در مجموع 151 Keralites ورود از کارناتاکا از طریق Kootupuzha پل در کرالا-کارناتاکا مرز بودند منتقل مختلف COVID-19 مراکز مراقبت در روز پنج شنبه.

این گروه از جمله دانش آموزان از بخش های مختلف کارناتاکا شده اند قرار دارد در این مراکز. روز پنج شنبه صبح 62 مردان و نه زنان و 10 نفر بودند که با جایگزین در سنت توماس ” بالاتر متوسطه Kunnoth.

آنها معطوف به هتل های مختلف در Kannur شب در دو KSRTC اتوبوس. آنها شده اند قرار دارد در عرفه بین المللی Vichitra و سانتور هتل ها در Kannur. چندین هتل مانند نیل آبی رویال Omars مالابار اقامت و رنگین کمان سوئیت گرفته شده به عنوان COVID-19 مراکز مراقبت در Kannur. مصرف بیش از هتل ها انجام شد تحت رهبری Kannur tahsildar V. M. Sajeevan و معاون tahsildar K. V. Shaju.

علاوه بر این 31 نفر شامل 28 مرد, دو زن و یک کودک بودند به تلیپرمبا آیورودا بیمارستان در چند روز گذشته برای مشاهده. علاوه بر این 39 نفر هستند تحت نظارت در قبل از رطوبتی خوابگاه و یکی در Payyambalam TTI.

نظارت کار در Kootupuzha مرزی است که توسط رهبری Iritty tahsildar K. K. Divakaran پيام panchayat جمهور N. Asokan و Taluk بیمارستان سرپرست.

کسانی که در حال حاضر در مراکز درمانی منتقل خواهد شد به خانه های آنها را نشان می دهد علائم پس از 14 روز از مشاهده. یک تیم پزشکی اختصاص داده شده است برای نظارت بر عرضه اقلام ضروری از جمله مواد غذایی به مراکز مراقبت. منطقه جمع آوری T. V. Subhash گفت که بدون مراجعه به مشاهده مراکز مجاز خواهد بود.

کسانی که عبور از مرزهای پذیرفته شده در 14 روز در قرنطینه اساس. کسانی که داوطلب برای نظارت ارسال می شود بازگشت از مرز. مرز بررسی سخت تر خواهد شد در روزهای آینده, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی