133 موارد مثبت در کلم

این منطقه بالاترین تک-بعد سنبله در COVID-19 بيمار عبور 100 روز چهارشنبه با 133 نفر تست مثبت برای SARS-CoV-2.

این شامل 116 تماس با موارد (87.2%) یک مددکار بهداشت 11 غیر مقیم Keralites (NoRKs) و پنج نفر با سفر تاریخ است. با این که تعداد کل موارد فعال در منطقه بالا رفته به 671 در حالی که 7,443 افراد تحت COVID-19 نظارت است.

وزارت بهداشت و درمان است ترسیم 4,665 اولیه و 1,671 ثانویه مخاطبین از تازه موارد است. یک پزشک از یک بیمارستان خصوصی نیز در میان بیماران جدید.

منطقه جمع آوری تایید کرد که نمونه ای از 75 سال بود که غرق در Kallada رودخانه در جولای 10, آزمایش مثبت برای این ویروس در روز چهارشنبه.

خوشه

هجده نفر قرارداد این بیماری در Kottarakara مسلمان خیابانی که گزارش شده بود بیش از بیست مورد در روز سه شنبه. کلم در حال حاضر خوشه در Chavara, Sasthamcotta, Eravipuram, Nendumpana, Anchal, Yeroor, Edamulackal, Thalachira, Pozhikara, Alappad, Chithara و Elamadu.

“عفونت در حال گسترش است و در بخش هایی که در آن اعضای جامعه نمی شد زیر فیزیکی-فاصله هنجارهای. ما را شروع کرده اند یک درب-به-درب کمپین آگاهی در چنین مکان ها و نمونه اولیه مخاطبین و کسانی که از دسته پر خطر جمع آوری میشوند گفت:” یک مقام رسمی.

در حال حاضر فشرده تست شده است که در تمام خوشه و برخی از مناطق ساحلی که گزارش مطابق موارد است.

Caseload انتظار می رود که بالاتر در آینده چهار تا پنج روز با توجه به محلی انتقال اما مقامات بهداشتی می گویند کارآمد مهار اقدامات آغاز شده است.

“همه این مکان ها تحت سه گانه مستند و از آنجا که محدودیت در جنبش شانس برای گسترش بسیار پایین است. ما در حال حاضر ذکر شده تماس با ما از موارد فعلی قرار داده و آنها را در قرنطینه” گفت: این مقام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>