17 ایالات متحده فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر سیاست ویزا برای دانشجویان بین المللی

به عنوان بسیاری از 17 ایالت و ناحیه کلمبیا واصل طرح دعوی در دادگاه در روز دوشنبه در برابر موقت جدید سیاست ویزا برای دانشجویان بین المللی اعلام کرد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان بخشی از تلاش خود را برای محدود کردن مسافرت های بین المللی در نظر coronavirus بیماری همه گیر.

این طرح دعوی در دادگاه واصل در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در ماساچوست در برابر وزارت امنیت داخلی (DHS) و ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) چالش ها چه 18 وکلای فراخوان عمومی دولت فدرال را “بی رحمانه ناگهانی و غیر قانونی اقدام به اخراج دانشجویان بین المللی در میان همه گیر است که ساخته از مرگ و اختلال در سراسر ایالات متحده”.

طرح دعوی در دادگاه به دنبال دستور به توقف کل حکومت از رفتن به اثر.

در جولای 6, سفارش یخ اعلام کرد که غیرمهاجرتی F-1 و M-1 دانش آموزان در مدارس عامل کاملا آنلاین و یا در نظر گرفتن تنها دوره های آنلاین نمی شود مجاز به یک بار دوره کامل باقی می ماند و در ایالات متحده است.

این تغییرات نیز محدود بسیاری از دانش آموزان در به طور معمول عامل مدارس از مصرف بیش از یک کلاس و یا اعتباری سه ساعت آنلاین به منظور باقی می ماند در کشور است. در 2018-2019 سال تحصیلی وجود دارد بیش از 10 لاخ دانشجویان بین المللی در ایالات متحده آمریکا با توجه به گزارش های اخیر از دانشجو و بازدیدکننده تبادل برنامه (SEVP) وجود دارد 1,94,556, هندی, دانش آموزان ثبت نام شده در موسسات مختلف علمی در ایالات متحده در ماه ژانویه است.

‘بی معنی’ قانون

ایالات متحده که در زمینه مشترک طرح دعوی در دادگاه در حال کلرادو, کانکتیکات, دلاور, ایلینوی, مریلند, ماساچوست, میشیگان, مینه سوتا, Nevada, New Jersey, New Mexico, اورگان, پنسیلوانیا, رود آیلند, ورمونت, ویرجینیا و ویسکانسین.

ماساچوست دادستان کل Maura هیلی که رهبری ائتلافی از 18 به طور کلی وکیل در پر کردن طرح دعوی در دادگاه در بیانیه ای ادعا کرد که برگ برنده دولت حتی تلاش برای توضیح این اساس برای این “بی معنی” حکومت که نیروهای مدارس به انتخاب بین نگه داشتن خود را دانشجویان بین المللی ثبت نام کرده و حفاظت از سلامت و ایمنی خود دانشگاه. “ماساچوست است خانه را به هزاران نفر از دانشجویان بین المللی را که ارزشمند کمک به ما موسسات آموزشی جوامع و اقتصاد است. ما در حال بدست گرفتن این اقدام به مطمئن شوید که آنها می تواند همچنان به زندگی می کنند و یاد بگیرند که در این کشور” او گفت:.

طرح دعوی در دادگاه واصل شده است روز بعد از دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر یخ آخرین حکومت است که بارها دانشجویان بین المللی از اقامت در ایالات متحده, مگر اینکه آنها حضور حداقل یک فرد در دوره.

طرح دعوی در دادگاه واصل 18 وکلای کلی چالش های ناگهانی تغییر سیاست توسط یخ برای معکوس ارشاد صادر شده در مارس 13 که به رسمیت شناخته شده COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی در ارائه انعطاف پذیری برای مدارس و مجاز دانشجویان بین المللی با F-1 و M-1 ویزا برای شرکت در کلاسهای آنلاین برای مدت زمان اضطراری است.

اقتصادی قابل توجهی آسیب

طرح دعوی در دادگاه نیز مدعی است که قانون جدید تحمیل اقتصادی قابل توجهی آسیب precluding هزاران نفر از دانشجویان بین المللی از آمدن به و ساکن در آمریکا و پیدا کردن کار در زمینه هایی مانند علم و تکنولوژی و بیوتکنولوژی بهداشت و درمان کسب و کار و سرمایه گذاری و آموزش و پرورش و کمک به اقتصاد به طور کلی.

طرح دعوی در دادگاه نیز شامل 40 اعلامیه از انواع موسسات تحت تاثیر این قانون جدید از جمله شمال شرقی دانشگاه تافتز دانشگاه, دانشگاه, ماساچوست, دانشگاه بوستون, ماساچوست کالج ایالت ماساچوست دانشگاه, انجمن مستقل دانشگاه در ماساچوست و بوستون اتاق بازرگانی به عنوان به خوبی به عنوان راشل Walensky یک دانشکده پزشکی هاروارد و استاد و رئیس بخش بیماریهای عفونی در بیمارستان عمومی ماساچوست.

در کالیفرنیا هفت بین المللی دانشجویان تحصیلات تکمیلی واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در منطقه مرکزی کالیفرنیا.

“یخ در سیاست خارجی نیاز به دانش آموزان به شرکت در کلاس های حضوری حتی در جایی که خود دانشگاه تعیین کرده اند که برای انجام این کار هزینه زندگی و خطر اندازد دانشگاه و جامعه در همراهی با قضاوت از کارشناسان بهداشت عمومی و رفتار آنها را به عنوان آلت برای رئیس جمهور با انگیزه های سیاسی تصمیم گفت:” علامت گذاری Rosenbaum, کارگردانی, دادستان عمومی و مشاور فرصت تحت قانون پروژه. “این آخرین در یک سری از اقدامات غیر منطقی است که تعمیق بحران همه گیر در کشور ما می آید و آن را به عنوان جای تعجب نیست که زندگی در معرض تهدید در وهله اول کسانی هستند که از مهاجران قانونی تحصیل در اینجا به کمک مولد در اینجا و در خارج از کشور,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>