کرالا گزارش 14 جدید COVID-19 مورد در روز سه شنبه. نکته مهم موارد جدید گزارش شامل سه مخاطبین و یکی از مراقبت های بهداشتی پرسنل وزیر Pinarayi Vijayan گفته است.

شده است وجود دارد ثابت سنبله در مواردی دولت از جمعه با حداکثر تعداد موارد گزارش از کسرگد. تعداد کل بیماران در حال حاضر تحت درمان در دولت است 105. يک بيمار از بيمارستان مرخص شده بودند پیش از آن.

از 14 مورد جدید شش از کسرگد دو از کالیکوت و هر یک از تریواندروم, Alappuzha Ernakulam, Kottayam, پلککد و شرنور.

جدا از بهداشت و درمان پرسنل و سه مخاطبین هشت نفر آمده بود از دبی و یکی از هر یک از قطر و انگلستان

یکی دیگر از 8,140 افراد اضافه شد به COVID-19 نظارت شبکه در کشور با در نظر گرفتن تعداد کل تحت نظارت به 72,460. از این 71,994 تحت صفحه اصلی قرنطینه 466 نفر با علائم خفیف هستند جدا شده در بيمارستان.

رئیس جمهوری گفت که وضعیت در کسرگد که 44 از 106 مورد یک موضوع از نگرانی. ممکن است که جامعه انتقال تا به حال اتفاق افتاده است در اینجا حتی اگر شواهد مستند بود هنوز به سطح او گفت:.

او گفت که با توجه به این واقعیت است که COVID-19 انتقال کاملا فعال در بسیاری از کشورهای سراسر کشور افراد از آمدن به کرالا از کشورهای دیگر خواهد که به تحت اجباری 14 روز در قرنطینه به عنوان یک اقدام احتیاطی. این افراد را مجبور به رفتن به ویژه جداسازی امکانات که دولت ایجاد کرده بود. همه را به سقوط در خط با تصمیم دولت آقای Vijayan گفت.

او گفت که قرنطینه اساسا به معنای محدود خود به دور از همه از جمله اعضای خانواده در خود گنجانده است که در آن sanitiser ماسک و صابون باید تضمین.

اگر آن خواسته برای رفتن به قرنطینه نیست و باید این امکانات را در خانه خود را, آنها می تواند انتخاب کردن برای حرکت به امکانات قرنطینه آماده توسط دولت. آقای Vijayan خواسته بدن محلی برای شرکت داوطلبان در بخش سطح و اطمینان حاصل شود که تمام بخش های جامعه مراقبت از گرفته شد.

ایمنی از پزشکان و پرستاران و امدادگران زمینه سطح سلامت کارگران و کارکنان تمیز کردن که تا به حال مشغول به کار سخت برای مراقبت از بیماران از اهمیت زیادی برخوردار است. مردم باید به یاد داشته باشید فداکاری با قدردانی کرد.

بیشتر COVID-19 تست امکانات می آیند تا در این نهاد به عنوان مرکزی دانشگاه NIMS بیمارستان و IISER.

منحصر به فرد COVID-19 بیمارستان خواهد بود آماده در هر منطقه. بیمارستان زنان و زایمان خواهد بود نه ناراحت. آقای Vijayan اعتراض به جوانان به جلو آمده و به ارائه خدمات خود را به طور داوطلبانه به نبرد با این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی