14 اطفال تا 22 مرده در کامرون قتل عام: سازمان ملل متحد

قتل عام در یک anglophone منطقه کامرون چپ تا 22 روستاییان مرده از جمله 14 کودکان سازمان ملل متحد گفت: با یک حزب مخالف سرزنش قتل در ارتش.

مردان مسلح انجام خونریزی در روز جمعه در روستای Ntumbo در شمال غربی منطقه جیمز Nunan محلی رسمی بشردوستانه هماهنگی آژانس OCHA گفت: AFP در روز یکشنبه.

“تا 22 تن از جمله یک زن باردار و چند فرزند” آقای Nunan گفت:, و اضافه کرد که 14 کودکان زیر سن 18-از جمله نه زیر سن پنج — در میان مردگان است.

یازده نفر از این کودکان دختر بودند گفت: آقای Nunan رئیس OCHA را برای غرب و جنوب غربی مناطق که در خانه به غرب کشور بزرگ انگلیسی زبان اقلیت است.

جدایی طلبان در این مناطق شده است به مبارزه با دولت مرکزی به مدت سه سال.

جنبش برای تولد دوباره کامرون یکی از این کشور در دو حزب اصلی اپوزیسیون احزاب با صدور بیانیه ای گفت: “رژیم دیکتاتوری (و) رئیس عالی امنیتی و دفاعی افغانستان عمدتا مسئول این جنایات است.” یکی از چهره های کلیدی در جنبش های جدایی طلب وکیل اگبر Mballa در Facebook پست نیز متهم به “دولت دفاع نیروهای” از انجام قتل.

سه سال درگیری بین anglophone نیروهای تلاش برای شکستن دور از فرانسوی زبان کامرون ادعا کرده بیش از 3000 زندگی می کند و مجبور بیش از 700 ، 000 نفر به ترک خانه های خود.

روز جمعه قتل به دنبال انتخابات در فوریه 9 که خدشه دار شد خشونت در مناطق مقصر هر دو در جدایی طلبان و نیروهای امنیتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>