13 شورت برای قرنطینه

این احتمالا آخرین ناهار با هم برای یک خانواده در Abhiroop باسو به غذابه عنوان برای تلفن های موبایل از خشونت از طریق مناجات و اخبار, چشمک می زند, قورت دادن خانه خود را. نا امیدی و غم و اندوه و ضربه و کبودی قابل مشاهده هستند در, بازیگران, Adil Hussain, Ratnabali Bhattacharjee و آرون Mukhopadhyay در 11 دقیقه فیلم کوتاه است که به ارمغان می آورد هر دو ترس و ایمنی از بودن در خانه به عنوان خارج از جهان فرو می ریزد. یک عروس جوان, مینا احساس خفه بودن در خانه زناشویی به دلیل خصمانه و توهین آمیز در Chuhedaani30 دقیقه فیلم کوتاه توسط Ravi Shankar Kaushik. به عنوان سوء رشد می کند بنابراین آیا تمایل خود را برای شکستن رایگان. اما سلول از خانه چیزی است که یک خواننده کلاسیک آرزوی در Shefali بوشان را Tamburامیدوار است که او می تواند او را riyaaz و بدون هر گونه وقفه. اما کوچک نشانی از او می دانم که چه چیزی در انتظار او است و صدای ناهنجار و خشن از یک شهری محله مملو از صدای بلند bhajans و موسیقی پاپ. در Rishi Chandna را Tungrusیک خروس هم نگهداری در تنگ بمبئی آپارتمان ایجاد هیاهو و وادار کردن خانواده در نظر گرفتن خوردن حیوان خانگی خود را.

این چهار فیلم کوتاه که کاوش تنهایی در اشکال مختلف و احساسات صحبت می کنند به زمان ما زندگی می کنند. آنها در میان 13 سرپرستی فیلم کوتاه است که رها کردن در MovieSaints هر روز متناوب. “ما اعتقاد داریم فیلم کوتاه است که در آن فیلمسازان مستقل شروع به گرفتن گرفتن بیش از چگونه برای گفتن یک داستان با یک بودجه محدود” می گوید Priyadarshi Rishiraj بنیانگذار MovieSaints شده است که مشتاق برجسته قالب کوتاه بر روی پلت فرم خود را. از فیلم های دیگر در این سری هستند Mukul Haloi را Ghormua, Prasanth Vijay را Amguleechaalitham, Devashish blogger me و Rajat Nagpal را رحیم مورگ Pe حصیر Ro, Ankurjyoti Deka را محو در Saurav کومار پاییزPranav Bhasin را گرگ Chawl خیابان, Khanjan Kishore Nath را Kachichinithu, Chandradeep دس’ کلاه قرمز و Ek Poshla Rupkatha. هر دو Ghormua و Tambur جهان premières.

13 shorts for quarantine

سری به دنبال توانمند سازی فیلمسازان برای پیدا کردن یک مخاطب به دست آوردن دید و احتمالا پول. در حالی که برخی از فیلم ها در دسترس خواهد بود برای دیگران خواهد بود طیف وسیعی از ₹10 به ₹75. “ما را ترک کرده اند فیلمسازان برای تصمیم گیری قیمت خود را برای فیلم های خود را بسته به طول و بودجه اما ما به آنها کمک می رسند برآورد” به اطلاع Rishiraj. سازندگان Chuhedaani متعهد شده اند به سهم خود را از درآمد به Rasoi در چرخ های غیر دولتی که در حال کار نسبت به توزیع مواد غذایی به نیازمندان در طول مستند.

13 shorts for quarantine

روش های جدید دیدن

MovieSaints با این نسخهها کار بر روی یک مدل منحصر به فرد که در آن بینندگان می توانید انتخاب کنید به پرداخت بیشتر اگر آنها مانند فیلم و یا بازپرداخت پس از تسلیم خود نقد. “اما با در نظر گرفتن بازپرداخت اتفاق افتاده است نه به عنوان اغلب می گوید:” Rishiraj که مشاهده سنبله در بینندگان پس از وقوع COVID-19 در سطح جهان است. “آن دو برابر شده است در ماه گذشته” او سهام. در این شتاب به 13 فیلم در این سری خواهد بود اولین بار در میان چند دسته از فیلم های کوتاه به کاهش یافته است در سایت.

Cinema smorgasbord: (anticlockwise from left) Stills from Tambur; Meal; Tungrus and Ghormua; (below) making of Chuhedaani

سینما smorgasbord: (مخالف از سمت چپ) عکسهای از Tambur; غذا; Tungrus و Ghormua; (در زیر) ساخت Chuhedaani

تلاش برای تولید یک گفتگو در این فیلم ها به طوری که آنها می توانید یک طول عمر طولانی تر. “با indie در, فیلم ها و فیلمسازان شانس مخاطبان تعامل بسیار بالاتر است” مشاهده Anupama بوز هند سر MovieSaints. در حالی که او سرپرستی خط Rishiraj آورده در فن آوری برای حمایت از فیلمسازان برای تعامل با بینندگان با ویژگی های چت زنده و فعل و انفعالات.

رفتن به جلو برنامه ریزی برای فعال کردن جشنواره های فیلم برای رفتن به دیجیتال. “در حال حاضر برخی از جشنواره ها فقط نشان می دهد فیلم های خود را آنلاین اما ما می خواهیم را به عطر و طعم از جشنواره همراه با آن با عناصر مانند کارگاه های آموزشی” امید Rishiraj. اما در حال حاضر دو نفری است که با تمرکز بر ساخت فیلم کوتاه سری یک موفقیت است که در دسترس خواهد بود در سراسر 96 کشور, کمک این فیلم فراتر از مرزها.

این سری از فیلم های کوتاه را رها moviesaints.com از امروز شروع, در 6 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>