11 تست مثبت در حسن

به عنوان بسیاری از 11 نفر از جمله هشت بود که در بازگشت از بمبئی آزمایش مثبت به COVID-19 در حسن در روز شنبه. با این که تعداد کل موارد مثبت گزارش شده در این منطقه افزایش یافته است و به 237. در میان آنها 184 مرخص شده بعد از بهبود و یک نفر فوت کرد.

معاون کمیسر R. Girish در اینجا در روز شنبه گفت: presspersons که در حال حاضر 52 نفر آلوده شدند و تحت درمان در COVID بیمارستان در حسن. در میان هشت عودت از بمبئی یک بومی Holenarsipur و بقیه بودند از Channarayapatna taluk.

علاوه بر آنها دو نفر اصلی تماس بیمار که روز جمعه درگذشت و پنج سال از Arkalgud taluk همچنین آزمایش مثبت است. DC گفت: یک گروه از مردم از K. R. حیوان خانگی در مندیا سفر کرده بود پسر خانواده در Arkalgud taluk در ارتباط با یک پیشنهاد ازدواج. “ما هنوز در حال بررسی منبع عفونت است. این روستا اعلام شده است مهار منطقه. تمام بیماران منتقل شده به COVID بیمارستان” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>