نمونه خون و سواب گلو از 12 نفر از جمله هشت اتباع چینی که در زیر مشاهده در راجیو گاندی دولت به طور کلی بیمارستان (RGGGH) را آزمایش منفی برای رمان coronavirus (nCov) وزیر بهداشت C. Vijayabaskar روز دوشنبه گفت:.

نمونه ها مورد آزمایش قرار گرفتند در شاه موسسه پیشگیرانه پزشکی Guindy او اضافه شده است.

“این نمونههای گرفته شده از اتباع چینی و چهار بیماران دیگر از جمله یک دانشجویی که در حال بازگشت از ووهان (یک شهر در چین که در آن شیوع شروع شد). دانش آموز سفر کرده بود با یکی دیگر از کرالا که آزمایش مثبت برای nCoV. ما نیز برداشته یک نمونه خون از یکی دیگر از دانشجویان از تامیل نادو که تا به حال سفر با آنها است و در زیر صفحه اصلی قرنطینه” وزیر گفت: در حالی که پرداختن رسانه ها.

او افزود که مقامات در حال انتظار برای نتایج آزمون چهار نمونه فرستاده شده به موسسه ملی ویروس شناسی پونا. “امروز طبق دستور کمیته مشورتی مرکز ما برداشته چهار نمونه های بیشتر و ارسال آنها را برای تست به پادشاه موسسه. به عنوان در هر دستورالعمل های ما باید نمونه حتی اگر فرد دچار علائم تب و سرفه و تنگی نفس است اما یک سفر سابقه به کشورهای آسیب دیده” دکتر Vijayabaskar گفت.

تست تسهیلات در موسسه می تواند روند 60 نمونه یک روز, او گفت:.

به عنوان از تاریخ این فرودگاه در چنای Tiruchi, مادورای و کویمباتور تا به حال به نمایش در مجموع 7,842 مسافران است. از آنها 1,150 مسافران از جمله 878 که در بازگشت از چین بوده است در زیر صفحه اصلی قرنطینه به مدت 28 روز. در Chennai به تنهایی 319 نفر در زیر صفحه اصلی قرنطینه. اداره بهداشت عمومی و طب پیشگیری به حال شماره تلفن از این افراد و به طور مداوم نظارت بر آنها گفت:. در حالی که 10 نفر از جمله اتباع چینی که به نمایش گذاشته علائم در طول غربالگری در فرودگاه و هفت تماس بستری شد به جداسازی بخش RGGGH برای مشاهده سه بیشتر تحت نظارت در دولت کالج پزشکی بیمارستان در Tiruchi, رمنتهپورم و ویللوپورم او اضافه شده است.

آقای Vijayabaskar گفت: اتباع چینی که در ادامه به تحت نظارت ممکن است توصیه به prepone خود را از سفر بازگشت.

دانش آموزان از T. N.

هفته گذشته هند تخلیه بسیاری از دانش آموزان از چین است. “عنوان بسیاری از 53 از آنها از Tamil Nadu. آنها در دهلی نو در حال حاضر و تحت قرنطینه. ما در تماس منظم با مقامات دهلی نو” ،

او گفت: جداسازی بخش تنظیم شده است تا در تمام دولت کالج پزشکی. تخت قدرت در انزوا بخش RGGGH شده بود از افزایش شش تا 12. “امروز ما در جلسات با تمام منطقه جمع در آمادگی اقدامات است. ما نیز در جلسات با وزرای آموزش عالی و آموزش و پرورش مدرسه و از آنها خواست برای گسترش آگاهی در دست شستشو و بهداشت شخصی در مدارس و دانشگاه های,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی