در مجموع 1,494 افراد بازگشت به منطقه از خارج از کشور شده اند در قرنطینه خانه های خود را تا کنون با توجه به پزشکی بولتن منتشر شده توسط منطقه دفتر پزشکی اینجا را در شب سه شنبه.

در مجموع 744 نفر که از کشورهای خارجی مختلف مشخص شد در روز سه شنبه به تنهایی و هفت نفر از آنها یافت شد که نشان علائم تب. منطقه بهداشت دولت تصمیم گرفته است برای قرار دادن در سواب گلو و نمونه خون از همه کسانی که در بازگشت از خارج از کشور با علائم تب معاینه بالینی. دولت و سه با داشتن علائم شبیه به عفونت بستری شده بودند به جداسازی بخش های مختلف بیمارستان در این منطقه در روز سه شنبه.

جمع آوری P. B. Noohu روشن است که دکتر که پذیرفته شده بود به جداسازی بخش نیست هر گونه تماس با هر یک از افراد آلوده در این منطقه است. این سواب گلو و نمونه خون از همه چهار تازگی جدا شده مردم فرستاده شده بود به آزمایشگاه ویروس شناسی در Alappuzha, او گفت:.

دیجیتال غربالگری

در مجموع 11 نفر بود که در معرض غربالگری تب در Thiruvalla ایستگاه راه آهن و ایستگاه های اتوبوس در نقاط مختلف این منطقه قرار داده شد خانه تحت قرنطینه در روز سه شنبه. بولتن گفت: در مجموع 5,293 نفر غربالگری شدند که برای تب دیجیتال با استفاده از دماسنج مادون قرمز در Thiruvalla ایستگاه راه آهن و انواع ایستگاه های اتوبوس در منطقه در روز سه شنبه.

دانش آموزان

هفت نفر از دانشجويان پرستاری آمد از Telengana و سه نفر از دانشجويان پيراپزشکی از Kalaburagi فرستاده شد به قرنطینه امن در خانه های خود در روز سه شنبه. تا کنون 36 نفر مرخص شده از جداسازی بخش های مختلف بیمارستان در این منطقه است.

در حال حاضر 22 نفر از جمله پنج افراد آلوده از Aythala در Ranni شده اند تحت انزوا در بیمارستان های مختلف. از آنها 12 نفر در Pathanamthitta بیمارستان عمومی نه در بیمارستان های منطقه در Kozhencherry و یکی در Pushpagiri کالج پزشکی در Thiruvalla.

رهبران مذهبی’ دیدار

جمع آوری شده است خواست رهبران ادیان مختلف که شامل بیش از 10 نفر در توابع مذهبی به عنوان بخشی از جریان ضد COVID-19 درایو. او پرداختن به یک جلسه اضطراری رهبران مذهبی برگزار شده در راجیو گاندی ورزشگاه سرپوشیده در Pramadom در نزدیکی اینجا در روز سه شنبه.

رهبران مذهبی نیز باید بررسی امکان انجام نماز جلسات آنلاین, او گفت:. منطقه افسر پزشکی A. L. Sheeja گفت: پاکیزگی و بهبود بهداشت بود از نخست اهمیت برای حفظ این ویروس در خلیج.

سلامت تیم مستقر در پمپا اكران 2,375 دفاع کرد گرفته شد زائران محدود برای Sannidhanam برای تب قبل از آنها وارد مسیر کوه پیمایی در روز سه شنبه. در مجموع 8,425 افراد محدود برای Sabarimala غربالگری شدند که توسط تیم سلامت در پامپا در طول چهار روز گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی