1,286 کشاورزان به پایان رسید زندگی در Vidarbha سال گذشته: وزیر

بین ماه های ژانویه و دسامبر 2019 به عنوان بسیاری از 1,286 کشاورزان اقدام به خودکشی در Vidarbha در حالی که وجود دارد 242 خودکشی در این ایالت در ماه دسامبر به تنهایی.

امداد رسانی و توانبخشی وزیر Vijay Wadettiwar به اطلاع شورای قانونگذاری از آمار و ارقام در حالی که در پاسخ به یک پرس و جو.

این ماها Vikas Aghadi دولت بارها و بارها به نام کشاورزان رفاه آن اولویت و اعلام کرد چشم پوشی از وام تا ₹2 لاخ به زودی پس از به قدرت رسیدن. دولت در هفته گذشته منتشر شد اولین دو لیست ذینفع. با دولت قوه مقننه در جلسه مخالفان تلاش شده است به گوشه ای دولت در کشاورزان مسائل خواستار آن اقدامات ناکافی است.

Parinay Fuke (BJP) خواسته بود دولت برای کسب اطلاعات در مورد محصول و ضرر و زیان حاصل کشاورزان خودکشی و اقدام گرفته شده است.

در پاسخ نوشته شده به خانه آقای Wadettiwar گفت unseasonal باران باعث ضرر و زیان از 70 درصد از kharif محصول و مقدار قابل توجهی از ربیع محصول در Vidarbha و Marathwada. در 11 منطقه از Vidarbha بین ماه های ژانویه و دسامبر 2019 به عنوان بسیاری از 1,286 کشاورزان خودکشی کرد. از این 576 شد با توجه به مزرعه های مرتبط با پریشانی گفت.

در ماه دسامبر به تنهایی 102 کشاورزان اقدام به خودکشی در هشت ولسوالی Marathwada و در مجموع 242 در دولت است. از 242 کشاورزان 59 تایید شده اند به مربوط به کشاورزی پریشانی. دولت به پرداخت کمک به لحن ₹7,30,936 لاخ 93 لاخ کشاورزان است.

Sharad Ranpise (کنگره) نیز مطرح شده یک پرس و جو مربوط به کشاورزان خودکشی نیز خواستار به می دانم که اگر وجود بی نظمی ارزش ₹9 کرور در یک کشاورزان رفاه طرح.

آقای Wadettiwar پاسخ خواندن “بین ماه های اکتبر 2014 و اوت 2019, 14,591 کشاورزان خودکشی کرد. در نوامبر 2019, 308 کشاورزان خودکشی کرد.” او گفت: وجود دارد هیچ بی نظمی.

اولین لیست از مزرعه وام چشم پوشی ذینفع به حال تحت پوشش 15,358 کشاورزان باعث مخالفت با انتقاد از دولت برای آن رویکرد تدریجی.

دولت در فوریه 29, اعلام لیست دوم از 21.82 لاخ واجد شرایط دارندگان حساب آوردن تعداد کل ذینفع به 21.97 لاخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>