افتاده پا قبل و تن به تن تا تحویل از کالین د Grandhomme.

Grandhomme نقش مهمی در نیوزیلند حمله او کاسه دراز جادوها کنترل و دقت خفگی ضربه برای اجرا می شود, حفظ فشار است.

فوق العاده جلب

نفس نفس زدن قدرت منجر به سقوط. این چپ دست رفت و بر روی زانو های خود را به نوسان Southee عامل دوم توپ جدید, فقط برای Boult به شیرجه رفتن به جلو و آمد تا با یک فوق العاده بگیر. این Southee-Karl ترکیب کرده بود دوباره زده!

سپس Southee را نیویورکر خارج شد و به نوعی لبه توسط Bumrah — هیچ چیز رفته مناسب برای او در این آزمون برای جایگزین Daryl Mitchell به جرات گرفتن یک دست در لغزش کمربند.

Southee و Boult شد لبخند به عنوان آنها راه می رفت. آن دو به تانگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>