نسخه 11th از KASHISH queer film festival می شود در جریان آنلاین

پیوستن به صفوف از جشنواره های فیلم است که باید نقل مکان کرد و آنلاین در این سال با توجه به همه گیر 11th edition از KASHISH بین المللی بمبئی عجیب و غریب در جشنواره شرکت آنلاین در جولای 22. این جشنواره که تا تاریخ 30 ژوئیه را ببینید 157 فیلم از 42 کشور جهان در حال نمایش. از این 52 فیلم به رقابت خواهند پرداخت نه دسته ها از جمله بهترین روایت از ویژگی های بهترین فیلمنامه و بهترین عملکرد در نقش سرب.

داوران شامل جایزه ملی برنده کارگردانان فیلم Hansal مهتا و سونیل Sukhtankar و بازیگر Sandhya Mridul.

نیز وجود خواهد داشت پانل بحث در مورد موضوعاتی مانند “هند عجیب و غریب محتوای پایدار’ (23 ژوئیه در ساعت 5 بعد از ظهر) با panellists مانند فیلمسازان زویا اختر و Shonali بوز; ‘ورزشی تقسیم’ (25 ژوئیه در ساعت 5 بعد از ظهر) با panellists مانند فوتبال دیوید Testo و ترانس ورزشکاران Chaki و Piyush Dalvi و ‘در حال ظهور فیلم رابط (29 جولای در ساعت 5 بعد از ظهر). مراسم اختتامیه برگزار خواهد شد و در 30 جولای در ساعت 6.30 pm.

فیلمساز و مدیر جشنواره Sridhar Rangayan صحبت هندو MetroPlus در مورد چالش های برگزاری یک آنلاین, جشنواره, آنچه در جشنواره مخاطبان انتظار می رود و اگر شده است وجود دارد تغییر در LGBTQIA+ محتوا در هند ارسال مطلب از بخش 377 IPC.

گزیده ای:

چه شد که روند گرفتن این فیلم در جشنواره حاضر و چه شد برخی از چالش ؟

این KASHISH جشنواره است که معمولا برگزار شد در آخرین هفته از ماه مه. هر چند ما در حال حاضر انتخاب شده 160 فیلم در ماه مارس ما متوجه ما نمی توانیم فراموش جشنواره و بنابراین ما به تعویق افتاد و به ماه سپتامبر است. و سپس در ماه ژوئن ما متوجه است که قصد ندارم به اتفاق می افتد یا نه. بنابراین ما تصمیم به نسخه آنلاین. خوشبختانه 157 160 فیلمسازان توافق به بخشی از virtual edition. ما واقعا قدردان و سپاسگزار آنها را برای موافقت کنید. من می دانم که نگرانی بسیاری از فیلمسازان اند: آنها می خواهند برای نشان دادن فیلم های خود را در رویدادهای زندگی می کنند را س و و غیره. اما KASHISH ساخته شده است شهرت خاصی بیش از 11 سال گذشته به عنوان یکی از آسیای جنوبی بزرگترین LGBTQIA+ فیلم جشنواره. به طوری که قطعا کمک می کند.

و من فکر می کنم ما اولین جشنواره فیلم در هند برای رفتن مجازی با یک تخته سنگ از فیلم های جدید ، به طوری که واقعا هیجان انگیز برای ما است.

در شرایط چالش, کل تیم را به فاصله اما این یک چیز جزئی. چه این انجام داده است نیز افتتاح شد تا این جشنواره است. قبل از آن مردم در بمبئی خواهد بود قادر به آمدن به جشنواره و یا مردم خواهد سفر از بنگلور چنای حیدرآباد و دهلی نو برای جشنواره.

اما در این سال هر کس می تواند نشستن در خانه و تماشای و ما اساسا قادر به ارائه آن به جهان است. ما 52 برنامه از آن 38 در حال ارائه به مخاطبان بین المللی نیز می باشد.

یکی دیگر از چیز کلیدی است که قادر به دعوت panellists از سراسر جهان است.

این جشنواره به دو بخش تقسیم شده. یکی این است که اساسا در این فیلم پلت فرم که در آن مردم می توانند به تماشای فیلم. دیگر این است که ما در رسانه های اجتماعی که در آن مردم می توانند لحن در پانل بحث و پرسش و به عنوان که رایگان به تماشای.

شما میتوانید در این گزینش از فیلم ؟ است وجود دارد یک موضوع ؟

ما با دریافت حدود 700 ارسالی بود که شارت توسط یک پیش نمایش تیم متشکل از افرادی از جامعه رسانه ای حرفه ای فیلم علاقه مندان است.

معمولا تمام فیلم های مشترک نیست به این موضوع است. موضوع امسال این است که “حرکت رو به جلو با هم” که در واقع صحبت کردن در مورد به حاشیه رانده جوامع در جامعه میشود. معمولا ما شده اند با تمرکز بر گی و لزبین داستان. بنابراین ایده این است که به یک بزرگتر پلت فرم به QIA+ صدای در فیلم و همچنین در این میزگرد. در یکی از پانل بحث ما دو ترانس مردان ورزشکار بود. پس آن چیزهایی هستند که ما در تلاش برای broadbase گنجاندن LGBTQIA طیف. ما احساس می کنیم که زمان آن است که ما در حال تقسیم این برچسبها اما در همان زمان آن مهم است به رسمیت شناختن این برچسب. یکی نیست باید رد آن را مانند آنچه که در این سوپ الفبا?’. یکی باید احترام مختلف هویت از آنجا که هر یک هویت به معنای زیادی به فرد این ادعا آن است. این چیزی است که فیلم ها و بحث ها اساسا با تمرکز بر.

وجود دارد یک فیلم در asexuality به نام ، توسط گاریما کال و این یک چیز جدید است. ما هرگز مورد بحث asexuality. آن است که در مورد داشتن احساسات عاشقانه است; آن است که در مورد احساسات جنسی برای یک فرد است. این فیلم نشان می دهد زوج هایی که فاقد خاصیت جنسی, در حال. پس اینها برخی از چیزهایی که ما در حال تلاش برای یادگیری و درک است.

Sridhar Rangayan

Sridhar Rangayan

آن را به خوبی بیش از یک سال پس از بخش 377 IPC خوانده شد پایین. آیا شما فکر می کنم وجود دارد شده است و تغییر در مطالب عجیب و غریب توسط فیلمسازان?

نه واقعا. ما دریافت کرده اند و تقریبا به همان تعداد از هند به عنوان مطالب سال گذشته است. من نمی بینم یک تغییر بزرگ در راه فیلمسازان باید با نزدیک شدن به موضوع است. اما همانطور که گفتم آنها بیشتر متمرکز بر دیگر روایات در حال حاضر. نه فقط و روایات. ما نیز به دنبال این نوع از روایت.

من فکر می کنم آن زمان را برای فیلمسازان به درک این تغییرات و همچنین ما شاهد تغییرات پست بخش 377 در جامعه ؟ من نمی بینم که تغییر در هر se. از سال 2009 به بعد (زمانی که دادگاه عالی دهلی قضاوت داده شد) مردم شروع به بیرون آمدن و متوقف نمی هنگامی که دیوان عالی کشور حکم recriminalised homesexuality در سال 2013.

بنابراین در حال حاضر شما نه یک جنایتکار دیگر اما پذیرش اجتماعی است که هنوز هم یک بازی far cry دور. هند هنوز هم به طور عمده شامل محافظه کار مردسالار خانواده ها و همه این هویت چالش کشیدن مردسالاری; این باعث می شود خانواده ها بسیار ناراحت کننده است.

من می خواهم بگویم به طور گسترده پذیرش هنوز اتفاق افتاده است به خصوص در شهرهای کوچکتر و شهرستانها. همه چیز در حال حرکت به آرامی و من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت خواستار تغییرات بیشتر.

شما میتوانید در این KASHISH QDrishti فیلم کمک مالی برای تشویق فیلمسازان هندی به ایجاد LGBTQIA+ محتوا ؟

در سال های قبل کمک مالی داده شد به یک فیلمساز که فیلم در حال حاضر در رقابت است. در این سال برای اولین بار هر کسی می تواند اعمال می شود. ارسالی باز هستند تا اوت 9 و آن اعطای ₹2 لاخ.

متقاضی برای ارائه یک اسکریپت برای یک فیلم کوتاه از یک مدت تا 15 دقیقه. یک پنل آن را بررسی و پنج شارت فیلمسازان نامیده خواهد شد برای تبادل جلسه.

بازدید mumbaiqueerfest.com برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>