16-year-old ‘فلش’ بازیگر لوگان ویلیامز دچار مرگ ناگهانی

بازیگر لوگان ویلیامز بهترین و شناخته شده برای بازی در این نسخه جوان از شخصیت بری آلن در این ابرقهرمان تلویزیون نشان می دهد فلش به طور ناگهانی فوت کرد. او 16.

مادرش Marlyse ویلیامز, تایید مرگ او به سه شهر اخبار بریتیش کلمبیا گفت: خانواده “کاملا ویران کرد”.

او افزود که این بیماری همه گیر کوروناویروس و اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های را ساخته اند که در عزاداری حتی سخت تر است به گزارش ew.com.

“من قادر به آغوش پدر و مادر من که خود را از دست داده و تنها نوه,” او گفت:. “این سخت است.”

بازیگر Grant Gustin که نقش رشد-نسخه Barry Allen و عنوانی alter ego زمان به Instagram به پرداخت ادای احترام به شنيدن “اخبار ویرانگر”.

“فقط با شنیدن ویرانگر اخبار” Gustin نوشت: در کنار یک عکس از خود ویلیامز و بازیگر Jesse L. Martin در مجموعه.

“این تصویر در اوایل فیلمبرداری از فلش خلبان قسمت برگشت در سال 2014. من خیلی تحت تاثیر قرار نه تنها لوگان استعداد اما حرفه ای خود را در مجموعه. افکار و دعاهای من را با او و خانواده اش در طی چه من مطمئن هستم که unimaginably زمان دشوار است برای آنها. لطفا در حفظ و لوگان و خانواده اش در افکار و دعاهای خود را در چه بوده است عجیب و غریب و زمان تلاش برای همه ما است. ارسال عشق به همه,” او اضافه شده است.

ویلیامز گذشته به نظر می رسد بر روی فلش در فصل 2 والاتر که پخش در سال 2015. او همچنین ستاره دار به عنوان مایل مونتگمری در “When Calls the Heart” از سال 2014 تا 2016 و به نظر می رسد در “فوقالعاده” و “زمزمه” و فیلم تلویزیونی “به رنگ باران”.

“با استعداد و زرق و برق دار به نظر می رسد لوگان تا به حال بالقوه به یک ستاره بزرگ” مادرش گفت:.

ویلیامز جان سالم توسط پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و خاله و عمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید